Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Chevy Killer ve Emre Kaanın Çizimleri..

26 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bunlarda benim kalemimden.

1976 Pontiac Transam 400

[img:4ecfa32a64]http://img16.echo.cx/img16/6503/tyty9wv.jpg[/img:4ecfa32a64]

1974 Chevrolet Nova SS 350

[img:4ecfa32a64]http://img16.echo.cx/img16/8458/fgfg4eh.jpg[/img:4ecfa32a64]

faceless
      Katılımcı

Bence güzel olmuşŸlar chevy killer. ǖn taraftan görünümlerinide çizsene onlarada bakalım. :)

DiamonD
      Katılımcı

Süper olmuşŸ ellerine sağŸlık.Bende araba fln çiziomda böle yapamıom :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

Çok güzel çizmişŸsin devamını bekleriz

Szopen
      Katılımcı

chevy ısmarlama çiziyon mu? bizimkini çizermisin? :D

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Cok tesekkur ederim. :)

Bende tarayıcı olmadıgı için simdilik iki tanesini cıkarttım.Bu arada bunları bakmadan cizdim aklımdan.
      (Szopen senin için sizin 64 ü cizicem 😉 )

DRIVER34
      Katılımcı

ÇOK ıYı YAA TRANSSAMA BıTTıM MǜKEMMEL

emrekaan
      Katılımcı

ellerine sağŸlık apo. çok güzel olmuşŸ. ama biraz daha yumuşŸak kalem tutmaya ve çizgileerini de biraz düzeltmeye gayret edersen….. off beee…. ne arabalar yaparsın… beni sakın yanlışŸ anlama. sadece öneri. yoksa bu haliylede güzel. 😉 😉 devamını da bekliyoruz….
      bu arada bakmadan yap. hafızan gelişŸir. ben hiçbi resmimi bakarak yapmıyorum. bak hafızama. dn bennnn ne yemişŸtim yaa??? :D 😆 :D

Szopen
      Katılımcı

[quote:b43bd71f67=”Chevy_Killer_89″]Cok tesekkur ederim. :)

Bende tarayıcı olmadıgı için simdilik iki tanesini cıkarttım.Bu arada bunları bakmadan cizdim aklımdan.
      (Szopen senin için sizin 64 ü cizicem 😉 )

Çiz gönder merak ettim (ondan sonra benim corsa gsida çizersin demi mauahauha amerikan harici çizmezsin ama sen şŸimdi :D )

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Amerikan Araba sından baska araba cizmiyorum nedendir bilmem.Herhalde digerlerini sevmedigimden ama olsun sana gsi ni de cizerim 🙄

emrekaan
      Katılımcı

Dodge Challenger
      [img:d1590da610]http://img117.echo.cx/img117/5404/bidebudodge7cd.png[/img:d1590da610]
      HUMMER H3
      [img:d1590da610]http://img117.echo.cx/img117/6889/budabirhummer6fw.png[/img:d1590da610]

benimkiler nasıl??

DiamonD
      Katılımcı

snnkilerde çok güsel ellerine sağŸlık… 😉

piyu
      Anahtar yönetici

emrekaan guzel olmus ama racing yazısını anlamadım gitti… 🙄

birde cantları o kadar abartı yapma… bence atlamaman gereken yerleri atlamamıssın o guzel olmus…mesela o arka lastik oncesi baslayan kavis gibi…

emrekaan
      Katılımcı

racing yazısı egzoz boşŸ kaldı çizgi çizgide yapmak istemnedim bende marka koyim dedim. racing performance system dedim. nasıl marka ilerde belki boyle bi garaj açarım 😆 😆 😆 😆

yorumlarınız için saolun ama bu kadarmı yorum var?? devam…

piyu
      Anahtar yönetici

ek yorum…..

