Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Bu gece televizyonda Otoloji programındayım

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #833
   optik
   Katılımcı

   Herkese selam,

   Bir süredir siteye işŸlerimin yoğunluğu dolayısıyla giremiyordum, o nedenle hepinize ancak şŸimdi iyi seneler diyebiliyorum. Daha önceki mesajlarımdan beni bir kısmınız hatırlayabilir sanıyorum, yeni arkadaşŸlar hatırlayamasa da.

   Geçtiğimiz hafta bir tv kanalından gelen grup “Otoloji” adlı otomobil programı için atölyemde çekim yapmışŸtı. LJekimler bu akşŸam (6 ocak 2007-Cumartesi) saat 20.30-21.00 gibi “tektv” de yayınlanacak. “tektv” maltepe üniversitesine bağlı çalışŸıyor. Kablolu yayında akşŸamları izlemek mümkün. Ayrıca on-line yayınları için http://www.teknolojitelevizyonu.com linkine girip sağ üst köşŸedeki “canlı yayın” butonuna basmak yeterli. Otoloji programının yönetmeni Uğur ǖzarslan dinamik ve enerjik düşŸünceleri olan bir arkadaşŸ. Atölye halimle çekilen programın görüntülerini ben de merak ediyorum. Atölyemde yapılan airbrush custom çalışŸmalarını görmek isteyenler için iyi bir fırsat.

   GörüşŸmek üzere….

  • #11938
   Bluesman
   Katılımcı

   Selam, airbrush üzerine atölyeniz mi var? çok merak ettim, hobimi yoksa işŸ olarak uğŸraşŸıyormusunuz?

  • #11939
   piyu
   Anahtar yönetici

   işŸ olarak yapıyor… istanbul moda’da (optik’in adına cevap verdim ama merak etmissindir diye…detayları kendisi tekrar aktarır) ayrıca forum’un arama bölümünden optik diye ararsan gönderdiğŸi mesajlarda detayları bulabilirsin…

  • #11940
   Mustafa YÜKSEL
   Katılımcı

   bu yayının kaydı varmı ben siteye zorlukla girebiliyorum bu aralar dolayısıyla kaçırdım :S

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.