Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Sizin Amerikanınız?

49 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      impala_SS
      Katılımcı

Sizin Zevkiniz,sizin arabanız,Hangisi?Ayrıca bu ankantle beraber sirenin ortalama araba terciğŸi ve tarzları da oartaya cıkacak.Biliyorum ki coğŸunuz Spor,coupe tarzı,ama anket te belli olcak umarım.Katılım icin tesekkürler.

”61 DC 178”

Szopen
      Katılımcı

Chevy Impala&Belair&Biscayne&Caprice’ ı seçtim ama Cadillac’tan sonra, Cadillac bambaşŸka… :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

benim genişŸ bir yelpazem var aslında

ama en sevdiğŸim corvette mako shark2
      sonra hemi charger

sonra 60 dört kapı direksiz ve üstü açık olucak bordo olucak büyük jantlar kaputtan taşŸan bişŸey olmamalı ve 666HP olmalı

Szopen
      Katılımcı

[quote:ce93b20be4=”TEMPEST”]benim genişŸ bir yelpazem var aslında

ama en sevdiğŸim corvette mako shark2
      sonra hemi charger

sonra 60 dört kapı direksiz ve üstü açık olucak bordo olucak büyük jantlar kaputtan taşŸan bişŸey olmamalı ve 666HP olmalı[/quote:ce93b20be4]

“The Number of şŸe Beast” ‘te yazsın arkasında o zaman 😈

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

68 Skylark GS

69 Chevelle SS

69 Camaro SS

Pontiac301
      Katılımcı

Ben cabbar amerikan arabası severim.ama bunun dışŸında 4 kapı direksiz bir 64 e hayır demem. :) corvette den nefret ederim ama transam in 79-81 ini corvette tercih ederim. ama tabi herkes için kendi amerikanı en iyisidir o yüzden f body 76 novamı ve x body 72 venturamı çok seviyorum:))))

DRIVER34
      Katılımcı

ford derim mustangı tek geçerim 4-6-8 farketmez 😉

Anonim
      Ziyaretçi

driver 34’e aynen katılıyorum mustang’ler bir başŸkadır

HOTCAR
      Katılımcı

ışŸte benim makinem. :D
      [img:431d63d592]http://img.photobucket.com/albums/v688/nosferattu/ch2.jpg[/img:431d63d592]
      Maketi tabiikii 😆

Qurny
      Katılımcı

kesinlikle mustang..
      Ama 1998 2000 2005 falan olmıycak 67 model in kasasından :)
      74 ler falan da güzel aslında.
      ama 2000 falan olmaz öle ne o klasik mustang in yanında kesme $eker gibi :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yalın bir mustang benim hoşŸuma gitmiyo ama mach1 cj fastback cok güzel sanki normal mustang biraz cılız gibi duruyo kasları falan eksik pontiac tempest gibi

DRIVER34
      Katılımcı

zaten mustangın makbülü 67 kasalar mac1 ve serisi değŸilmi …
      bu arada yeni kasayı zaten hesaba katmıyorum çünkü alabileceğŸim bi araba değŸil tabiki ki eskisi olacak ama yeni kasasıda çok kötüde değŸil beşŸiktaşŸta gördüm galarinin önünde duruyordu bordo renkte çok hoşŸ gözüküyordu (arka stoplar hariç) ama eskisinin tadını vermeyeceğŸi kesin

emrekaan
      Katılımcı

Aslında şŸoyle bi 55 belairin motorunu taşŸıracaksın(ilk kural…) sonra içini deri doşŸicen jantları 17″yapacan(arkası 17″ onu 14″ ve on lastik yanakları ince arkasdakiler kalın.) ve bagaja bi muzik sistemi, offf be…
      DRAGSTER BELAıR…

([img:a3ff8f345e]http://www.trtuning.com.tr/forum/uploads/post-35-1116258643.jpg[/img:a3ff8f345e]

MESELA BUNUN GıBı

Pontiac301
      Katılımcı

mustang le 55 in ne alakası var? photoshopla 55 berbat olmuşŸ….