senin bu hobini gelistirmek(ciddi anlamda) gibi bir amacın varsa… daha sert elestiri yapmak gerek… yapıyorum… arabalar orantısız… on bolumleri cok kısa…orta bolum uzun… orantılı olarak calısman lazım ki, gercekten kendine has bir tasarım yaptıgında gerceklestirilebilecek birsey olsun… yasın kucuk oldugundan benim gordugum ve bildigim bu tuyolar sana yararlı olabilir…

bence once varolan aracları cizmen sana aracların cizgilerini anlaman acısından yardımcı olur… sonucta uretimde olan aracları birer tasarımcı cizmis ve herhangi bir tasarımcı da degil…isinin en iyileri… dolayısı ile ogrenme asamasında mevcut olanları daha iyi anla ki varolmayan birsey cizdiginde daha guzel olsun…

karakalem’e biraz yatkınlıgım vardır… senin kalem tutusun bence yanlıs… cok duz ciziyorsun… karakalem’de parmaklar serbest bırakılır… okulunuzda resim ogretmeni kesin vardır… gidip ona nasıl tutulacagını sor… mesela arabanın tavan bolumu duz tek bir cizgi… onun yumusak tutusla cizilmesi ve istenilen vurgu icin tekrar tekrar cizilmesi lazım…

anlatmak istedigim asagıdakine benzer…

eline saglık… hadi kolay gelsin…

[img:e6fa10cb4e]http://faculty.concord.edu/chrisz/hobby/70-AMXitems/AMXsketch2.jpg[/img:e6fa10cb4e]

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Güzel olmus eline saglık Emrekaan inşŸallah tasarımcı olma hedefine ulasırsın 😉

emrekaan
      Katılımcı

çok saolun arkadaşŸlar. dediğŸim gibi inşŸallah bi amerikan markasının tasarımcısı olurum. düşŸünsenize bi. dodge viper’ın tasarımcısı olmuşŸum. bi bakıonus gazeteye..

_anaaaa ulem bu emre kaan deilmi?? lem ben bunun kısa pantolonlu halini bilirdim. çok afacandı bu. şŸimdi başŸımıza tasarımcı kesilmişŸ… 😆 😆 😆 😆 😆

doğŸan abi ya gerçekten tam istediğŸim eleşŸtiriyi yapmışŸsın. kırmadan hatalarımın tümünü söylemişŸsin. çok saol abi. :)
      koyduğŸun arabayada bayıldım.

theunforguven
      Katılımcı

ikinizinde ellerine sağŸlık. bende eleşŸtirilerimi yapayım :) . ikinizinde çizimlerinde orantı yok. resimlerden değŸilde sokakta gerçek arabaları birimle çizmenizi öneririm. belli boyutları hiçbir araca bakmadan çizmeyi kavrarsanız hayallerinizle birleşŸtirdiğŸinizde daha güzel çizimler yapabilirsiniz. kolay gelsin… başŸarılarınız daim olsun.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Buda yeni marifetim
      Szopen lerin 64 Chevrolet Impala sı:

[img:2bc523ea77]http://img294.echo.cx/img294/3108/64impala3nr.jpg[/img:2bc523ea77]

Pontiac301
      Katılımcı

hiç çizmeseydin 64 ü daha iyi olurdu…

Pontiac301
      Katılımcı

64 ü hiç çizmeseydin daha iyi olurdu…

ozz
      Katılımcı

mehmet imzaya 71 electra coupeyide eklemissin soylemistin ama ne zaman aldlglnl bilmiyordum, gule gule kullan, hatta gule gule sat 😉

Pontiac301
      Katılımcı

TeşŸekkürler ama garajda uyuyor hayvan.Ortalama klima açıkken 32 litre yaktığŸı için benzin azıma vurdu.Bugün otelden bir müşŸremiz istiyor.Grand Cherokee 5.2 var adamda.Onla takas edicem.Detaylarda anlaşŸtık….

emrekaan
      Katılımcı

apo iyi güzelde arka teker 8 çiziyo, üst tarafı çökmüşŸ, ama iyi iyi. onu çizemeyenlerde var ;)

atesss
      Katılımcı

baba bee 64 ontaraf sanki biraz kırık gibi olmuşŸ yada ben 63 le 64 karışŸ tırmaya başŸladım bu arada güzel olmuşŸ impalan

DeSerT
      Katılımcı

Piyu haklı , ek olarak çizgi tadından önce biraz perspektif çalışŸmak gerek gibi geldi bana. Bunun için Gnomon how to draw cars adlı eğitim videosunu emule den indirip izlemenizi tavsiye ederim..

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Tesekkur ederim…Yeni cizimler var cuda, bonneville artı mustang ve camaro da cizip GM-Ford-Mopar el ele sloganıyla yakında ekleyecegim :)

26 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.