Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 71 camaro

65 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ann71
      Katılımcı

arkadşŸlar birçoğunuz rs motorda duran mavi gri stripe lı 71 camaroyu görmüşŸtür. belki sahibi bile burdadır. araçla ilgili fikirleriniz nelerdir? 25 bin istiolar sizde ederi nedir. ben AşŸık oldum sizin de düşŸüncelerinizi önemsiyorum. sevgi ve saygılar

Pontiac301
      Katılımcı

yazık o paraya!!! ama mademki paranı eziceksin ez tabi, ama 25 dolara yeni model alıp sorusuzca klimanı açar binersin,

Angelus
      Katılımcı

Alacaksan Pontiac la birlikte gidin almaya 5 dolara alır sana o arabayı :)

hcetin
      Katılımcı

Mehmet , sen camaroyu ne yaptın bu arada ?

Uzun zamandır görüşŸemedik .

Ben şŸenlikten beri arabada marşŸa bile basamadım.Kurtarsanıza şŸu garibanı benim gibi berbat bir sahipten…

Angelus
      Katılımcı
      hcetin wrote:
      Mehmet , sen camaroyu ne yaptın bu arada ?

Uzun zamandır görüşŸemedik .

Ben şŸenlikten beri arabada marşŸa bile basamadım.Kurtarsanıza şŸu garibanı benim gibi berbat bir sahipten…

Nedir araba ne istiyorsun bilgilendirirmisin.

ann71
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      yazık o paraya!!! ama mademki paranı eziceksin ez tabi, ama 25 dolara yeni model alıp sorusuzca klimanı açar binersin,

açıkla abicim biraz lütfen… kısa mesajlardan bişŸey anlamıorm :(

1. nie para ezmek oluyor?
      2. ederi nedir?
      3. yeni bir camaro daha mı sorunsuz olacak?
      4. yeni camaronun vergisini kim ödicek?
      vs.. biraz yardımcı olun fikir verin ama şŸifreli söylemeyin anlamıorm gerçekten

acmecamaro
      Katılımcı

memet bilip bilmeden konusma, o araba gayet de guzel bir araba…iyi de masraf yapildi, 25 hayli hayli eder…

ann71 bende de 74 z28 var 25 bin
      $ dusunuyorum herseyi yenilendi, bir gel gor istersen 05334139011 tel numaram… ivir zivir adamlar aramasin diye ilan vermedim…

http://pg.photos.yahoo.com/ph/burak_s_99/album?.dir=a9d6&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

resimleri burada…

hcetin
      Katılımcı

Angelus ,

Arabalarımı mehmete verecem , o nasıl olsa bi şŸekilde satıyor :-)

1 tane 75 Pontiac Grandam var , 1 tanede 71 Chevy monte Carlo var , şŸenliğe gelmişŸsen görmüşŸsündür belki mercan yeşŸili bi alet..

transamumut
      Katılımcı

Abi o arabanın mazisi sağlamdır çokta güzel yürür zaten araba dışŸ bakımındanda çok sağlam duruyor.Motor bakımındansa bildiğim kadarıyla sağlam bi makinası vardı serdar abilerdeyken sonra koray abiye geçti ordanda ne oldu bilmem ama o zamanlar gerçekten köpek gibi gidiyordu.Bildiğim kadarıylada kazalı filan bi arabada değil güzel araba yani bence biraz pazarlıkla alınır.Araba zaten güzel kim nederse desin bir zamanların en i arabasıydı o halada öledir duruşŸu asaleti yeter.Zaten balta kafa olması olayı bitiriyor.Dediğim gibi abi pazarlık yap ve almaya çalışŸ.

ann71
      Katılımcı

ben de öyle düşŸünmüşŸtüm arkdaşŸlar ama yine de soriyim dedim…
      bi defa kaportası mukemmel kondisyonda bnm 2000 model arabamdan farksız. motoru yürürü tabi bileemem. başŸka düşŸüncesi olan arkadşŸlar fikirlerini paylaşŸırsa çok sevinirim.

acmecamaro: snn aracını daha önce görmüşŸtüm gerçekten çok güzel yapmışŸsın. eline sağlık çok diri bir araç gerçekten ancak ben 70-71-72 hayali kuruyorum. yine de teşŸekkür ederim.

