Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) YıNE BENZıN, YıNE BENZıN…

• Bu konu 14 yanıt içerir, 8 izleyen vardır ve en son 17 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      firrebird
      Katılımcı

Buyrun burdan yakın 💡

http://otomobil.mynet.com/Contents/NewsDetails.aspx?id=O1166196320426&type=&date=16Aralik2006&page=car

hakkatten işŸe yarar mı acaba yada motora zararı olur mu ki :?:

XLR-V
      Katılımcı

Hmmmmmm………….Radyatore table atildigini duydum ama bunu duymadim herhalde zarari olmaz ama ise yarar mi bilemeyiz henuz

piyu
      Anahtar yönetici

bu tablet olayını ing. bir sitede gormustum ama balon haberler tarzı bir siteydi…yani sallama haber…asparagas….

gelsin gorelim 😉

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben tahmin etmiyorum bukadar tasarruf saglasin .. bu tabletinde bi bedeli olucak ve tasarruf sagliyosa eger o tasarrufu tablete vericez malum gumruk vsvs :D

cadillac64
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Hmmmmmm………….Radyatore table atildigini duydum ama bunu duymadim herhalde zarari olmaz ama ise yarar mi bilemeyiz henuz

RADTATORE TABLET ATILMASI NASIL TASARRUF SAÐLAR,MERAK ETTıM BıRAZ BıLGı VERıRMıSıN!! SAOL….

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

radyatöre atılan tablet ısıyı azaltmayı sağlıyo sağlıyo kireç çözücü tablet atılıyo çünkü buda kanalları temizliyo silkülasyon artıyo vsvsvsvsvs :D

XLR-V
      Katılımcı

Hayir onun tasaarufla ilgisi yok o sadece coolant systeminin saglikli calismasi icin yapilan bir islem ki sadece belirli motorlarda (4,9lt gibi) olanlarda kullanilir . Radyatorun en alt borusuna atilir , su ve anti ilave yapilan rezervuara atilmamasi gerekir

cadillac64
      Katılımcı

ok anladım..eyvalla saolsaınz

BORLA
      Katılımcı

Ekoyak kullanın tasarrufta edersiniz , güç te alırsınız.BaşŸka bişŸey aramanıza gerek yok.Universitelerden onaylı sanayi bakanlığı garantili..
      Paranızı boşŸa yakmayın derim:))http://www.garajj.tv,www.ekoyak.com

overland
      Katılımcı

Hem ekoyak takacağım, hem tablet atacağım,arabam hiç benzin yakmicak.Oh be dünya varmışŸ :D :D :D

Anonim
      Ziyaretçi

benzın demeyın bana ıcım bı acayıp oluyo :) corvettele ıstanbudan mersıne 2 depoyla geldım mersın gırısınde bıııpp bııppp ottu gene :( lpgmı taksam ne :):):):) yok yok en ıyısı vos vos motoru takmak :)

krasiva
      Katılımcı

yav arkadaşŸlar bence benzini bu kadar düşŸünürsek az yaktı çok yaktı en iyisi arabaları satalım.Hem performans istyoruz hem karizmatik olsun diyoruz hemde ekonomi bekliyoruz.yok gaz takılıyo yok katkı falan.bence motora bastınmı yaktığının karşŸılığını veriyorsa helali hoşŸ olsun o benzin.tabi yakacak,az yaksın isteniyorsa toplu taşŸıma veya 1000cc lik motorlu araçlar var onlarda işŸ görür onlara binilir sorun biter.yani ekonomi diyoruz ama hiç bişŸeyden ödün vermeden…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sorun o değil aslında sorun herkes benzine az para verirken bizim neden bukadar çok vermemizle alakalı. sonuçda herkes performans ister ama herkesin parası yoktur. bunuda göz önünde bulundurmak gerekir, amerikan parası olanın değil onu sevenin olmalı ali amca amerikanla doğup çoluk çocuk olunca yakıt motor vsvs masrafı yüzünden binemiyosa ben bu benzinede takarım herşŸeye takarım

krasiva
      Katılımcı

benzine çok para veriyoruz doğru.ama bu böyle geldi böylede gider bunu herkes biliyor.hiç bir hükümet bu vergiden yani yakıtın vergisinden vazgeçmez…

Anonim
      Ziyaretçi

benım saka amaclı amaclı yazdım corvettım yaksın sevdıyorum her damlası feda olsunda emek verıp calısıp kazanıyoz bıraz vergılerı dusurseler dıcem vaz gectım cok utopık olur :) krasiva guzel dedı
      boyle gelmıs bole gıder yenı vergıler kapıda bızı bekler herseye ragmen genede amerıkan :):):)

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.