2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #340
   oldsmobile
   Katılımcı

   Merhabalar,
   Butun Amerikancilarin 30 AğŸustos Zafer Bayramını Kutlarım! Araçlarınızın nice 30 AğŸustos’lar gormesi dilegiyle… ve 30 AğŸustos’un unutturulmamasi dilegiylee.. 8)

   su resmi koymayi becerebildimmi bilmiyorum ama iste buda buda bir donem Atatürk’ün hizmetinde olmus 1936 model bir Cadillac…

   [img:40a230c143]http://img232.imageshack.us/img232/7964/1936cadillac5gu.şŸ.jpg[/img:40a230c143][/url]

  • #5822
   piyu
   Anahtar yönetici

   tşŸkler…

   (bir arkadasım bana 1-1,5 yıl once mail attı…bu foto var ekinde….bana bir tanıdık bulmus ucuzmus fiyatı dedi…hemen arastırdım ve cadillac oldugunu buldum… hemen al kacırma dedim… sonra mail geldi… yaw kusura bakma benim arkadası baska bir arkadası kafalamıs bu megerse Atatürk’ün arabasıymışŸ dedi…. 😯 😆 )

  • #5823
   cceylan
   Katılımcı

   ArkadaşŸlar,
   Yukarıdaki resim ve Atatürk’ün diğŸer araçlarının resimlerini benim sitede http://www.klasikoto.net de yayınlamışŸtık. YayınlanışŸ hikayesini de anlatmak isterim. Ankaradaki bir üyemiz bana mail attı. Sitemizin çok güzel olduğŸu ama Atatürk’ün araçlarının da bir şŸekilde resminin sitede yayınlanması gerektiğŸini düşŸündüğŸünü söyledi. Ben de bütün gece araşŸtırdım internette ama hiç bir yerde bu arabaların resimlerine ulaşŸamadım. Sonra tekrar o arkadaşŸımıza mail attım, fikiri çok beğŸendiğŸimi ancak hiç bir yerde bu resimlere ulaşŸamadığŸımı söyledim. O da tamam ben hallediyorum dedi. Digital makine kullanamam dedi. Normal fotoğŸraf makinesi ile gidip anıtkabire resimleri çekti. Filmleri tab ettirdi, ve aynı gün kargo ile bana gönderdi. Ben de resimleri scan edip yayınladım. ışŸte gerçek amerikancılık.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.