• Bu konu 9 yanıt içerir, 7 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce faceless tarafından güncellenmiştir.
9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

Klasikoto.org’un kapandığŸını duydum doğŸru mu? eğŸer öyleyse neden?

illetyus
      Katılımcı

Evet kapattim….. :D :D Enayi yerine konmayi ve ayak oyunlarini hic sevmem o yuzden….. 😡

Anonim
      Ziyaretçi

ıletyus abi dah 3-4 gün evvel cihan abi ile konuşŸmuşŸtum siteyide yenilemşŸiti ne güzeldi keşŸke dursaydı. :(

illetyus
      Katılımcı

Demek amerikancilar.com daki (elanor) ile buradaki (elanor68) ayni kisi.. :D :D
      3-4 Gun once yenilendi ama klasikoto.org degil…klasikoto.net yenilendi…Cihan’ in yeniledigi klasikoto.net… :D .Org guzeldi guzel olmasina fakat birincisi tek basina yurumuyor ikincisi arka planda donen bazi sacma sapan durumlardan dolayi bitmesi daha hayirli ! Camaroman ve bir kac kisi de zaten olayin detaylarini biliyor….

Bored
      Katılımcı

……………………………………………………….

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar baska sitelere ait konuların forum’larda konusulmasını uygun bulmuyorum. Sözkonusu site kapandığŸı için bu konuyu silmiyorum. Ama uzamasın lutfen.

Site ile ilgili 2 kisi illetyus ve cceylan’dır. PM (özel Mesaj ve e-mail göndererek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Umarım yanlışŸ anlamassınız… 😉

illetyus
      Katılımcı

Tesekkurler Dogan…..! Tahminime gore daha sonraki gunlerde bununla ilgili daha soru gelecek bana. Bu sacma sapan seyden siyrilip kurtuldum cok sukur….Arkadaslara kizma sordular diye ama bundan sonraki bu konu ile ilgili gelecek seyleride hemen kaldirabilirsin.

snake332
      Katılımcı

8)

impala_SS
      Katılımcı

Arkadaslar klasikoto.org kapandı ama klasikoto.net var.Kücük sorunlar icin sitemiz kapanmaz,klasikoto.net duruyor.ve de durucak.Kimse sahip cıkmazsa biz cıkarız serkan 63,serkan 70,Avcılararda ki senliğŸe katılan erkese tesskürler

faceless
      Katılımcı

[quote:432cf5561a=”illetyus”]Tesekkurler Dogan…..! Tahminime gore daha sonraki gunlerde bununla ilgili daha soru gelecek bana. Bu sacma sapan seyden siyrilip kurtuldum cok sukur….Arkadaslara kizma sordular diye ama bundan sonraki bu konu ile ilgili gelecek seyleride hemen kaldirabilirsin.[/quote:432cf5561a]

Gerçi bana dememissin ama :) Ben bu forum’u kitliyorum.Aman yanlis anlasilma olmasin yalniz…. Hani art niyet vs gibi sey düsünerek kapatmiorum burayi fazla uzamasin diye konu.. :) Sonuçta siteler bahane dostluk sahane 😆 diyorum ve kilit vuruyorum….

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.