DRIVER34
      Katılımcı

yapmışŸ adam işŸte yahuu :)
      yalnız ona binmek için ya benzicinin kızıyla çıkacan yada benzinlik açacan yada arkaya benzin tankı koyacan römorkle :)
      hehehe
      ama hakikatten enfes olur şŸaka biyana

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:fe02699bdc=”Pontiac301″]mustang le 55 in ne alakası var? ..[/quote:fe02699bdc]

gönderen emrekaan ise alaka aramana gerek yok… o admin gibi forslu…istedigi zaman istedigi mesajı atma hakkına sahip…. 👿

emrekaan
      Katılımcı

arkadaşŸım ve doğŸan abi… ben oraya 55 bel air yazdım. bu forumun başŸlığŸıda sizin amerikanınız deilmi???. berbat olması falan onemli deil konu. ben oraya hayalimdeki arabayı, 55 BELAıR i yazdım….. ama madem beni forslu goruyorsun… saol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿 👿 👿

ben kotu, anlamsız, ve ya alakasız bişŸey yollamadım burada suçum yokken suçlanmaktanda bıktımmm of be…. 👿

pontiac 305 alttakinin yazdığŸıyla benim yazdığŸmı karışŸtırma hiç olmazsa değŸer verdiklerimden fırça yemiyim….!!! 👿

piyu
      Anahtar yönetici

valla haklısın busefer…..

gelisme var bu durumda 😆

Lowrider
      Katılımcı

valla bence hala suçlu. bi hafta önce en iyisi CAMARO diyodu şŸimdi modifiyeli belair oldu.

Pontiac301
      Katılımcı

sana yakışŸan tek araba baby nova…

emrekaan
      Katılımcı
      Lowrider wrote:
      valla bence hala suçlu. bi hafta önce en iyisi CAMARO diyodu şŸimdi modifiyeli belair oldu.

geçen hafta haberlerde çıkan modifiyeli bel airi seyretmemişŸtim. seyrettiğŸimde bu kadar güzel bel air olurmı,u diyerek favorimi deişŸtirdim. 😉 favori deişŸtirmek yasakmıydı?? 🙄 😆

(sadece bilgilendirmek istedim. lowrider arkadaşŸ okuduktan sonra eğŸer form kirliliğŸi yapmışŸsam siliniz…[amma kibar oldumn beaa yürü be emre be 😆 😆 😆 😆 ])

ebrar36
      Katılımcı

4 kapı belair….1955 …….tek renk……..

illetyus
      Katılımcı

1950 — 1979 Arasi tum Amerikanlar….
      Ne pony, ne Muscle, ne F body….hic farketmez.
      Gercekten begeni yelpazemde hic birini digerinden ustun tutma gibi bir sansim yok.

Ama gunluk kullanim ve kendi stilim derseniz, F body’ ler….

XLR-V
      Katılımcı

Benim belli bir zaman tercihim yok ama soyle diyebilirim 1950 ve sonrasi .Bunun disinda dunyanin en iyi ve saglam arabalari 50-60 arasi bilemediniz 70 arasi diyenler de var .Bu goruse 100% katilmamakla beraber bazi detaylarda katildigimi belirtmeliyim …
      Mesela Body Fisher door sill bugun hangi arabada var ?

alper
      Katılımcı

bütün amerikanları seviyorum ama sevgi başŸka aşŸk başŸka 65-67 ford mustang 70 dodge challenger ve tabiki 55 belair şŸaşŸmaz o benim aşŸkım bitanem

Anonim
      Ziyaretçi

Aynen bütün Amerikanların ayrı bir hikayesi ve ruhu olduğu kesin benimde favori American larım:
      IMPALA
      CAMARO
      CHAVELLE
      MONTE CARLO
      ELDORADO

ebrar36
      Katılımcı

alper seni tüm kalbimle tebrik ve takdir ediyorum….

hcetin
      Katılımcı

Son 5 yılda ne kadar yol almışŸım diye iç geçirdim birden. 55 – 75 arasında bir çok amerikan değişŸtirdim.LJoğunluklada başŸlıktaki soru sebepli ? Benim amerikanım neydi ? En çok sıkıntı çektiğim , saçlarımın önemli kısmını beyazlatan, ama en heyecanlı anlarımı yaşŸatan 55 Bel airimi unutubileceğimi hiç sanmıyorum. Bir gün mutlaka tek kapı direksizi ile yeniden buluşŸacağım. 74 Firebird kullanması süper zevkli ama içinde bunaldığım, tavanı kafama değen , amerikanda olduğumu ( 3 oda 1 salon havası ) hissedemediğim bir arabaydı. F Body benim amerikanım değildi. 75 Pontiac Grandem ve 71 Monte Carlo şŸimdiki amerikanlarım.Muhtemelen 5 yıl sonra liste daha uzayacak.Hayırlısı..