Pontiac301
      Katılımcı

benim mantığıma uymuyor kusura bakmayın!50 kere el değişŸtiren araba gayet güzel sınıfına giriyor doğru, yapıldı edildi vs, madem 25 eder, neden satılmıyor,aylardan beri, millet daraldı bunaldı çünkü eskilerden, ya amerikanı tamamen bırakıyorlar, yada yeni modele geçip insan gibi biniyorlar, yeni modelin vergisi 1.5 milyar, eskininde 850 milyon, zaten bu kadar hesap yapmamak lazım, sonuçta arabaya biniyorsun yan,bedelinede katlanıcaksın,benim kafamda düzgün araba 50 kere el değişŸtirmemişŸ olmalı,mazisi belli olmalı,orjinal olmalı, sökülmemişŸ olmalı, vs vs, bu lanet olası piyasamızdaki birçok araba benim kafama uymuyor bu kadar basit, ha zaten ayrıca balta kafa yakışŸıklıdır ama benim için 70 model ile 77 arasında hiçbir fark yok, çünkü arabanın içi aynı ve ben içinden arabayı kontrol ediyorum, hatta bence 78 modeli baltadan daha bile yakışŸıklı,bunların hepsi zevk ve kişŸiden kişŸiye düşŸünme meselesi, ayrıca ben bilip bilmedende konuşŸmam, bilmediğim arabayı bilmiyorum derim, sürekli gezen ve ülkenin salak salak şŸehirlerine gidip araba araşŸtıran bir insanım,ne cehennemde ne var az çok biliyorum yavaşŸ yavaşŸ, dahada öğreniceğim,

transamumut
      Katılımcı

25 veren olmadığı için satılmıyor normal koşŸularda çekilen piyasa fiyat ı çekilse satılır bence.

acmecamaro
      Katılımcı

iyi de ben harcamisim zaten 25-30 bin $ para…. neden satiyim ucuza? hayir kurumu muyum ben :)

Borcum yok harcim yok, sikisik degilim, sadece bunu yaptim bitti, simdi corvette yapiyim dye dusundugumden satiyorum, herhangi bir camaroyu alip benim arabamin kondisyonuna getirmek icin zaten en asagi 20bin harcayacaksin, 5-6 milyara araba alip ertesi gun 15 bin$ itemeye benzemez bu isler ;) altina baktinmi arabanin? ustten boyamakla olmuyor bu isler, mesela fren borularin kac senelik? differansiyekini tutan civatalar kac yildir orada? araba alirken bunlari goruyormusun? oyle goztepe sanayideki geyik muhabbetlerinden duyulanlarla olmaz bu isler ;)

Pontiac301
      Katılımcı

herkes harcıyor abi,harcanan paraların haddi hesabı yok, birçok kişŸi sıkışŸık,ekonomi kötü olduğu için insanlar zararına arabalarını satıyor,rakamlar bir garip zaten, eski ile yeni model aynı para, bu nasıl işŸ ben anlamıyorum,

acmecamaro
      Katılımcı

anlamazsin yasin kucuk :):):)

acmecamaro
      Katılımcı

saka bir yana o mantikla bakarsan, 20bin$/32000ytl ye sifir km az yakan bir araba da alabilirsin… eskisi yenisi meselesi ise… arabanin modeli yenilendikce yapabilecegin islerin sayisi azalirken maliyeti de artiyor… bir ls1 i modifiye et bakalim kaca cikiyor…

Zararina satan satsin, lanet etmistir onun bunun elinde oyuncak olmaya herif satar arabasini… ama iy yapilmis bir arabaya 25-30 istenir bunlara alismak gerek artik….eskisi gibi 3-4 milyara temiz araba devri bitti…
      yapanlarda harcadigi parayi isteyecek tabii…

