Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Bir AA alaca?ım ve yardımınızı istiyorum.

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Silverboy
      Katılımcı

ArkadaşŸlar bende yeni aranıza katıldım. Bu hastalığa yakalanmam amcamın 69 impalasıyla tanışŸmamla başŸladı. Birgün evde oturup çayımı yudumlarken V8 in eşŸsiz homurusuyla irkildim ve ogünden beri bir V8 sahibi olmam gerektiğini düşŸündüm. Yeni başŸlayacağım için aklımdan Nova geçiyor ama tecrubeli olarak sizler daha iyi bilirsiniz. 5000 ytl lik bir bütce ile ne tavsiye edersiniz?

Angelus
      Katılımcı

Adanada temiz novalar var hatta bir tane yeşŸil ss görmüşŸtüm atilla altıkatın oraya gelmeden ucube bir koprü var onun altındaki galerilerden birisinde. KarşŸıyaka sanayide 1 tane satılık beyaz 63 impala vardı. Antepe giderkende otobandan nurdagına gelmeden bir benzin istasyonunun otoparkında çok temiz siyah direksiz 63 vardı satılık.. Bir bak istersen bunlara

Silverboy
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      Adanada temiz novalar var hatta bir tane yeşŸil ss görmüşŸtüm atilla altıkatın oraya gelmeden ucube bir koprü var onun altındaki galerilerden birisinde. KarşŸıyaka sanayide 1 tane satılık beyaz 63 impala vardı. Antepe giderkende otobandan nurdagına gelmeden bir benzin istasyonunun otoparkında çok temiz siyah direksiz 63 vardı satılık.. Bir bak istersen bunlara

LJok teşŸekkür ederim. Hemen bi koloçan edeceğim ortalığı.

Silverboy
      Katılımcı

Evet en sonunda kararımı verdim. Ankaraya gideceğim orada çok ucuza AA lar varmışŸ 66 V8 bakacağım allah izin verirse.. :)

ozz
      Katılımcı
      Angelus wrote:

araba cok heryerde var,ama 5000ytl lik bir bütceden bahsediliyor, ona göre arkadası yönlendirelim, bu yazdıgın arabalar 5 milyar mı?
      SS Nova 5000 ytl ise ve arkadasın dediği gibi bin gez seklinde hazırsa, arkadaşŸ almazsa bende görmeden alabilirim ama bu arabaların bu fiyatlarda yada bu modda olacaklarını zannetmiyorum.. arkadası yönlendirirken bunlarada dikkat edelim, araba peşŸine giderken 5milyardanda boşŸuna harcama yapmasın…

Angelus
      Katılımcı

Zaten gidip bakmasını araşŸtırmasını söyledim hemen al demedim arkadaşŸa :) Belki o araba olmaz bildiği adamın başŸka bir araba vardır. Kendi şŸehrinde olduğu için gidip istediği yerede gösterebilir..Durumunu öğrenebilir…

ozz
      Katılımcı

burak ben adanadan yazdıgını görmemişŸim arkadasın 😆 😆 😆

p.s: su nova SSin fiyatını merak ettim buarada?? acaba gercek SS mi yoksa sadece yandaki trimlerimi atmıslar??

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.