Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) açtı?ım serginin gazetedeki fotoları

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

arkadaşŸlarım, abilerim çizimlerimle okulda oretmenlerimin dkkatini çektim ve bir sergi açtım. gazeteci geldi ve fotorafımı çekti. ve de başŸarımın 2.ci adımını atmışŸ oldum. tasarımcı olma isteğŸimi yavaşŸ yavaşŸ gerçekleşŸtiriyorum. buyurun arkadaşŸlar dah afazlasını gazeteden okuyun :

[img:1dfd6f5227]http://img117.echo.cx/img117/959/gazetedebu2nt.png[/img:1dfd6f5227]

piyu
      Anahtar yönetici

guzel bir hobi, kabiliyetliysen ve tesvik edilirsen ileride bu konuda basarılı olabilirsin…

sonucta severek yapılan her işŸ başŸarılı olur… 😉

not:gereksiz karalamalardan kaçın (zuhahahahah bu espriyi yası 28-35 arası olanlar anlar sanırım…bir zamanların en favori esprisiydi) 😆

gtagucu
      Katılımcı

[quote:165f5bbfd3]not:gereksiz karalamalardan kaçın (zuhahahahah bu espriyi yası 28-35 arası olanlar anlar sanırım…bir zamanların en favori esprisiydi) [/quote:165f5bbfd3]

O espri gereksiz taramalardan kaçın şŸeklinde değŸilmiydi 😉 hala kullanılan bir espri.

Lowrider
      Katılımcı

tebrikler,
      BaşŸarılarının devamını en içten dileklerimle dilerim :)

faceless
      Katılımcı

Tebrikler Emree Kaan..BaşŸarıların devamını dilerim.

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:d20f8f5917=”gtagucu”][quote:d20f8f5917]not:gereksiz karalamalardan kaçın (zuhahahahah bu espriyi yası 28-35 arası olanlar anlar sanırım…bir zamanların en favori esprisiydi) [/quote:d20f8f5917]

O espri gereksiz taramalardan kaçın şŸeklinde değŸilmiydi 😉 hala kullanılan bir espri.[/quote:d20f8f5917]

dogru dogru… ne zamandır yapmıyormusum bak… 😉

gırgır’da ya da leman’da bir adam vardı… herkes cizdiklerini gönderirdi ve adam %99 bunu söylerdi herkese… millet güzel gözüksün diye heryeri boyardı… adamda mecbur yazardı… 😆

DiamonD
      Katılımcı

Tebrikler emrekaan devamını dilerim.ınşŸallah ilerde istediğŸin yere gelirsin.Bizede çizersin bişŸiler :)

illetyus
      Katılımcı

:D :D Aahh Ah……..Yaslandikmi ne… 🙄
      O adam, GIRGIR Dergisi – ustat Oguz ARAL….. 😆
      Leman daki tum cizerlerde onun ogrencisi (ilk acildigi donemde tabii)

darko
      Katılımcı

tebrik ederim arkadaşŸ.

illetyus
      Katılımcı

Firt dergisindede boyle bir bolum vardi……..
      Derginin tamaminin okuduktan sonra, sondan bir onceki sayfada cizim yollayanlara verilen cevaplara daha cok gulerdik……. :D :D

emrekaan
      Katılımcı

saolun arkadaşŸlar. isteğŸim ne biliomusunuz? dodgeye tasarımcı olmak. bir viper tasarladım. oof be araba süper oldu. tam yılan gibi oldu 😉 aaaaaaaaaah ah şŸu marka sahipleri bi beni gorse

faceless
      Katılımcı

internette arastır büyük firmalar tasarım yarismalari düzenliyor… :)

emrekaan
      Katılımcı

ne diye araşŸtırıyım arama motorundan?? ya ama bu yarışŸmalarda tasarımım ya çalınırsa???

faceless
      Katılımcı

Hayır abisi sirketlerin web sayfalarına gir gerçi bunlar genelde yabanci sitelerde oluyor..ıngilizce bilgin ne düzeyde bilmiyorum.. Oralarda oluyor öyle yarısmalar..Kapsamlı bi araşŸtırma yaparsan bulursun eminim ki.. :?:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

emre tebrikler bak ne dicem bi başŸlık aç araba sergisi diye bizde bakalım resimlerinin tamamına..

daha öncekiler güzeldi

emrekaan
      Katılımcı

ok. fakat once tüm resimlerimi tarayıcıdan geçiriyimde.. 😉

HOTCAR
      Katılımcı

Tebrikler emrekaan.Hayatta en çok istediğŸim işŸlerden biridir oto dizaynırlığŸı ama kabiliyet meselesi işŸte,oda bizde yok.

emrekaan
      Katılımcı

saol. doğŸru soluosun herkes yapamıyor tasarım. bende bi zamanlar yapamıyordum. denedim azmettim başŸardım.. 😉

piyu
      Anahtar yönetici

başŸardım dersen ukalalık olur bence… 👿

daha yolun çok başŸındasın… hiç havaya gireceğŸin bir durumda yok, bu azminin 10 katı 100 katı bile seni bir otomobil tasarımcısı yapamayabilir.

Burada sana örnek ve destek olmaya çalışŸıyoruz, başŸtan sert cıkayım ki sende “ben tasarımcı oldum” havalarına girme 🙄

emrekaan
      Katılımcı

yaa yk ben tasarımcı oldum havalarına girmiyorum. sadece başŸardım dediğŸim bu günkü resim kabiliyetim. yoksa daha bunun ötesine çıkmam gerek. hel ehele bir tasarımcı olabilmem için oooho o yani ukalalık yapmak istemedim. yaptıysamda düzeltiyim..

ben bu güne kadar uğŸraşŸıpta başŸardığŸım kadarı bunlar. ama daha başŸarmam gereken oyle çok şŸey varkii…

DRIVER34
      Katılımcı

işŸallah daha birçok başŸarıya imza atarsın tebrikler

emrekaan
      Katılımcı

saol driver. inşŸallah.

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.