68CmR
      Katılımcı

hepimiz kardeşŸiz kimse alınmasın ama mustangleri hiç sevmiyorum yüz karası arabalar sadece 1967-1968 fastbacklerin tipi çok güzel kullanım demiyorum tip olarak. Onun dısında 1967 belki özellikle 68 birazda 69 camarolar kraldır birde baltakafalara beğeniyorum formulalar da güzel

sschevyss
      Katılımcı

mat siyah bir 69 blair, camlar tamamen simsiyah filmli,
      tabiki kapunun altın 427ci.(en az daha büyğüde olabilir) motor
      susturucusuz buşŸ egzost boruları arkalarda 300 tabanlı lastikler önde ise 185 yeter off be bana bi v8 şŸart artık

Anonim
      Ziyaretçi

Füme bir 65 Mustang ya da kırmızı bir 63 Impala.

Ne kadar farklı zevklere sahibim yahu!

atila
      Katılımcı

Aslında gördügüm her amerikan bende guzel duygular uyandırıyor ama bir araba varki benim platonik aşŸkım, foto veya gerçek farketmez her gördüğümde içimde birşŸeyler kıpraşŸıyor oda ’57 belair, şŸöyle zehir gibi siyah tek kapı direksiz, nikelajları göz alan, hafiften yere yakın ve tabiki 350 motorlu gümbür gümbür bir ’57 nin karizması hiçbir arabada yoktur diye düşŸünüyorum. Son söz; Fukaralığın gözü kör olsun 😆

vesekiz
      Katılımcı
      atila wrote:
      Aslında gördügüm her amerikan bende guzel duygular uyandırıyor ama bir araba varki benim platonik aşŸkım, foto veya gerçek farketmez her gördüğümde içimde birşŸeyler kıpraşŸıyor oda ’57 belair, şŸöyle zehir gibi siyah tek kapı direksiz, nikelajları göz alan, hafiften yere yakın ve tabiki 350 motorlu gümbür gümbür bir ’57 nin karizması hiçbir arabada yoktur diye düşŸünüyorum. Son söz; Fukaralığın gözü kör olsun 😆

ıstediğin ses ve görüntüye biraz uyan bir video:
      http://www.youtube.com/watch?v=U2rqWrXIDfs

-aLicaN-
      Katılımcı
      vesekiz wrote:
      atila wrote:

eski plakasıyla haz 77yi de bu şŸekilde görürüz inşŸallah ilerleyen zamanlarda gerçi youtube de konuşŸmuşŸtuk ama ne durumda şŸuanda proje varmı bi gelişŸme :)

vesekiz
      Katılımcı

Parçalar Istanbula geldi,gümrük işŸlemlerini bekliyoruz dediler.Bu arada 57ye “güzel bir plaka al” demişŸtim takipci arkadaşŸa.Hani 1957,957,57 filan olsun diye.”Abi çok güzel bişŸey aldım” dedi…..34 EN 1010:(
      Kendim koşŸtursaydım 34 AC 1957 boşŸtaydı.Kısmetten ötesi olmuyor.

atila
      Katılımcı
      vesekiz wrote:
      atila wrote:

ışŸte araba dediğin böyle olur, teşŸekkür ederim vesekiz ama yine aşŸkım depreşŸti :(

-aLicaN-
      Katılımcı
      vesekiz wrote:
      Parçalar Istanbula geldi,gümrük işŸlemlerini bekliyoruz dediler.Bu arada 57ye “güzel bir plaka al” demişŸtim takipci arkadaşŸa.Hani 1957,957,57 filan olsun diye.”Abi çok güzel bişŸey aldım” dedi…..34 EN 1010:(
      Kendim koşŸtursaydım 34 AC 1957 boşŸtaydı.Kısmetten ötesi olmuyor.

