Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Arkadaşlar Niçin…..???

18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Curt_Wild
      Katılımcı

64’ümün ilanını siteye koyamıyorum?Her seferinde webmaster ile alakalı bir sorun veriyor?Bi problem var da benim mi haberim yok?

piyu
      Anahtar yönetici

siteye bugune kadar gelen tum ilanları onayladım, sadece 2 kisiye mail ile bilgi verdim onlardan biri reklam gibiydi diğeri de genel ilan bırakmışŸtı. Senin ilanın ise (hatırlıyamıyorum kusura bakma) yayınlamamıs olabilirim, ilanın bu sekildemiydi? her parca var beni arayın gibi? mesela 74 camaro’dan cıkma karburator filan gibi gelen tum ilanlar yayında… genel ilanlar belirsiz oldugundan yayınlanmıyor. Elindeki parcaları tek tek fiyatları ile yazarsan %100 onaylanır…

acmecamaro
      Katılımcı

64 unu piyasaya cikarmadan el altinda alicaz da ondan :) saka tabii ;)

Curt_Wild
      Katılımcı

ıcerik su sekildeydi:
      Aracın 3. sahibiyim.230 cu. in. motora , 3 ileri şŸanzımana sahip.Mekaniği komple revizyondan geçti.Tüm göstergeleri ve ikaz ışŸıkları aktif durumda.2 yıldır her gün 20 km’ye yakın yol yaptım.Tamamiyle sorunsuz çalışŸan,orjinalliği bozulmamışŸ,6 silindirli motoru sayesinde yakıt tüketimi makul bir araç.Araç fazlalığından zorunlu olarak satıyorum.

Gelen hata mesajda:
      A database error has occurred

The webmaster has been notified of şŸe error

Ne olabilir?

Curt_Wild
      Katılımcı

ben bi 327’lik koyamadım kullandıgım sürec içerisinde,siz yaparım diyorsanız el altından,üstünden hiç farketmez verdim gitti. :)

Lowrider
      Katılımcı

impalamı ?
      4 kapı direksiz mi ?
      fiyatı nedir ?

Pontiac301
      Katılımcı

4 kapı direkli impala değil….Bursada düzgün bir arabaya benziyor…

Curt_Wild
      Katılımcı

Forum kriterlerine aykırı olmadığını düşŸünerek sahibinden.com ilan no’sunu burada vereyim:1772908

Modeli Bel-Air.Benden önce 24 yıl boyunca tek bir kişŸi,SSK’da çalışŸan bir amca çok dikkat ederek kullanmışŸ.Hala orjinal krikosu bagajında duruyor.2 yılı geçiktir bende bulunan 4 kapı direkli,6 silindirli,yakıt tüketimi makul,orjinal kapı döşŸemeleri üzerinde,kullanımı gerçekten çok keyifli bir araç.Ben Bursa dışŸında okudugumdan sürekli hiç bir problem yaşŸamadan uzun yol yaptım.ıç mekanın koltuk döşŸemesine ve aracın dışŸınında çok hassas gözler için boyaya ihtiyacı var.Azcık masraf ve güzel bir V-8 ile çok daha keyifli bir hal alabilir.Chevy’me uçmadan,ulaşŸılabilir,mantıklı bir fiyat istiyorum.4500YTL.Hatta gelip beğenip üç beşŸ kuruşŸu çıkmayana da ufak bir indirim yapabilirim.ilanlarda 10000$’lar,15000YTL çekilen araçların bir çoğundan daha temiz ve diridir.ınanın…

Szopen
      Katılımcı
      Curt_Wild wrote:
      Forum kriterlerine aykırı olmadığını düşŸünerek sahibinden.com ilan no’sunu burada vereyim:1772908

Modeli Bel-Air.Benden önce 24 yıl boyunca tek bir kişŸi,SSK’da çalışŸan bir amca çok dikkat ederek kullanmışŸ.Hala orjinal krikosu bagajında duruyor.2 yılı geçiktir bende bulunan 4 kapı direkli,6 silindirli,yakıt tüketimi makul,orjinal kapı döşŸemeleri üzerinde,kullanımı gerçekten çok keyifli bir araç.Ben Bursa dışŸında okudugumdan sürekli hiç bir problem yaşŸamadan uzun yol yaptım.ıç mekanın koltuk döşŸemesine ve aracın dışŸınında çok hassas gözler için boyaya ihtiyacı var.Azcık masraf ve güzel bir V-8 ile çok daha keyifli bir hal alabilir.Chevy’me uçmadan,ulaşŸılabilir,mantıklı bir fiyat istiyorum.4500YTL.Hatta gelip beğenip üç beşŸ kuruşŸu çıkmayana da ufak bir indirim yapabilirim.ilanlarda 10000$’lar,15000YTL çekilen araçların bir çoğundan daha temiz ve diridir.ınanın…

Arabanın sahibinden.com da ki resimleri dışŸında başŸka resimleri var mı?

Curt_Wild
      Katılımcı

Aynı fotoğrafların yüksek çözünürlükte olanları var.ısterseniz mail adresinize yollayayım.

Szopen
      Katılımcı

ısterim kaanergen@gmail.com veya c_sharpminor@hotmail.com ‘ a atarsan sevinirim.

Curt_Wild
      Katılımcı

Biraz gecikti özür dilerim..
      Yarın akşŸam yolluyorum,vizeler bastırıyor da..

Szopen
      Katılımcı

Sorun değil sağol…

piyu
      Anahtar yönetici

Selamlar

Bu ılan bana ulaşŸmadı… Database hatası diyor ama bana ulasmadı… benim dedigim halen onayda bekliyor… tekrar gonderebilirmisin?

Curt_Wild
      Katılımcı
      Szopen wrote:
      ısterim kaanergen@gmail.com veya c_sharpminor@hotmail.com ‘ a atarsan sevinirim.

gmail’deki adrese fotoğrafları yolladım.Biraz geç oldu gerçi ama işŸte malum sebepten…

Curt_Wild
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Selamlar

Bu ılan bana ulaşŸmadı… Database hatası diyor ama bana ulasmadı… benim dedigim halen onayda bekliyor… tekrar gonderebilirmisin?

Yine gönderdim yine aynı hata mesajı…Artık sorun benim bilgisayarımdan mı yoksa siteden mi bilemiyorum.Eğer siz yapabiliyorsanız üstteki ilan içeriğinde belirtilen ilanı koyarsanız siteye sevinirim.

piyu
      Anahtar yönetici

ok sitede :)

Curt_Wild
      Katılımcı

TeşŸekkürler..:)

piyu
      Anahtar yönetici

bana arabanla ilgili bir mesaj gelirse sana yonlendiririm (zaten mail adresini de belirttim ama arada gormeyenler olabilir)

18 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.