Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 97 VETTE HAKKINDA

• Bu konu 17 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 17 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

herkeze ıyı aksamlar ıyı forumlar ve merhaba.
      uzun zamandır nette dolasıp bılgı edınmeye calısırken burayı buldum ve sevındım :)

uzun zamandır hayalını kurdugum 97 vette t-top sıyah renk sonunda kavusucam gıbı :) pıyasada bellı bı fıyat olmayısı bayagı ugrastırdı benı.bı yerde 50bın dolar bıyerde 32bın euro… fiyatı uygun olan sıyah bı t-top buldum sonunda mersınde yasadım ıcın corvette bulmak ımkansız ıstanbula gıdıp durdum sonunda ıcıme keseme sınen bıtane cıktı :)

sormak ıstedıgım
      1_vergısı ne kadardır
      2_sehır ıcı ortalama ne kadar benzın gıder
      3_yerden yukseklıgı nedır (yer on supurgelık arası) malum kasısler :)
      4_servıs ıcın ıstanbul ve ankarada nerelerı oneırsınız
      5_benım alıcam 32bın euro sızce makulmu (ılk sahıbınden temız bakımlı)

ann71
      Katılımcı

1. vegisi 3.5 milyar
      2. az basarsan 20-25 litre basarsan sınırsız
      3. yere oldukça yakın kasislerde kesin sürtersin süpürgeyi ama önemli deil çok
      4.istanbulda maslakta vettess iyi bir yer
      5. 32 bin euro çok ii fiyat hatta iyi bi corvette için fazla iyi bi fiayt bence

piyu
      Anahtar yönetici

Mersin’de sehirici nasıl bilemiyorum ama bence 20-25 istanbul sehiricidir… :)

daha az yakacağını düşŸünüyorum… (ya da cok iyimserim :) )

Anonim
      Ziyaretçi

arkadaslar saolun cevaplar ıcın.artık bıkac gun ıcınde alıcam hayalımın aa’sını
      vettess servısın nosunu bılen varmı hazır ıstanbula gıdıp alırken bıde yerını ogrenıyım

Anonim
      Ziyaretçi

aklıma takıldı sımdı bu arac 10 yasında vergıden muaf dıye bılıyorum yoksa 10 yasını dolduruncamı muaf oluyo acaba? benzını yesın ona lafım yok barı guzel ulkemın vergı sıstemınden yırtıyım.
      sımdı 3.5 mılyarsa vergısı 11 yasına bastıgında 1.5 mılyarmı olur acep :)

ann71
      Katılımcı

arabaa hiç bi zaman vergiden muaf olmaz :)

12 yaşŸında oluca sua nki fiyatla 2.3 milyar olacak

Anonim
      Ziyaretçi

gulu seven dıkene katlanır :) napalım verıcez vergımızı.
      bıde ıstanbuldakı vettes servısın yerını yada telefonunu bılen varsa yazarsa sevınırım.

BORLA
      Katılımcı

Corvette C5 ‘i alırsan görüşŸelim.Elimde otomobiline göre çok güzel BORLA CAT-BACK egzoz sistemi var..Bilgin olsun…0 212 438 07 27 http://www.garajj.tv

Anonim
      Ziyaretçi

salı gunu ıstanbula almaya gelıcem o zaman ugrarım :) bende borla egzoz dusunuyorum ama 4 cıkıslı ıse bıde cat-backın ozellıgı nedır cok duydum ama saglıklı bı bılgı edınemedım

ann71
      Katılımcı

2 çıkışŸlı c5 egzostu olamicağına göre taiki 4 çıkışŸlı olacak :)

Anonim
      Ziyaretçi

nıye ıkı cıkıslı olmasın ıkı cıkıslıda var

ann71
      Katılımcı

doğru walla bende yazdıktan sonra farkına vardım :)

Anonim
      Ziyaretçi

:):)

BORLA
      Katılımcı

ArkadaşŸlar BORA TǜRKıYE DıSTRıBǜTǖRǜ olarak doğru bigiyi veriyim size:) Corvette için bir çok tip egzoz vardır.Bunların arsında iki çıkışŸlı ve dört çıkışŸlılarda vardır.Cat-Back egzoz sistemi katalitik convertörden sonraki kısımdır.Komple egzoz sistemi olarak Türkçe’ye çevirebiliriz.Hıç bir kesme , biçme işŸlemi olmadan monte edilir.Arıza ışŸığı yakmaz.Aracın orjinal egzoz projesine uygun el yapımı olarak imal edilmişŸ amerikadan işŸal edilmişŸtir.Corvettelerdeki test verilerine göre %7-10 arası performans sağlar.Şu an stockumuzda mevcuttur.Kod numarası 140039’dur.S-type versiyonu ve 4 çıkışŸlıdır.Biginize…

Anonim
      Ziyaretçi

bılgı ıcın tesekkurler

Anonim
      Ziyaretçi

arkadaslar ıstanbulda vettes servısın nosunu bılen varsa bı yazarsa cok makbule gecer

piyu
      Anahtar yönetici

0-212-285 44 18

Burak’a selam söylersin :)

Anonim
      Ziyaretçi

soalasın admınım

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.