Bu arada arada parasi ile yaptiramayacagin isler var, kapaklari pocket porting yapmak icin onna usta 500$ istiyor naber? yani beni ugrastirma demek istiyor… bu tur isleri de hesaba katasan hicbir usta musteri arabasiyla kendi arabasi kadar ugrasmaz ;)

ann71
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      benim mantığıma uymuyor kusura bakmayın!50 kere el değişŸtiren araba gayet güzel sınıfına giriyor doğru, yapıldı edildi vs, madem 25 eder, neden satılmıyor,aylardan beri, millet daraldı bunaldı çünkü eskilerden, ya amerikanı tamamen bırakıyorlar, yada yeni modele geçip insan gibi biniyorlar, yeni modelin vergisi 1.5 milyar, eskininde 850 milyon, zaten bu kadar hesap yapmamak lazım, sonuçta arabaya biniyorsun yan,bedelinede katlanıcaksın,benim kafamda düzgün araba 50 kere el değişŸtirmemişŸ olmalı,mazisi belli olmalı,orjinal olmalı, sökülmemişŸ olmalı, vs vs, bu lanet olası piyasamızdaki birçok araba benim kafama uymuyor bu kadar basit, ha zaten ayrıca balta kafa yakışŸıklıdır ama benim için 70 model ile 77 arasında hiçbir fark yok, çünkü arabanın içi aynı ve ben içinden arabayı kontrol ediyorum, hatta bence 78 modeli baltadan daha bile yakışŸıklı,bunların hepsi zevk ve kişŸiden kişŸiye düşŸünme meselesi, ayrıca ben bilip bilmedende konuşŸmam, bilmediğim arabayı bilmiyorum derim, sürekli gezen ve ülkenin salak salak şŸehirlerine gidip araba araşŸtıran bir insanım,ne cehennemde ne var az çok biliyorum yavaşŸ yavaşŸ, dahada öğreniceğim,

walla 96 ve üzerinin vergisi 3,5 milyar lira. 70 ile 78 arasında da her zamn fiyat farkı olması normal kaç tane balta kafa camaro war ki? artı her zmn eksi araba mekanik oldugu için tamiratı daha kola y diye düşŸünüyorum. 98 model camaronun beyni arızalansa yandım anam dersin. 25k dolara 98 modeli almak mı 71 modeli almak mı işŸte bu insanı çok ikileme sokuyor gerçekten

ann71
      Katılımcı

++
      aracın mazisinden bahsetmişŸsiniz mazisi kötümü?

ikinci bir hususta aracın iyisini içinden anlarım demişŸsiniz. bir amerikan aracını içine bakıp alacak bi adam tanımıyorum. iççine bakılıp alınsa emin olun amerikan arabası kimse almaz.

hem soruyor sonra da söylenenlere karşŸı geliyorum :) af buyurun tartışŸarak detay öğreniorm : 😈

acmecamaro
      Katılımcı

ann71 sen akilli birine benziyosun ;)

evet yeni modeli yurutmesi dahamasraflidir, parcasi, vergisi vs…

71 model yada 70 li yillar hobi amacli dha uygun arabalardir, memete bakma sen o 100 bin $ isteyen abilere 3 dolarim var ogrenciyim deyip sonrada agzinin payini almayi sever…

ici onemli aslinda, dosemesi elektrigi vs. cok para tutn ve parayi versen de 10 numara olmayan isler…bu yuzden onemli…mekanik biraz daha kolay, ama arabaya butun olarak bakmak gerek…. bir de gorunmeyen yerler var tabii….

71 ile anlasamazsan hebr ver…

acmecamaro
      Katılımcı

++ 25-30 bin$ lara alacagin bir ikinci nesil camaro oldukca temiz olacaktir, yeni modelde ise abiler icinde tepinip tepinip bir temizlikten sonra galeriye birakmis olacaktir… yeni modeli de gicir gicir olacak diye dusunme… bu arada tek tuk kolleksiyoncu abilerden temizleri cikiyor onlari bulmak gerek…bir de yeni modellerde %80 i kazali…ilk geldiginde bu arabalar bmw ci tayfasi aa ucuzmus hem de guzel gozukuyor diye aldilar bunlari tabiii surus karekteristigi farkli oldugundan cogu yazildi biryerlere…gorunusune aldanip alip sonra da kullanamayip satan cok oldu, cok el degistirdi bu arabalar…arada ilk yada ikinci sahibinden bulmak gerek…

70 li yillarda da toplanmis arabaya 20li rakamlar iyidir, 10 bin$ lik arabayi aldinmi altindan senin gormedigin 20bin$lik masraf cikar ;)

ann71
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      ++ 25-30 bin$ lara alacagin bir ikinci nesil camaro oldukca temiz olacaktir, yeni modelde ise abiler icinde tepinip tepinip bir temizlikten sonra galeriye birakmis olacaktir… yeni modeli de gicir gicir olacak diye dusunme… bu arada tek tuk kolleksiyoncu abilerden temizleri cikiyor onlari bulmak gerek…bir de yeni modellerde %80 i kazali…ilk geldiginde bu arabalar bmw ci tayfasi aa ucuzmus hem de guzel gozukuyor diye aldilar bunlari tabiii surus karekteristigi farkli oldugundan cogu yazildi biryerlere…gorunusune aldanip alip sonra da kullanamayip satan cok oldu, cok el degistirdi bu arabalar…arada ilk yada ikinci sahibinden bulmak gerek…

