19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ARABADOKTORU
      Katılımcı

LJok güzel bir yer burası iyi sohbetler dilerim

XLR-V
      Katılımcı

Hosgeldin
      Evet sitemiz cok guzel ve aradigin herseyi bulabilirsin

Excellence
      Katılımcı

Merhaba hoşŸgeldin, ben de yenilerdenim :D Ortam çok güzel ama bu aralar biraz tenha sanırım :)

the_judge
      Katılımcı

millet tatilde yahu ehehehe :D
      biz essek örenciler burdayız ama…!

Excellence
      Katılımcı

ǖğrencilik hayatın en tatlı kısmıdır be :D Ekmek elden su gölden yaşŸıyoruz işŸte :)

XLR-V
      Katılımcı

Evet ama birde cadi hocalar olmasa daha iyi olur yani 😈 🙄 8)

Excellence
      Katılımcı

o kadarcık kusur kadı kızında da olur :D sabah 9 akşŸam 17 çalışŸmaktan iyidir :) bu arada nerde okuyoruz arkadaşŸlar, ben kadir has endüstri müh. 3teyim

the_judge
      Katılımcı
      Excellence wrote:
      o kadarcık kusur kadı kızında da olur :D sabah 9 akşŸam 17 çalışŸmaktan iyidir :) bu arada nerde okuyoruz arkadaşŸlar, ben kadir has endüstri müh. 3teyim

bu sene üniversiteye hazırlanıyorum o yüzden sıkıntılıyım:D

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[/quote]bu sene üniversiteye hazırlanıyorum o yüzden sıkıntılıyım:D[/quote]

+1 :)

Excellence
      Katılımcı

eheh o da güzel :) size klasik geyiği yapayım o zaman “gençler ehliyet var mı?” ehe ehe :D

the_judge
      Katılımcı

yok:D amma 5 senedir kullanıyorum.trafige cıkıyorum(sabahları)cok sukur kazam falanda yok.söktüm kullanmayı:D

Excellence
      Katılımcı

Bir anımı anlatayım o halde :) Geçen sene bu zamanlardı… (sahne sis eşŸliğinde değişŸir :) )

Sola doğru dönerken karşŸıdan gelen bir araç ile çarpışŸtık, yavaşŸ olduğumuzdan dolayı birşŸey olmadı gerçi.. maddi hasarın dışŸında. Derhal indim arabadan, çarpılan arkadaşŸla hasarı inceliyoruz..

– Polis çağıralım, dedim
      – ne polisi benim ehliyetim yok, dedi
      – hadi bana eywallah, dedim :D

güzel muhabetti, biraz daha üstelesem plakasını alsam fln arkadaşŸa ödetirdik bütün hasarı :) lakin hatalı ben olduğum için bu seferlik affettim :D

yani sözün özü, sen çarpmasanda da bi hıyar(kendimi tenzih ederim :) ) gelip çarpabilir ve dahası hasarı sana ödetebilir ve dahası emniyette fırça yiyebilirsin :)

Memo
      Katılımcı

O işŸin cezasıda büyüdü. ǖle fırça ile kalmayabilir.

gtagucu
      Katılımcı
      Memo wrote:
      O işŸin cezasıda büyüdü. ǖle fırça ile kalmayabilir.

+1 her durumda mahkemelik oluyorsun. Ayrıca haklı bile olsan işŸlediğin her tür kazada suçlu tamamiyle sen oluyorsun.

the_judge
      Katılımcı

yok merak etmeyin trafik derken sabah 7 7.30 gibi atasehir yolunda (bombos)yanımda teyzemle gidiyorum.trafikte oldugumunda bilinçicdeyim.hızlı gitmiyorum abuk subuk hareketlerde yapmıyorumama cok tessekkurler uyardıgınız için dikkate alacagım:)gta gucu mahkemelik (Allah korusun) olursam ne cezası alırım? .89 dogumluyum meraken soruyorum.

gtagucu
      Katılımcı

3 aydan başŸlayan hapis cezası var ama ilk suçunsa büyük ihtimalle ertelenir ama tabi fişŸlenmişŸ olursun her durumda.

the_judge
      Katılımcı

saol abi daha dikkatli olucam zati 1 senem kaldı:D

Excellence
      Katılımcı

bizden uyarması :D

auyilmaz
      Katılımcı

Ehliyetsiz kullanmayin bakayim araclarinizi, ozenmeyin siz eskilere… Eskiden bir corba, iki eldiven hallediliyordu… :) Simdi ciddi yaptirimlar var… Aslinda iyiki de var, belli yasa gelene kadar insanin surdugu arabadan hayir gelmiyor, kendimden biliyorum. Vakti zamaninda yaptigim seyleri simdi yap deseler, ustune Ferrari verseler yapmam! Alin ehliyetinizi, sakin sakin gidin…

Evet bunu ben soyluyorum, inanilmaz ama gercek… eheheh

the_judge
      Katılımcı

:D

19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.