hayırlısı olsun sizinle msnden konuşŸmak isterim mümkün ise ac_durukan@hotmail.com eklerseniz bikaç sorum olacak iyigünler

DiamonD
      Katılımcı

69′ Camaro RS/SS
      70′ Challenger R/T
      70′ Charger ;)

emrekaan
      Katılımcı
      emrekaan wrote:
      Aslında şŸoyle bi 55 belairin motorunu taşŸıracaksın(ilk kural…) sonra içini deri doşŸicen jantları 17″yapacan(arkası 17″ onu 14″ ve on lastik yanakları ince arkasdakiler kalın.) ve bagaja bi muzik sistemi, offf be…
      DRAGSTER BELAıR…

(post-35-1116258643.jpg

MESELA BUNUN GıBı

zaman ne kadar çok değişŸtiriyor insanı. şŸu anki tek favorim 76 model nova. 4 kapılı. içi full kırmızı ya da bordo deri döşŸeme dışŸı full cila – nikelaj bembeyaz bir nova. neyse. :) heralde insan büyüdükçe olanaklı şŸeyler daha ilgisini çekiyor. en ucuz ve en cazip amerikan. ayrıca amerikansa orjinal olsun diyenlerdenim su an :)

SAYGILAR

Anonim
      Ziyaretçi

selamlar,
      66-68 mustang kıpkırmızı olsun yeter baska bısey ıstemıyorum bu hayalle mezara gıtcez galıba bakalım hayırlısı hıc yaklasamadım bıle hayalıme..

canergur
      Katılımcı

selam emre kaan seninle aynı fikirleri paylaşŸıyorum ve birtane nova var satılık 2,750 YTL durumuda şŸu anda yürür. sahibinden.com a bakabilirsin.

BigBlockBird
      Katılımcı

Im a Pontiac Guy. Tabiki Pontiac!

emrekaan
      Katılımcı
      canergur wrote:
      selam emre kaan seninle aynı fikirleri paylaşŸıyorum ve birtane nova var satılık 2,750 YTL durumuda şŸu anda yürür. sahibinden.com a bakabilirsin.

baktımö ama bizimkiler izin vermedi. 2 milyarlık araba yolda kalır dert açma başŸımıza vs. diye. oysa hayalllerim onun üzerineydi. gerçi cidden masrafları vardı ama o da işŸin tadı tuzuydu…

_sinan_
      Katılımcı

69 Cmarao SS

72 Camaro (Baltakafa)

69 Mercury Cogar

Pontiac Firebird (baltakafa)

Enchanted
      Katılımcı

Vallaa.. 4 yıldır istediiğim bi arabaydı sonunda aldım
      65 Baby Nova SS
      LJok seviyorum; american da pek fazla ayırım yapmıyorum hep si çok güzel ve asil aletler sevgisi de ona göre derim :)

piyu
      Anahtar yönetici

enchanted hayırlı olsun… foto ve hikayesini gönderirmisin… siteye eklemek isterim…

Enchanted
      Katılımcı

En kısa zaman da resim ve hikayesini göndereceğim :)
      ufak tefek eksikleri var onlarla uğraşŸıyorum şŸimdi büyük bi zevkle, sonra siz AA severlerle paylaşŸırım söz. LJok zevkli bi alet ben ilk kez bi amerikana binen birisi olup haddimi bilerek o güzelim aletleri kullanırken ki hisselerinizi öğrenmek isterim arkadaşŸlar. teşŸekkürler

67_chevelle
      Katılımcı

1967 shelby gt500 yani elanor

sekerbay
      Katılımcı

1974 Buick Coupe

piyu
      Anahtar yönetici

sekerbay, sitemize hosgeldiniz…

arabanıza ait foto ve hikayeyi bizimle paylaşŸırmısınız? email adresime gönderebilirsiniz, ya da forumlarımızdaki ilgili bölüme yazabilirsiniz.

49 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.