Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar S10 mu Grand Cherokke 5.2 mi?

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Andre Quaid
      Katılımcı

Merhaba,
      20bin YTL altı SUV arıyorum. Lakin konu hakkında biraz cahilim.
      Siz olsanız şŸu ikisinden hangisini tercih ederdiniz?
      Bu arada boyum 2 metre. ıçine git otur diyeceksiniz biliyorum ama önce sizden fikir almak istiyorum: ben bu araçlara sığar mıyım? Bilhassa bacak boyundan sorun yaşŸayabiliyorum.

S10
      http://www.sahibinden.com/112000_kmde_1995_model_s_10_blazerWQQaXQQ10976757WQQpXQQdisplayitem

Grand Cherokke 5.2
      http://www.sahibinden.com/chrysler_g_cherokee_1996_WQQaXQQ10940414WQQpXQQdisplayitem

TeşŸekkür ederim.
      Quaid

merhaba s 10 cherokee den her zaman kalite olarak üstündür tek eksiği s10 un motor v6 olmasıdır cherokee de ise v8 makina mevcut ben olsam chevrolet tahoe 2 kapılı alırdım ama yinedecherokee en azından v8 bence vv.jpg

Anonim
      Ziyaretçi

quaid selam,

pek yardımcı olamayacagım fakat dıs goruntu ile icinin kesinlikle farklı olacagını ve kesinlikle denemeni öneriyorum… bunları kolayca deneyebilirsin…hatta askın’da blazer’da vardır, 2sini kolayca kıyaslayabilirsin.

benim boyum 1.96 suv bakmıstım gecen sene komedi oldu… freelander dusunuyorduk ama sıgmayı bırak hic rahat oturamadım… ama ben sonuna kadar cektikten sonra dahi arkada inanılmaz yer vardı… 4.0lt olan cherokee’lerden birini denemistim ama o da tam sınırda kaldı… ya da olmadı ama amerikan diye biraz kıyak yaptım :)

Anonim
      Ziyaretçi

ek olarak blazer cherokee’den cok daha yakıslıklı duruyor…

riko
      Katılımcı

Ben Cherokee derim. ArkadaşŸım 95 model Cherokee’yi üstelik Orvis tipini 12.000 e verdi daha yeni.

Bu arada AşŸkın jeep’te, ablama ve enişŸteme ait krizden satılık 2004 escalade ve 2005 SRX var, her ikiside 0 km alınmışŸtı, escalade hafif modifiyeli,panjur falan değişŸti, srx ise çok az kullanıldı, düşŸünen olursa araya girebilirim ;)

2004%20CADILLAC%20ESCALADE%20GRI%2053500KM%20%20MARMRS.jpg

2005%20CADILLAC%20SRX%20V6%20SIYAH%20BEJ%208500KM%20DE.jpg

Angelus
      Katılımcı

Güzel makinalar riko. Bunun oluru nedir :) HoşŸ oluruda olmaz gibi şŸu sıralar ama.

Angelus
      Katılımcı

Blazer yerine bende Tahoe düşŸünün.

riko
      Katılımcı

Angelus yazan:

Quote:
      Güzel makinalar riko. Bunun oluru nedir :) HoşŸ oluruda olmaz gibi şŸu sıralar ama.

Angelus, AşŸkın jeepin öngördüğü fiyatlar, escalade için 86.000, srx için 89.500 usd idi, tabi bunlar dolar fırlamadan önceki fiyatlar, kur yükselince bu rakamlar uçuk kaldı biraz. Şu an itibariyle hangisi olsa pazarlığa açık, 100.000 ytl nin altında bir fiyata verirler.

Ablamlarda bunlardan başŸka araçlarda var ,o yüzden kriz sebebiyle nakit sıkışŸıklığından bu ikisini satılığa çıkardılar ama ikisinden biri satılırsa diğerini geri çekecekler. Escalade’yi sürekli kullanıyorlar, srx i ise sadece ablam ara sıra kısa mesafelerde kullanıyordu,o yüzden asıl satılmasını istedikleri araç srx, ama henüz sıfır gibi , üç yaşŸında olmasına karşŸın 8.000 km de falan olması lazım, ve şŸahane bir alet, pazarıkla şŸu aralar ederinin çok altında alınabilir.

Angelus
      Katılımcı

ǖhm.. makinalar çok güzel ama biliyorsun bizim oralarda park problemi var :blush:

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.