Ana Sayfa Forumlar Forumlar Ustalar ve Servisler şasi no yardım muayene yaptıramıyorum

• Bu konu 17 yanıt içerir, 9 izleyen vardır ve en son 17 yıl önce 72camaro tarafından güncellenmiştir.
17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      chevroletimpala
      Katılımcı

1971 model chevrolet impalam var fakat fenni muayene için şŸasi no kontrlü gerekli dediler ve araç komple boyandığı için şŸasi no nun nerde olduğu belli olmuyor nerde olduğunu bilen varsa lütfen söylesin

zaten araç çok dikkat çekiyor polisler sadece arabayı görebilmek için kontrole sokuyorlar 😉

yuki
      Katılımcı

sanırım ön camın solunda göğüsle cam arasındaki metal bölmede olmalı ama şŸasi numarası araba boyansa da kabartma olduğu için kolay kolay silnmemesi lazım

chevroletimpala
      Katılımcı

yuki teşŸekkür ederim ama orda yokmuşŸ yinede sağol ilgilendiğin için

piyu
      Anahtar yönetici

selam,

oradaki vin no oluyor genelde… saşŸe no gögüste olur ama 71’e özel bir bilgim yok, biraz arastırdım ama bulamadım… gögüs, motor bolumunde önden arabaya bakınca karsıdaki bölümdedir

ann71
      Katılımcı

muamelciye werin aracınızı halleder…. koddu bilmem neydi uğraşŸmayın. 40 dereden su getirip illa bi eksik bulurlar rüşŸvet istemek için. en güzeli 40 50 lira verin muameleciye tertemiz işŸ

1967mustangfastback
      Katılımcı
      ann71 wrote:
      muamelciye werin aracınızı halleder…. koddu bilmem neydi uğraşŸmayın. 40 dereden su getirip illa bi eksik bulurlar rüşŸvet istemek için. en güzeli 40 50 lira verin muameleciye tertemiz işŸ

yanı sız resmen güzel türkiyemde yaşŸıyan ınsanları ıllegal yollara yonlendırıyorsunuz sızı esefle kınıyorum ole rusvetle falan b memleket bu hale geldı ann71 bey

ann71
      Katılımcı
      1967mustangfastback wrote:
      ann71 wrote:

yanı sız resmen güzel türkiyemde yaşŸıyan ınsanları ıllegal yollara yonlendırıyorsunuz sızı esefle kınıyorum ole rusvetle falan b memleket bu hale geldı ann71 bey

siz efedle kınayın efendim. ben rüşŸvet ver demedim okumasını yazmasını öğrenin muameleciye 40 lira ver muameleci yapsın dedim. ayrıca benim memurum işŸini bilir diyenleri de esefle kınayın

1967mustangfastback
      Katılımcı

muamelecı arabanın uzerınde olmayan şŸase nosu plaketını yumurtluycakmı efendım sızın hakkınızda yasal işŸlem başŸlatmak uzere suç duyurunda bulunmayı talep ederım sıte yonetıcılerı tarafından buyrun bu bır davettır

ann71
      Katılımcı

yumurtlar efendim o bilir şŸase numaranın nerde oldugunu

ann71
      Katılımcı

sizin gibi cahil mustangciler bilmez ama :)

1967mustangfastback
      Katılımcı

olum mustang lar bunu coktan cozmus sımdıkı gıbı arabalarda oldugu gıbı saç kısmına basılma vasıtasyla komuslar ta sene 64 de :) gm hala alemınyım plaket oda percınlı

72camaro
      Katılımcı

67 fıstang çok vıdı vıdı yapcana gelde arabanı yarışŸta görelim .şŸase nosu çamurlukta olan arabanın gm den üstün olan yerleri illa motorunda da vardır.sizi piste bekliyoruz.meydan orda.

mugatse
      Katılımcı

valla arkadaşŸlar hepiniz patlamaya bomba gibisiniz arkadaşŸım sana yardımcı olmaya çalışŸıyorlar eğer şŸase numaran yoksa sende arabanı ya muameleciye vericen yada garajında tutacan öylece bakacan arabana asıl öyle kullanırsan sen çenc araba kullanmışŸ olursun o zaman insanlar diyebilirki benim arabamı çaldı şŸase benim motor benim değil diyebilir kim o zaman suçlu olur sen günlük yaşŸantında hiçmi illegal yollarla birşŸeyler yapmıyorsun tanıdık sayesinde sırada beklememek bile illegal yoldur buraya yazmışŸsın yardım istemek için ama herşŸeye karşŸısın o zaman aracını al götür makina kimya ya saygılar arkadaşŸlar kusuruma bakmayın sinirli felan değilim sadece gerçekleri söylediğimi sanıyorum

72camaro
      Katılımcı

yahu biz patlamaya hazır bomba değiliz.çok eski arkadaşŸız ondan takılıyoruz.etiketi olmayan araca itü den onay alabilirsiniz.yakın zamanda da motor satışŸlarında motor nosu aranmayacak.serbest olacak.

Angelus
      Katılımcı
      72camaro wrote:
      yahu biz patlamaya hazır bomba değiliz.çok eski arkadaşŸız ondan takılıyoruz.etiketi olmayan araca itü den onay alabilirsiniz.yakın zamanda da motor satışŸlarında motor nosu aranmayacak.serbest olacak.

Dün Ford yedekparçacısı bir arkadaşŸla konustum. Elindeki 2.0 lik ve 1.6 focus motorlarını fabrikaya iade edecegini söyledi sebep dedim yeni bir kanundan çıktı dedi buna göre motor satıcısı ve takıcısı belgesi olmayanların artık satışŸ ve montaj yapamayacağını bu sebeple iade ettigini söyledi … Ne kadar doğru bilemiyorum..

1967mustangfastback
      Katılımcı

muahahaha lem balta kafalı camarosu olan arkadişŸ sen hangisisin bakem ben ıkı dene balta sahabı tanıyam ıkısıde kel yakında bende yenı kasalı kel camarocular klubu kurucam sızınkıler klasık:)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sol kapınn ön tarafında kabortada deelmi bunların şŸase numaraları :D konuda sıçrama yarattım :)

72camaro
      Katılımcı

ehuhehue seninde iyicene dökülmeye başŸladıtsa bize uğra.endişŸeye gerek yok anında usturaya vuruyorsun sora alışŸırsın.eheuhue keller iyidir.

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Ustalar ve Servisler’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.