70 li yillarda da toplanmis arabaya 20li rakamlar iyidir, 10 bin$ lik arabayi aldinmi altindan senin gormedigin 20bin$lik masraf cikar ;)

sağol acme su dolar bi durulsa ne güzel olucak.. yardımların için sağoL. aynen ben de senn gibi düşŸünüorm bmw ci tayfa değerini bilmedi çaprtı parçaladı motoru zorladı şŸansızmanı kırdı sonra gitmiormuşŸ bunlar dedi aptal body kitler koydu sonrada satılığa cıkardı bu araçları. şŸimdi de aman camaro da ne 20 bin dolarlık araba diyorlar. bide işŸin güzelliği ben bgn 80 milayra gidip bmw mercedes alsam 5 sene sonra kartallı pendikli sahinciler 20 milyara aynı arabayı alıp yanıma gelecekler. ama 2.jen camaro 5 sene sonra daha da değerli olucak. isteseler de alamazlar anlamazlar çünkü sadece aptal aptal ana abart egzost mu war lan bu arabada diye bakarlar. ara gaz verirler e30 kasa bmw leriyle sonrada 100metre de 4 boy yiyip otururlar. bazıları turbo takar cuflar durur bu sefer de 30bin km sonra yağ yakar motorları :) amerikan beee kurban oliyim sana

Pontiac301
      Katılımcı

bakışŸ açılarımız farklı,benim belirlediğim bir strateji var,ve etrafımda gördüğüm yaşŸadığım ve bizzat içine düşŸtüğüm durumlar var,bu yüzden artık hata yapma oranım baya bir düşŸtü,ilanlardan arabalara bakıyorum, eli yüzü güzel araba baya az var, ama ben şŸimdi 4.jen camaro veya C5 planlıyorum, dediğiniz gibi çoğu hırpalanmışŸ,canını almışŸlar ama,halen km si düşŸük tek tük bilinen ama az yürüyen yeni modeller var,araşŸtırılırsa tek tük güzel şŸeyler bulunabiliyor,ayrıca bir arabanın mazisi bence çok önemli,ben şŸuana kadar aldığım bütün araçlarımın mazisini biliyorum,o yüzden maksimum hep ikinci sahibinden aldım,ve hırpalanmamışŸ olanını buldum,bu yüzden garajımdaki bütün tenekelerimin çizgileri ip gibidir,müsait olduğunda beni ara, camaromu gösteriyim sana bir bak gör arabayı;) ondsn sonra piyasadakilere bir bak;) benim ne demek istediğimi anlarsın;) msn amerikanci@hotmail.com

acmecamaro
      Katılımcı

25 e C5 bulursan 7 tane al bana, farkli renkte olsun, haftanin hergunu ayri rengine binerim :) hatta bazi gunler aaa bu gun corabimin rengine uymadi diye degistirir uyan rengine binerim :)

ann71
      Katılımcı

walla c5 alamiorm onun yterine c4 aliim ama citroen c4 :) param o na yetio

ann71
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      bakışŸ açılarımız farklı,benim belirlediğim bir strateji var,ve etrafımda gördüğüm yaşŸadığım ve bizzat içine düşŸtüğüm durumlar var,bu yüzden artık hata yapma oranım baya bir düşŸtü,ilanlardan arabalara bakıyorum, eli yüzü güzel araba baya az var, ama ben şŸimdi 4.jen camaro veya C5 planlıyorum, dediğiniz gibi çoğu hırpalanmışŸ,canını almışŸlar ama,halen km si düşŸük tek tük bilinen ama az yürüyen yeni modeller var,araşŸtırılırsa tek tük güzel şŸeyler bulunabiliyor,ayrıca bir arabanın mazisi bence çok önemli,ben şŸuana kadar aldığım bütün araçlarımın mazisini biliyorum,o yüzden maksimum hep ikinci sahibinden aldım,ve hırpalanmamışŸ olanını buldum,bu yüzden garajımdaki bütün tenekelerimin çizgileri ip gibidir,müsait olduğunda beni ara, camaromu gösteriyim sana bir bak gör arabayı;) ondsn sonra piyasadakilere bir bak;) benim ne demek istediğimi anlarsın;) msn amerikanci@hotmail.com

düşŸünce şŸeklinize saygı gösteriyorum. hatta hak veriorm..

