Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) TURKCELL FATURALARINA DıKKAT

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      tatarvolcano
      Katılımcı

bugün babamın faturası geldi.açtım ve şŸooookkk!!!!
      19ytl….(bazılarına göre normal olabilir.ama az konuşŸan,mesaj çekmeyen birine….ve de önceki ayların 13-14-16-11 olduğŸunu düşŸünürsek)))
      19ytl,,,üstelik 15dakika hediyecell++10dakikada konuşŸtukça kazandan hediye var.babamın telefonun konuşŸma süresini her fatura kesiminde sıfırlıyorum…tele baktım…16dakika 48sn….bütün bunlara rağŸmen abartı bi fatura….
      LǜTFEN ARKADAŞLAR DıKKAT EDELıM.(19ytllik değŸil aramızda 500ytl lik konuşŸmalar var.oranlarsak onlarada 750ytl gelcek )

Pontiac301
      Katılımcı

BoşŸwer böyle ufak detaylara uğŸraşŸmayı…Biz koyunuz onlarda çoban…böyle devran dönemeye devam eder…:)))

DiamonD
      Katılımcı

Bn köntürlüden memnunum walla fatura sorunu yok bide sanıyorsam daha ucuz

illetyus
      Katılımcı

Bahsettigin durum Turcell’ in ne ilk, nede yeni bir pisligi…..
      Turkcell bunu yillardan beri yapiyor !!

Bes yil once benim basima geleni anlatsam kafayi yemeyen kalmaz…..

Bu arada sadece Turkcell degil, digerlerindede ayni kapiya cikan bir suru pislik var….., kontorlu yada faturali farketmiyor.

Pontiac301′ in soyledigi dogru !
      Bizler koyun olmayi cokdaaaan kabullenmis bir toplumuz ve bu film boyle devam edecek…..

piyu
      Anahtar yönetici

yazdıklarınız aklıma ne getirdi…. gecen turkcell’den surekli mesaj geliyor 100 kontor al extra kazan 250 yukle daha cok filan… ben azaldıkca ekliyorum… bazen uzun suruyor bazen hemen bitiyor, bazende kampanyalara rastlıyor extra 20kontor kazandınız filan diye… hic farketmiyorum bile… komik adamlar, ama bunu yiyende vardır, dur 250 kontor yukliyimde daha cok kazanayım diye…. :)

konuyla cok alakasız… gecen bisi duydum oldum gulmekten onu sıkıstırayım araya….

bir olayla ilgili olarak taksici ihbarda bulunmus… polis baskın yapacak ama taksiciyide yanlarında goturmusler… olurda adamı gorurse soylesin ya da teshis etsin filan diye….. ana haber soyle soyluyor… “ihbarı yapan taksici de yapılan baskına sivil polis kıyafeti ile katıldı” HZUAHUAHZUAHZUHZUAHUAHAUAHUAHAUAHUAHAU

yaw sivil polis kıyafeti nedir? normal sokakta herkesin giydigi kıyafet… bu ne demek taksici normal kıyafetleri ile gitmis…. e baska nasıl olacak zaten polis uniforması mı verecekler ZHZHUHZUUAUAUAUAUAHAUHAUHAUAH yaw oldum gulmekten….

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.