5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

[b:ab8663e5e9]Foto silinmişŸtir. ADMIN[/b:ab8663e5e9]

ıkisinden birini seçmeniz istense hangisini seçerdiniz ?

Erman
      Katılımcı

GTO’ya yıllarca sanki ilk günkü gibi zevkle binerim…

emrekaan
      Katılımcı

saırım gto yu.. 2 side 2. eldir. en azından gto seni her saniye bu kızsa 1 saatliğŸine uçurur. o yüzden tabiiki gto..

piyu
      Anahtar yönetici

Szopen fotoyu sildim ama açıklama yazmadım haklısın…(daha dogrusu baska birsey yapacaktım…baska bir foto ekleyecektim ama hazırlayamadım, bu haliyle kaldı)

gonderdiğŸin tip fotolardan internette bulunuyor, modellerin çıplak olması neticesinde yayınlanmasını uygun bulmuyorum. Hatta bazen yanlarında çok az bulunan amerikanlarda oluyor. Bazı noktalar var ki sitenin imajını sarsabilir. Ailecek siteyi ve forum’ları takip edenler olduğŸunu iyi biliyorum. Kimseyi soğŸutmak istemiyorum…. esasında potansiyel esprilerin önünü kesmişŸ oluyorum ama fazla seçeneğŸim yok. :(

Szopen
      Katılımcı

[quote:15c603c326=”piyu”]…Ailecek siteyi ve forum’ları takip edenler olduğŸunu iyi biliyorum. Kimseyi soğŸutmak istemiyorum…. esasında potansiyel esprilerin önünü kesmişŸ oluyorum ama fazla seçeneğŸim yok. :([/quote:15c603c326]

Ya piyu aslında sende kabul edersinki resim çokta açık değŸil yani ailecek siteye girenleri pek endişŸelendirmez ama dediğŸin gibi gelicek potansiyel cinsel espirilerden dolayı sildim dersen haklısın…

piyu
      Anahtar yönetici

Espirilerden daha öncelikli bunu farklı fotoların takip etmesini de istemiyorum…

Acıkcası bu çok abartılacak bir konu değŸil ama çok dikkat ediyorum.

Forum’lara giren kişŸiler zaten ziyaretçi sayısından çok daha az olduğŸundan bu forum’un insanlara gerçekten birşŸeyler kazandırması için uğŸraşŸıyorum… bunun yanında tabiki eğŸlence de olacak ama bunlar olmasın diye düşŸünüyorum (şŸuanda 😉 )

AnlayışŸla karşŸıladığŸınızı umuyorum.

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.