Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 69 camaro almak istiyorum yardım!!

• Bu konu 13 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 14 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      erdem cansen
      Katılımcı

merabalar öncelikle site çok güzel olmuşŸ 69 camaro almak istiyorum tr de bulamadım yurtdışŸından getirtsek nekadara mal olur yardımcı olursanız sevinirim.

Anonim
      Ziyaretçi

Forumlarda daha önce konuşŸulmuşŸ bir konu arama yaparak bulabilir ve yazışŸmaları okuyabilirsin.

Aramızda bu işŸin uzmanı veya bu işŸi tecrübe eden yok (varsa da yazışŸmalara katılmadı) dolayısı ile ne söylenirse söylensin yanıltabilir, kolay bir işŸ değil.

Buradakiler pahalı, Amerika’dan getireyim diye düşŸünüyor olabilirsin ama değerli bir yıl ve getirmek pekte kolay değil…

FireBird
      Katılımcı

amerikadan araba getirme konusunda yardımcı olabilirim..

Cihan 0533 726 76 15

Angelus
      Katılımcı

Cihan selam Hakan ben.. HoşŸgeldin.

FireBird
      Katılımcı

Selam Hakan abi..HoşŸbulduk :) Aslında sitenin çooookk eski üyelerinden birisiyim Adminimiz Sn.Piyu bey Doğan Abi de bilir :) Amerikan arabalarını seviyorum..HerşŸeyine tapıyorum..Herkese tekrar selam..

Angelus
      Katılımcı

ee nerde mesajlar o zaman :) şŸaka bir yana ortaya karışŸık şŸöyle 3rd gen camaro-pontiac-camaro yapabiliyormuyuz Tr. ye?

Angelus
      Katılımcı

ee nerde mesajlar o zaman :) şŸaka bir yana ortaya karışŸık şŸöyle 3rd gen camaro-pontiac-camaro yapabiliyormuyuz Tr. ye?

FireBird
      Katılımcı

Valla mesajlar silinmişŸ sanırım.. :) yaparız tabi abi niye yapmayalım..konuşŸalım detayları..

Anonim
      Ziyaretçi

ben bir Cihan hatırlıyorum, kontrol edelim…. firebird’u guzelce topladıktan sonra yanlayıp duvara girdin mi? :P

Evet dediysen sendeki toronado’nun arkasında cok agladım itiraf edeyim… offff offf ki ne offfff…

FireBird
      Katılımcı

:) Sanırım doğru Cihan fakat Firebird’ü topladıktan sonra duvara değil toplam 5 arabaya girmişŸtim aynı gün 2 ayrı kazada.. :) Toronado’nun arkasından bende çok ağlamışŸtım..çook güzel bir arabaydı..artık öyle araba bulmak çok zor.. :(

Angelus
      Katılımcı

FireBird yazan:

Quote:
      :) Sanırım doğru Cihan fakat Firebird’ü topladıktan sonra duvara değil toplam 5 arabaya girmişŸtim aynı gün 2 ayrı kazada.. :) Toronado’nun arkasından bende çok ağlamışŸtım..çook güzel bir arabaydı..artık öyle araba bulmak çok zor.. :(

Nasıl oldu o ? Toronada olayı nedir?

Anonim
      Ziyaretçi

kaza : Cihan arabayı toplattı, fotolar hatırlıyorum tertemizdi…sonra aksam mail attı arabanın onu hurda… yanlıs hatırlamıyorsam yanladıktan sonra gaz takıldı ya da cihan gaza fazla bastı ve kontrolden cıktı… ben duvar hatırlıyordum demek 5 arabaymıs…tuh…

toronado : arkasında gunlerce haftalarca aglanır… fiyatı 5.000-10.000 usd gibi birseydi tertemizdi… benim camaro ustune para vermem lazımdı ama param yoktu… fotosu evde vardır ama bulabilirmiyim bilemiyorum… altın rengi gibi gibi ve tertemizdi…. cantlar komple kapalı kapak vs vs… ic derisi tertemizdi… cokkkkk yandımmmm cokk….. 455ci onden ceker kıcı efsane…pikes peak’te zamanında rekor kırmıs vs diye hatırlarım…

Angelus
      Katılımcı

O toranodo nun ömerin dükkanın karşŸısında duran eski altın rengi yeni hurda toranodo ile alakası varmıdır acep? Oda 455 motor.

Anonim
      Ziyaretçi

bilemem ana gene yanlışŸ hatırlamıyorsam (offf bunadım herhalde… :) ) araç antalya’daydı… buraya getirip ayrıca hurdaya cıkaraklara bir çift sözüm olur… :angry:

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.