7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bu sene ki Kasdav Liseler Arası Muzik Yarısması’na okulmuz adına katıldık.
      Yarısma oldukca guzeldi.Ancak şŸike, torpil vs oldugu için,tanımadıgımız insanların bile bizi tebrik etmesine ve bizi herkesin asırı derecede begenmesine ragmen finallere kalamadık.ǜzüntümüz büyük oldu ama olsun,önemli olan katılmak ve 3000 insanın önünde çalmaktı,güzeldi :)

Videomuzu sizlerle paylaşŸmak istedim.Video yu biraz reenkarnasyona ugrattıktan sonra kalitesinden biraz ödün verdi,idare edin :)

Grup Renkli Kabuslar

Cover:Iron Maiden – Wasting Love
      Beste:Sen Giderken

Gitar,vokal:Cem LJakmakoglu
      Gitar,vokal:Caner Ekmekci
      Bass,vokal:Aydın Dustegor
      Davul:Abdullah Burak Aksu(yani ben :) )

piyu
      Anahtar yönetici

aferin valla apo :)

sesler tam gelmiyor ama sarkıda guzel olmus… bu arada temiz sesli olanı varsa dinlemek isterim…

ilk 5 dak seni goremedik dumandan…. :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Abi orjinal video daha net,sesler daha kaliteli ama 8 sn lik falan ustune kayıt yapılmıs yanlıslıkla ortalarda,4-5 dk da sonlarda vardı boşŸ güruntu, bosu bosuna 50 mb lik falan yer kaplıyordu,işŸte onları kesince ve düzenleyince kalitesi düşŸtü…elimde bi çekim daha var,ama o bundan kat kat kötü…

Ama yakında amator kayıt falan yaparız herhalde,yaparsak paylaşŸırım :)

the_judge
      Katılımcı

hangi okul geçen sene mustafa saffetle a.l. katıldı.adamımız brick in şŸe wall u burtual olarak söyledi çok ağır oldugu için elenmişŸ :D mor ve ötesinin solisti falan tebrik etmişŸ.okul grubu arkadaşŸlarımdır.zati solistinin ciddi bir grubu var dışŸarıda konser falan veriyolar.

piyu
      Anahtar yönetici

bu arada duyabildigim kadarı ile sesler davul (bas) agırlıklı geliyordu… elektrogitar filan cok silik geldi…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Dogru davulun crossunun(bass davul)sesi baya acıktı,anfileri elletmiyorlardı zaten ama Cem kaşŸ göz arasında actı,dikkat edersen cover dan sonra bir el uzanıyor anfiye :) ,hatta bizimkiler sikayet etmişŸerdi, gitarların sesi kısık diye :)

Bu arada abi sırf sen istedin diye sadece wasting love ı tekrar ekledim,bolunmemişŸ olarak,bu biraz daha iyi,1:31 ile 1:41 arasındaki ustune ayrı kayıt yapılmıs bolumu ozellikle kesmedim,kalitesi bozulmasın diye :) :

piyu
      Anahtar yönetici

yanlıs anlasma olmasın müzikten anlamam…sadece iyi bir dinleyiciyim… ben enstrumanların seslerinin net olarak ayırt edildigi sekilde ayarlı olursa seviyorum… yani sen davul seviyorsan dikkat et onu dinle… bas gitar seviyorsan dikkat et ve onu dinle seklinde…

bu arada üstüne kayıt olayı komik olmus… bende bir ara bir arkadasın nadide drag yarısı videosunu silmistim… affettirmek icin bayag ugrasmıstım…. :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

yok yok anladım dedigini ben :) evet o ayak çok komik olmuşŸ 😆
      yakında bass a el atmayı dusunuyorum zaten :)

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.