Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Merhaba

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      KORHAN GUR
      Katılımcı

rkadaşŸlar sitenize yeni uye oldum öncelikle kendim den bahsediyim . İsmim Korhan istanbulda oturuyorum ve uzun süredir hayal ettim Pickup ı almaya karar verdim .

Silverado C – 10 1980 model sahibinden sitesinde bir kaç tane buldum fiyat konusunda konuşŸuyoruz.

Ama sizler gibi Amerikancılarında fikirlerini olmak istiyorum . Ortlama 8.000 – 9.000 TL butcem var. BaktımığŸım Makinaların içinde temiz gibi görünenlerin fiyaları bütçemin ortlama % 20 % 50 yukarısında sizce bu makinalar için ortalama makul fiyat nedir.

Ayrıca bu makinayı aldığŸım zaman son sahibi olmayı göze aldım o yüzden mümkün olan en fiyat / sağŸlam kombinasyonuna uygun bir makina almaya çalışŸıyorum.

Bana bu konuda fikirlerinizi varsa bildiğŸiniz satılık makinaları söylerseniz çok sevinirim. Herkese sevgiler saygılar

Korhan Gür golf_125.jpg

Angelus
      Katılımcı

Bu konu ile ilgili uran arkadaşŸımızın genişŸ tecrübeleri var. Size cevap yazar.

Benim tavsiyem kasası düzgün olsun yeterli piyasada sıfır ve çıkma motor ve yürüyen akşŸam parçaları kolayca bulunur.

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.