Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) The Dukes of Hazzard

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Afili Aynasızlar yani Starsky&Hutch tan sonra The Dukes of Hazzard da dirildi…!!!
      Filmin ne zaman sinamalarda cıkacagına dair bir fikrim yok.Reklamını mtv de gordum:
      aaf.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

biraz sonra seyredicem… :)

yorum yazarım… :)

gtagucu
      Katılımcı

Ben filmini izledim dizisi çok daha güzel bence. Amerika’da 7 sezon yayınlanmışŸ bir dizi Dukes Of Hazzard, her bölümünde Dodge Charger’la acayip hareketler yapıyorlar, herkese tavsiye ederim.

piyu
      Anahtar yönetici

o da var…ama hepsini toparlayamadım henüz :)

piyu
      Anahtar yönetici

filmi biraz evvel bitirdim…ben begendim… charger sanki surekli yan gidiyor… hosuma gitti :)

ozgur sen soyledin diye diziden de 2 tane seyrettim ama hızlı… onda da guzel sahneler var… hepsinin yeri baska…

sırada knight rider var hadi bakalım…

darko
      Katılımcı

bende izledim oldukça eğŸlenceli bir film, general lee enfes bir araç,korna sesine de çok güldüm.
      [img]1969dodgechargergeneralleedohb.şŸ.jpg[img]1969dodgechargergeneralleedohj.şŸ.jpg[img]1969dodgechargergeneralleedohs.şŸ.jpg[img]1969dodgechargergeneralleedohf.şŸ.jpg[img]1969dodgechargergeneralleedohj1.şŸ.jpg

emrekaan
      Katılımcı

knight rideri de ben koyuyorum.. şŸimdi..

piyu
      Anahtar yönetici

filmin ortalarında biryerde trafige giriyorlar ya… o sahnede diger araclarla arasındaki tasarım farklılıklarını ve gercekten ne kadart guzel oldugunu gordunuz mu? yani boyle oyle dusundum… guzelde bir kıyaslama olmus…

altyazı olayını cozersem dvd vcd olarak mağŸazaya ekliycem… yada bulamayanlar olsun ingilizce olsun derse boyle de ekleyebilirim…

Anonim
      Ziyaretçi

Filmin video clib ‘ide televizyonlarda dönüyor. Hele bir sahnesinde hatun charger ı sabunluyor. (Bir ahırda geçen bu sahnede Charger bir küheylan gibi duruyor 😈 .) Görülmeye değŸer YıHHHH HAAAAA :D

transamumut
      Katılımcı

ah ah benim şŸu koco olan transamıda sabunlıyacak bi hatun bulamadık.hatunlar bizim koca olanı yakmak için uğŸraşŸıyo elalemin amerikalısı dodge yi sabunluyo ulan ne garip dünya be.

gtagucu
      Katılımcı

Dukes of Hazzard’ın Dvd-rip’i çıktı herkese tavsiye ederim. Bayağı kesilmişŸ sahneler eklenmişŸ ayrıca birçok sahnedeki sansürde kaldırılmışŸ (Mesela kızlar yurdundaki bütün kızlar üstsüz 😈 )

DeSerT
      Katılımcı

Yazık günah , acımadan parçalıyorlar güzelim charger ları :( Hele eski dizi versionunda kaç tane 68 ve 69 charger ezdiler saymakla bitmez…

gtagucu
      Katılımcı
      DeSerT wrote:
      Yazık günah , acımadan parçalıyorlar güzelim charger ları :( Hele eski dizi versionunda kaç tane 68 ve 69 charger ezdiler saymakla bitmez…

Eski dizisinde toplam 400 küsür tane charger dağıtmışŸlar yani bölüm başŸına 1-2 araba düşŸüyor.

