21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

arkadaşŸlar ingilterede bi yer sitesinden gitar kasası satıyomuşŸ 30 40 $ a.. strat vector neym hepsi varmışŸ… benim ingilizcem yetmedi benim için arar yada bildiğiniz kasa satan adamlar varsa irtibat bilgilerini verirmisiniz?????

bide acil :D

firrebird
      Katılımcı

sana sırf gitar kasası mı lazım yani?
      hani komple gitar diilde sadece kasası :?: netleşŸtirmek istedim de :D

DeSerT
      Katılımcı

Dostum http://www.warmoşŸ.com a girersen gitar kasası , gitar sapı, metal aksam , manyetikler, burgular her türlü malzemeyi bulabilirsin.

DeSerT
      Katılımcı

Ayrıca gitar yaptırmak istersen ankarada evrensel müzik te kenan abi , izmirdede Erkan sızarlar bu işŸi dünya standartında yapıyor. ıstaediğin her türlü gitarı yaptırabilirsin , kendin dizayn edip yaptırabilirsin ,sadece gövde yaptırabilirsin , sadece sap yaptırabilirsin seçenek bol.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

evrensel müzik izmir cad. dedemi

ben aslında aklımdaki gitarı ucuza mal etmek istiyorum duygusal problemlerden..

bana ör: warlock kasa jacson sap gibi bişŸey lazım

DeSerT
      Katılımcı

Evet izmir caddesinde. Gidip kenan abiyle konuşŸ ne istediğini anlat o sana aşŸağı yukarı bi fiyat söyler zaten. Ona göre değerlendirirsin netten getirtmekmi daha karlı yoksa burda yaptırmakmı.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ya nette kasalar ucuz senin linke baktımda ama sap lar çok pahalı ben bi kenan abiye gidiim

bide bildiğiniz başŸka site varmı burda saplar biraz pahalıda
      :D

DeSerT
      Katılımcı

benim sana tavsiyem eğer gibson , fender vs, marka almicaksan gitarı ya kenan abiye yada izmirde erkan sızarlara yaptırman. Erkan sızarlara yeni bir double neck yaptırdım. üst sap 12 telli elek-akustik , alt sap 6 telli elektro . Sonuç müşŸişŸ. ǖzellikle akustik enstrümanlarda erkan sızarlar dünya standartında. bildiğim diğer siteler http://www.stewmac.com http://www.wdmusic.com http://www.guitarpartsusa.com http://www.bestguitarparts.com

O kadar çok varki böyle site , yahoo ve google dan search yaparak ulaşŸabilirsin . Tekrarlıyorum , marka almicaksan gitarı burda yaptırmanı tavsiye ederim , ağacı yurtdışŸından getirirsin burda yaptırırsın. ınanılmaz ağaçlar var yurtdışŸında .

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Grup mu kursak yaw :) Ben davul calıyorum, biriniz electro, birinizde bass :) Amerikan Manyakları Rock Grubu 😆 :)

Anonim
      Ziyaretçi

bende solistiniz olurum hehe :D

Szopen
      Katılımcı

Ben piyano çalıyorum ama klasik, benide alın gruba ayarlarız bişŸiler :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben kursa başŸladım elektro :D elimdeki gitardan memnun değilim öğrenip gitar alınca stüdyo çalışŸmlarınna başŸlayalım 60 lar 70 ler çalarız :D hard rock ve metal nasıl olur?

piyano iyi fikir baya hoşŸ olur billy idol neym çalarız acdc judas hadi kuralım ama ben ankaradaym : (

desert saol bugün kenan abiye gidip konuşŸcam cumartesi bendeki aria ya manyetik taktırıcam bide toplama olaylarını konuşŸcam …

DeSerT
      Katılımcı

Rica ederim , bilgim çerçevesinde aydınlatmaya çalışŸtım. Son bir tavsiye; manyetik taktırma işŸine hiç girme bence, paranı biriktirip daha iyi bir gitar alırsan daha mantıklı bir işŸ yapmışŸ olursun. LJünkü iyi bir çift humbucker manyetik nerden baksan 300-400 dolar tutacak. Bu parayı elindeki gitarı satıp onun parasıyla birleşŸtirirsen gayet güzel bir gitar alabilirsin. Ucuz manyetik taktırcam dersen de hiç yapma derim ben. Sadece manyetik çok fazla şŸeyi değişŸtirmez gitarda, gitarın gövde ve sap ağacı gitarın ton karakterini belirler. Ağaç iyi değilse en baba manyetiği taksanda hayal kırıklığına uğrarsın. Grup kurma fikrine gelince benim zaten bir grubum var :) Ama burada bu kadar çok müzisyen var madem, site için muscle car ruhuna itafen bir şŸarkı yapabiliriz mesela. Zevkli olur.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Benimde grubum var, yas ortalamamız 17 su an, kendi capımızda calısmalar yapıyoruz, aranjorumuz falan var, liseler arası muzik yarısmasına katılacaktık bu sene ama olmadı bi daha ki sene kesin:)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

şŸimdilik gitar alıcam param yok ama jacson dan çıkma iki humbucker ım var. onlar şŸimdilik aria da dursunda para olumca da bi Vector kasa ile jackson klavye düşŸünüyorum zamana bıraktımşŸimdilik

desert grubun adı ne? nerde çıkarsınız?

piyu
      Anahtar yönetici
      Chevy_Killer_89 wrote:
      Benimde grubum var, yas ortalamamız 17 su an, kendi capımızda calısmalar yapıyoruz, aranjorumuz falan var, liseler arası muzik yarısmasına katılacaktık bu sene ama olmadı bi daha ki sene kesin:)

zaten saclar jimi hendrix :))

DeSerT
      Katılımcı

Grubumun adı SANRI , bu ay sonunda istanbulda stüdyoya giriyoruz albüm için. Albüm sonbaharda bomba gibi düşŸecek türkiyeye. Klip için muhteşŸem fikirler var kafamızda. Klip çekim zamanı gelince bir tane 4 kapı b-body bir tanede fastback mustang lazım olacak bize. LJok feci bir klip çekeceğiz. Böyle işŸte :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

prof sunuz yani :D

konserlerden haberimiz olsun tarz ne?

bide ben uurayamadım evrensele daha pazarda kurs var neyse artık haftaya :(

pazarları açıkmı evrensel müzik?

DeSerT
      Katılımcı

pazarları kapalı evrensel müzik ,fakat bazen kenan abi koridorun sonundaki atelyesinde çalışŸıyor işŸ yetişŸtirmek için.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Chevy_Killer_89 wrote:

zaten saclar jimi hendrix :))

:) :) :)
      Şimdi bastan uzatıyorum, sömestırda kestirmişŸtim, zaten yılda 2 defa sac trası oluyorum :P

ozz
      Katılımcı

bende menejeriniz olayım bari???napim müzik olayında becerim yok!! bari satışŸ pazarlama ve cene gibi yeteneklerimi kullanırım :D :D :D :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

özgür abi tamam. ben bir yıla kalmaz örenirim sonra cover bir albüm çıkarırız ohhhh kebap tr müziğe doyar :D

21 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.