Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) ana sayfa reklamları

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

piyu anasayfadaki reklamlardan basma (erkek adam tıklamaz basar) başŸına mı para kazanıyo site yada hangilerinden kazanıyo bilelimde her girdiğimizde basalım

piyu
      Anahtar yönetici

Tempest soru için çok sağol. Açıkçası durum şŸöyle, anasayfada buluna google reklamlarına tıkladığınızda ve reklam veren site yüklendiğinde (yani sizde sayfa açıldığından) belli bir miktar ücret hesabıma geçiyor fakat bu ücret çok çok küçükte olabiliyor, reklam verenlere göre hesaplanıyor, açıkçası kafamı da pek yormuyorum ama çok az bir rakam, belki ileride çok olur diye bıraktım :)

bir kez tıkladığınızda sanırım Ip adresi ve baska birkac metod ile sizi biliyor ve tekrar tekrar tıkladıgında sadece ilk girisi kabul ediyor. Yani acıkcası surekli tıklaman bana bisi kazandırmıyor…. ama bugune kadar tıklamayan varsa ve tıklarsa sevinirim…

diger gelir kaynagı olabilecek konu ise sayfa ortasında bulunan firefox reklamı… o reklama tıklayıp firefox programını indirip bilgisayarınıza kurdugunuzda da bir miktar ödeme yapacağını taahüt ediyor ama daha kurus gelmedi :)

programı kullanmayan arkadasların da kurup kullanmasını oneririm… internet explorer’dan hızlı ve guzel programdır…

ilgi ve destek icin tskler…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ozaman her girişŸte basalım linklere : ))))

bunu yaptığım ilk site ve eminin son olucak

yani tek

piyu
      Anahtar yönetici

yok yok cok tıklaman bir ise yaramıyor, yani 2-3 haftada bir yeterli olur,

sagol….

(ek not: anasayfanın gunluk 1000+ ziyaretcisi var ve sadece 7-8 kisi tıklıyor. Daha insanlarda google reklamlarından begendikleri siteye para kazandırabilecekleri bilinci yerlesmedi…neyse sorun degil benim parasal bir beklentim yok)

DiamonD
      Katılımcı

Google reklamlarına herhafta basıom firefoxuda kurdum demin sildim :D

piyu
      Anahtar yönetici

:)

tıklayan parmaklarınıza saglık arkadaslar…

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.