Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) yardım rica ediyorum

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ilocan
      Katılımcı

Merhaba ArkadaşŸlar,

bende yakında bir amerikan arabası almak için hazırlanıyorum. Ancak sizden bir yardım ricam olacak. yaptığım araşŸtırmalarda bu güne kadar en çok beğendiğim araçlar Pontiac Grand AM ve Grand Prix oldu. ancak bu araçlar dünya üzerinde dahi yaklaşŸık 150 bin civarlarında üretilmişŸler ve yurdumuzda da çok sınırlı sayıda bulunuyor. Şimdi ben temiz olmak kaydıyla dahi böyle bir araç aldığımı varsayarsam, en basit parçaları kapı kolu, sinyal, sinyal kolu ya da ön takıma ait, rot başŸı rotil vb. parçaları bulmakta ne kadar zorlanırım? her birini yurt dışŸından mı getirtmem gerekiyor. Bu aşŸama benim istemediğim bir süreç olacak. bu konuda ne düşŸünüyorsunuz? Bu araçları hiç düşŸünmiyeyim mi yoksa muadil parçalarda bulunuyormu ülkemizde.

saygılar

Ilhan

fehmi
      Katılımcı

ilocan ben hiç bulunmayacak arabayı bulduktan sonra sen hayli hayli bulursun daha iyi bilen arkadaşŸlar bana hak verecektirki türkiyeye o yıllarda bol miktarda amerikan arabası girdi bana kalırsa parça konusunda öyle ahım şŸahım bir sorun yaşŸayacağını sanmıyorum ne ilginçtir ben aradığım arabanın kendini bulamadım bazı yerlerde parçalarını buldum ((( yani bulursun parça marça sorun olmaz sen arabayı almaya bak))) arayan mevlasınıda bulur parçasınıda bulur

BigBlockBird
      Katılımcı

2. jenerasyon grand am – prix ise basit parcalari burda bulursun. Body parcalari,göstergeler,jantlar,dash vs vs. yurtdisindan

piyu
      Anahtar yönetici

evet bu aracların yılı gerekiyor…

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.