Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Acil general lee korna

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      showboy
      Katılımcı

:( acil olarak general lee (dodge charger) daki kornaya ihtiyacım aracın aynısının bir benzerini yapıyorum renk görünüm aynı korna ve aksesuarlar eksik.Yardımcı olacak arkadaşŸlara minnettar olurum. Adres pehlivanmehmet@hotmail.com

piyu
      Anahtar yönetici

yani 68 Charger’ım var sadece kornası mı eksik diyorsun?

sanırım 68 Charger bir elin parmaklarını gecmez ve bayag temiz durumdalar… bozup general lee yapmak bayag bir fantazi gibi duruyor…

detay verirmisin?

showboy
      Katılımcı

Dediğin gibi çok az sayıda var.ǜlkemizde bu araçlardan ben yurt dışŸında görev yapan bi yakınımın sayesin de araçı onun adına alıp buraya getirdik.Araç bakımlı ve çok temiz.Aracı general lee nin aynısı yapmak üzere çalışŸmalara başŸladık araçın yapısı modifiye işŸlemleri boya ve stickerları hazır.Dediğim gibi bir korna eksiğim var.Araç hazır olunca istanbul a sergilemek için getirmeyi düşŸünüyorum.

piyu
      Anahtar yönetici

Fotolarını gönderebilirmisin? çok merak ettim… bu arada hangi ildesin?

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bilinen 68 2-3 adet var 🙄 🙄

66coupe
      Katılımcı

selam
      sitede genelde soruluyor yurt dısından arac getırmek nasıl oluyor diye. Sen yazdıgına göre öyle yapmışŸsın. Nasıl oldu kaça patladı zorluklar çıktımı bizi aydınlatabilirmisin?

showboy
      Katılımcı

Bilinen türkiyede 2 yada3 dışŸardan gelen ve trafiğe çıkmayanlarla 8 adet i buluyor.LJoğuyla irtibat halindeyim.DışŸardan araç getirme konusu ise kimine göre kolay kimine göre zor çünkü dışŸarda bir yakının yoksa araç alımı satışŸ işŸlemleri gümrük işŸlemleri derken ananılmaz bir fiyata çıkıyor.Bir yakınınız varsa her 3 senede bir dışŸardan gümrük ve diğer işŸlemleri yaptırmadan ek bir üçret ödemeden araçları getirmek mümkün.Araçları buraya getirip satışŸ yapılıyor kişŸi adına araç burda kalıyor.Yurt dışŸında oturduğundan gümrükten muafsın. :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Resim eklerseniz seviniriz, cok sabırsızlanıyorum… 😉

showboy
      Katılımcı

Araç boya yapılırken.

showboy
      Katılımcı

Boyaya devam :)

showboy
      Katılımcı

Boyadan sonra ankara halinde cekilmişŸ son resmi.

faceless
      Katılımcı

msn’e ekledim online olduğun zaman birinin telefonunu vericem onda büyük ihtimal olabilir…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

vah canına bu araba ankara halindemi :S şŸimdi nerde merak ettim mükemmel e benziyo :D

allah kaza bela vermesin

Pontiac301
      Katılımcı

ne güzel yahu plakası nedir bu arabanın! Plakası yok değilmi,daha ruhsatı çıkmadı,ankara halinde moparcılar toplandı değilmi?yada türkiyeye amerikan mazda 626 lar girdi değilmi! Hal dediğin fotoğraf amerika, yanındaki arabada ayrıca bir mopar, arkadaki araba ise amerikan mazda 626, arabanın boyandığı yer belliki amerika,ha ayrıca memlekette 68 charger yapılırken birilerinin mutlaka haberi olur!

showboy
      Katılımcı

Sevgili tempest ankarada sanırım bi gün onunla ve araçla birlikte yine halde bir resim cektiririz buraya ekleriz araç dün trafiğe cıktı.

the.jackal
      Katılımcı

ee general lee yapılmayacakmıydı kırmızıya boyanmışŸ :D
      ayrıca pontiac a katılıyom bende fotoya bakınca arkadaki amerikan tırı dikkatimi çekmişŸti yandaki arabaya dikkat etmemişŸtim diyince baktım oda challenger galiba

the.jackal
      Katılımcı

yoldaşŸlar şŸu linke bakın ankara halinin resmi bi amerikan sitesinde way be….
      http://www.classicperformance.us/moparprojects.html

