Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) kara şimşek yeniden vizyonda!!

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

arkadaşŸlar dün boşŸ boşŸ bilgisayarın karşŸısında otururken arkadaşŸtan msj geldi. ege tv yi aç die açtım bir baktım!!! kara şŸimşŸek, kitt ve maykıl!!!! film trt de yayınlananın aynısı, sadece renklisi!! türkçe dublaj fln.. ama çok eğlendim ya.. izlemişŸ oldum böylece. her cumartesi pazar saat 16:05 te ege tv ekranlarında knight rider (karsa şŸimşŸek) vizyondaa… kaçirmamanızı dilerim!!! 😆 😆 😆

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ege tv ne abi ya :S

XLR-V
      Katılımcı

Turksat 1C uydusundan seyredebilirsin bu arada ege tv deyince aklima Servet Hanim geliyor :D .Acayip komik bir kadin tam komedi yani
      RTL de de var ama Almanca oldugu icin anlayamiyorum baska dil opsiyonuda yok

emrekaan
      Katılımcı

ege tv turkçe işŸte. neyse. meğer 2000 yılından beri varmışŸ tüh o kadar yıl kayıp… cumartesi pazar saat 16:05 te başŸlıyor ege tv bilginize :)

the_judge
      Katılımcı

kara şŸimşŸek yeniden çekilecek deniyodu.1-2 sene önce gazetede okumuşŸtum.başŸrolde paul walker olacakmışŸ.

XLR-V
      Katılımcı

Nasil olsa eski tadini vermez yeniden cekilse bile .

DiamonD
      Katılımcı

Ege tv denince aklıma karşŸıyakalıların basması gelio :S

emrekaan
      Katılımcı

ya o kara şŸimşŸek dediği fast and furious tu… türk aklıo işŸte. kara şŸimşŸeği iyi bi araba filmi biliyor ya her gördüğü filmi kara şŸimşŸek sanıyorlar.. çok salakça bir haberdi. team knight rider den sonra hiç bir şŸey çekilmedi. ayrıca team knight rider de hiç kara şŸimşŸek tadı yoktu.. ışŸığı bile yoktu yaa arabaların!!

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.