8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      M M MM
      Katılımcı

merhaba arkadaşŸlar bende 76 model oldsmobil omegam var blokla ust kapagıın birlestiği yerden su tükürüyo arabaya bayılıyodum böyle olunca sogudum 2 kişŸiye götürdüm yapamadı dahada sogudum nababilirim araba on numara canavar resmen ama msj yardım bekliyorum

Angelus
      Katılımcı

Motor nedir 6 silindir 8 silindir? Contalar degişŸtimi?

M M MM
      Katılımcı

6 silindir conta kestirp yaptırdım yapamadılar dyrum ya olmuyo skıldım o yuzden

Angelus
      Katılımcı

NOVACI yazan:

Quote:
      6 silindir conta kestirp yaptırdım yapamadılar dyrum ya olmuyo skıldım o yuzden

Yeni bir motor al tak. Harcadıgın para ve zamana yazık.Temiz ve oldukça hesaplı 6 silindir motorlar piyasada fazlası ile mevcut..

sschevyss
      Katılımcı

yılmak yok, mücadeleye devam, çok uygun fiyatlara 6silindir 230-250 motor bulabilirsin.

M M MM
      Katılımcı

ne kadardr

M M MM
      Katılımcı

yardımcı olun arkadaslar o zaman ben bu arabayla hep gezmek istiyorum millet sahinle hergün geziyo tık yok o araba orda yatıyo yazık ya

M M MM
      Katılımcı

kardes yardımcı ol da alalım

sschevyss
      Katılımcı

yaklaşŸık 500 ytl den bahseden arkadaşŸlar vardı sitede, bikaç gün beklersen yardımcı olacak arkadaşŸlar olur:) zira bu forumun en belirgin özelliği, herkesin birbirine yardımcı olmasıdır;)bende motoru komple rektifiye yaptırdım:D şŸimdiki aklım olsa o paraya v8 koyardım ihtiyara:)

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.