XLR-V
      Katılımcı

Belki de replica veya kit car parcaliyorlardir ama bahsedilen arabalarin replicalari da var mi onu bilmiyorum

Pontiac301
      Katılımcı

mutlaka replikadır,herifler gerçek charger parçlıyorlar bütün soy ağaçlarının kulaklarını çınlatırım yani;)

DeSerT
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      mutlaka replikadır,herifler gerçek charger parçlıyorlar bütün soy ağaçlarının kulaklarını çınlatırım yani;)

Maalesef hepside gerçek charger mışŸ. Aklıma geldikçe 7 sülalesine kilise çanları çaldırıyorum zaten ben o adamların. O güzelim 68 lere yapılırmı o eziyet..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

iyisi fil ya ben izledim de baya iyi ama …

bu arada aklıma geldi ben istanbula gelince doğandan christine nin 2. cd sini alıcaktım yav unuttum bayadırda istanbula gelmiyorum

doğan unuttum sanma :D gelince alıcam cdyi nihahahaha

piyu
      Anahtar yönetici

problemli mi çıkmışŸtı???

doğrudur valla arada bir sorunlu cd’ler furyası yasattım ama bana ulasanların tumunu duzelttim… senin cd’de istediginde hazır tabiki…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

aslında taaa eski şŸirketteykene konuşŸtuk sen yolliiim dedin bende masraf etme ist e geliyorum sık sık dedim alırım sonra işŸten ayrıldım :D

redcj576
      Katılımcı
      darko wrote:
      bende izledim oldukça eğlenceli bir film, general lee enfes bir araç,korna sesine de çok güldüm.

gerçekten çok güzel bir film.aynı kornayı CJ7 me taktım.arasıra çalıyom. muhuahuahua :)

berkozler
      Katılımcı

kim charger parçalıyor lan!..herkim charger parçalar,o bizden değildir..ayet23/sure14

Tümer ARCAN
      Katılımcı

yaw bana bol muscle dolu bi film söleyin

Tümer ARCAN
      Katılımcı

eğer charger lar gerçek ise onların ………sını…………… ❗ ❗ ❗ 😈 😈

vallahi çok uyuz olurum. o dangalak kızı dangalak shakira da klibinde elanor u paramparça ediyo. burdan shakir ağaya da selam ve ……… kulağı çınlasın.

AA ya dokunan AA nın altında kalsın inşŸallaaaaaaaahhhh

piyu
      Anahtar yönetici
      amerikandelisi wrote:
      yaw bana bol muscle dolu bi film söleyin

Sol menüde AA-Mağaza var tıkla… :)

Tümer ARCAN
      Katılımcı

ama şŸu an malesef izmitteyim ve kredi kartım yoh:(

piyu
      Anahtar yönetici

Sen siparişŸi ver ödemeyi de belirli bir süre sonra yapacağının sözünü ver yeterli 😉

admin@amerikanaraba.com

Tümer ARCAN
      Katılımcı

o zaman şŸu finallerim bitsin de. istanbula dönücem zaten. elden alma imkanım da var. bostancı da oturuyorum zaten.şŸimdi veririz sparişŸi. son anda bişŸey olur, bi ödeme falan çıkar. söz verdimmi yapmak zorundayım 1 gün bile aksadımı ben sevmem böle şŸeyi.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

EndişŸelenmenize gerek yok:)Kazalı Charger lar goturulup derma catma bi yerde cabucak yapılıp tekrardan film setine gonderliyormus:)
      Hatta Discovery de gosterdiler; bizzat arabaları yapan adam kendisi anlattı, soyle soyle yapıp gonderiyoruz diye, yapma sekilleri ilginc ve bir o kadar da pratikti… 😯

Szopen
      Katılımcı
      Chevy_Killer_89 wrote:
      EndişŸelenmenize gerek yok:)Kazalı Charger lar goturulup derma catma bi yerde cabucak yapılıp tekrardan film setine gonderliyormus:)
      Hatta Discovery de gosterdiler; bizzat arabaları yapan adam kendisi anlattı, soyle soyle yapıp gonderiyoruz diye, yapma sekilleri ilginc ve bir o kadar da pratikti… 😯

O senin dediğin The Dukes of Hazzard’ın eski dizisindeydi. Filmde direk parçalamışŸlar bikaç tane herhalde :(

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

birka.tane parçalanmışŸ evet 98 adet charger kullanmışŸlar film de …..(burda küfür var)

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.