Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) sabit diski f disk yapmadan bielştirmek birleştirmek

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

evet ben bu işŸi yapan pronun adını unuttum

blen varmı neydi

gtagucu
      Katılımcı

partition magic

Szopen
      Katılımcı

kesintisiz güç kaynağı yoksa, yaparkende elektrik kesilirse bilgiler kaybolabilir..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bilgi kaybolmasında deneyimliyim :D ups mi sattım :( denicem ama umarım bişŸi olmaz ben zaten disk recovery ndirdim bile :D

teşŸekkürler

NOMAD
      Katılımcı

ahahah kafayı yemişŸim ben hanım haklıymışŸ ” kafayı yedin sen amerikan diye diye” diyor ben inanmıyor kızıyordum.

başŸlığı gorunce yaw sabit disk? f disk ? ne ola ki kampana mı? f body mi? niye birleşŸiyo? dur bi okıyayım dedim. HD mişŸ Ahuhaha güldüm kendime.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

:D abi ben burası kadar kaliteli müzik sitesi burası kadar kaliteli pc sitesi görmedim ne ararsam var burda

bıraktım artık başŸka forumları sohbette falan bahsi geçerken ben bizim site diyorum herkes anlıyo artık :D

piyu
      Anahtar yönetici

valla bende konu hakkında eski tecrubelerden bayag birsey soyleyebilirdim ama geyigin boyutları fazla olmasın diye yazmadım :)

bu arada verilebilecek en guzel tavsiye dvd recorder almaktır… hd filan tereddut etmezsin… bos medya 50kurus 1 ytl para degil… dvd’de 100ytl max… 4gb atarsın 1 tanesine bol bol yerin acılır… rahat hareket edersin… benim makina eski olmasına ragmen yer azaldıkca atıyorum dvd’ye oluyor bitiyor…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

valla ben cd ye atcaktım piyu bozuldu writer ay başŸında dvd writer alcam ondan sonra birleşŸtircem tırstım :D

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.