the.jackal
      Katılımcı
      showboy wrote:
      Bilinen türkiyede 2 yada3 dışŸardan gelen ve trafiğe çıkmayanlarla 8 adet i buluyor.LJoğuyla irtibat halindeyim.DışŸardan araç getirme konusu ise kimine göre kolay kimine göre zor çünkü dışŸarda bir yakının yoksa araç alımı satışŸ işŸlemleri gümrük işŸlemleri derken ananılmaz bir fiyata çıkıyor.Bir yakınınız varsa her 3 senede bir dışŸardan gümrük ve diğer işŸlemleri yaptırmadan ek bir üçret ödemeden araçları getirmek mümkün.Araçları buraya getirip satışŸ yapılıyor kişŸi adına araç burda kalıyor.Yurt dışŸında oturduğundan gümrükten muafsın. :)

bunda da bi falso var gibi gümrüğün sitesinde böyle bişŸeyden bahsetmiyor daha doğrusu senin dediğin gibi demiyolar bedelsiz işŸalat için bile bisürü masraf varmışŸ…
      http://www.gumrukler.gov.tr/Brosur/Bedelsiz%20işŸalat.htm

haldic
      Katılımcı

Geçen aylarda biri çıkıp 67 veya 69 Camarom var şŸöyle böyle demişŸti sonra bir daha görünmedi, Okurken formu iyi niyetli olmaya gayret ettim ama delillerle ispatlanmışŸ ortada bir yalan var, belki bu arkadaşŸ o Camarocu arkadaşŸtır 2. geyiğe sarmaya çalışŸıyor olabilir camiayı, Ramazan da doğru yolu bulalım, hiçbirşŸeyden korkmam yalandan kortuğum kadar,

firrebird
      Katılımcı

evet haklısın, sanırım bu da benzeri bi olay hocam..
      ne gerek var böylesi hikayelere anlamıyorum doğrusu.. :?: hiç kaale almamak en güzeli

haldic wrote:
      Geçen aylarda biri çıkıp 67 veya 69 Camarom var şŸöyle böyle demişŸti sonra bir daha görünmedi, Okurken formu iyi niyetli olmaya gayret ettim ama delillerle ispatlanmışŸ ortada bir yalan var, belki bu arkadaşŸ o Camarocu arkadaşŸtır 2. geyiğe sarmaya çalışŸıyor olabilir camiayı, Ramazan da doğru yolu bulalım, hiçbirşŸeyden korkmam yalandan kortuğum kadar,
      piyu
      Anahtar yönetici

:)

valla daha önceki olayda tepki verdigimden…arkadası sonuna kadar dinliyorum…

tr’de charger’ı olup general lee yapabilecek fantastiklikte birini duymadım… eleanor cok bilindiginden yapılıyor ama general lee kimse yapmaz… yapsa da kimse bisi anlamaz…

umarım yalan degildir… showboy inandırıcı bisi gelirse devam, yoksa ban…

the.jackal
      Katılımcı

piyu bence direk ban koyduğu resimden sölediği yalanlardan belli ayrıca pontiac ın da dediği gibi ankara da general lee yapılsaydı eğer kesin sizlerden biri duyardı bunu ayrıca adam general lee yapacam tüm aksesuarlar tamam diyo sonra da kırmızı bi charger resmi koyuyo bari git bi general lee resmi koy :)

showboy
      Katılımcı

Her ne kadar korna arayışŸıylada başŸlasam incelik gösterip ilgilenen konu dışŸında yalancılıkla suçlayan yada daha doğru bi tabir ile inanmakta zorlanan sizleri aracın bulunduğu yere bi çay a beklerim görüşŸlerinizi dinlemeyi isterim sevgilerle.Adres: ıvedik organize sanayi bölgesi 88. oto tamirciler sitesi 24. cad no:199 ıvedik/ankara TUÐRA OTO 😉

Pontiac301
      Katılımcı

pes!

scuba
      Katılımcı

Bu challengerde ankara halinde galiba 🙄

scuba
      Katılımcı

Dikkatimi Birsey Cekti ! ! ! !

Showboy un attigi son resimin ismini okudugunuz zaman “cp35-300×225” yazisini görüceksiniz. Birde http://www.classicperformance.us/moparprojects.html bu sayfayi acip ayni resime farenin sag tusuna basip kayit et dedigin zaman gene “cp35-300×225” yazisi cikiyor. Yani Showboy bu resmi o siteden almis. Ortada böyle bir araba YOK ! Varda Ankara halinde degil. Yada o verdigi adreste ! 😆

the.jackal
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      pes!

++++++

faceless
      Katılımcı

Uzatmaya Gerek Yok…

Son Nokta Benden.!!!!

Kilit

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.