transamumut
      Katılımcı

Abi size bir şŸey diyim o serdar abinin mavi camarosu bitik konumunda gösteriliyorsa burda,bence bu türkiyede araba kalmamışŸtır.Ya düne kadar en iddealı arabalardan dı kaç tane arabayı tokatladı zamanında yapmayın allah aşŸkına.Araba neden satılmıyor diye burda böle diyosunuz arabanın satılmamasının tek nedeni yüksek fiyat ama biraz indirilirse o araba gerçekten alınacak araba hem o araba satılmıyorsa da düne kadar sizde satamıyordunuz arabalarınızı LAFIM MECLıSE.Allah aşŸkına bitirmeyin arabaları öldürmeyin bu kadar pert değil bu araba ve şŸu an piyasaya çıksa çoğunada lamba yapar halada iddelı araba boşŸ laf bunlar.Abicim içine sindiyse hoşŸuna gittiyse tanıdık ustalardan bi tanesini al yanına ve git baktır al kimseyi dinleme.He bu arada acme camaro abim senin arabanda güzel sana lafımız yok dediğin parada bence arabanın hakkı ama şŸu varki bu abimiz vidasının detayına kadarda inceleyemezki o şŸekilde incelenirse piyasada alınacak araba tek tük.

acmecamaro
      Katılımcı

ewet piyasada alinacak araba gercekten de tek tuk… temiz denen arabalarda en az 20 tane hata, uyduruk is vs. sayabilirim aninda…kaputu kaldirinca zaten karpuz tarlasi gibi camur …. serdar beyin eski aracini maslakda gormustum 1 yil once cok iyi durumdaydi…

transamumut
      Katılımcı

Abi o zaman millet 20 bin dolarmı verecek hep parası olmayanda var gidip alacak hevesini tatmin edecek yada alip toplayacak bu kural böle.

Pontiac301
      Katılımcı

paran yoksa bu işŸe bulaşŸmıyacaksın, alırım yavaşŸ yavaşŸ yaparım dedinmi ı ıh, işŸler yürümüyor, sonuç olarak ülkemizde amerikan arabası ciddi bir lüks,bu şŸartlarda bu kadar negatifliği sırtlanarak yürütmekte, bu lükslüğü sürdürmek demek;) düzgün araba kabzımalın 72 chevelle convertible, kimse bişŸey diyemez ip gibidir çünkü;) işŸta bu yüzden birçok araba diğer insanlara göre harika, bana göre kötü durumda,sonuçta herkesinde olaya bakışŸ açısı baya bir farklı,

Angelus
      Katılımcı

Onu bunu bilmemde geçen bir nova düşŸtü kapalı garaj arabası ilk sahibinden gerçek 54.000 de ve araba kendini gerçekten ben orjinalm ben orjinalim die belli ediyor. 1 haftada satıldı zaten. Garajlarda acaip arabalar var tek tükde olsa düşŸüyor.Ondan öncede 1-2 nova görmüşŸtüm. LJöp olayının ne demek olduğunu anladım… Döküntü,çöp arabalara 6-7.000 istenirken. 5.000 e adam sattı canavarı.

acmecamaro
      Katılımcı

iyi de tek kapi degildi herhalde nova? tek kapi ise borc harc alinir yani ;)

Alip da yapmak memdin dedigi gibi olmaz is degil ama sabir gerektirir, ben 5 yilda topladim o arabayi, 3 sene hic tatile gitmedim, oyle gunluk hayatina luxune devam edersen olamz tabii, secim meselesi.

butcesi sinirli olan ksiler butcelerine gore alacaklar arabalarini, ben de corvette almak istiyorum ama butceme gore yok su anda…. herseyin bir fiyati var. Zaten bu yuzden 3-15 bin $ arasi arabalar hicbiri baldok yala tipi degil hepsinde 10 bin $ dan baslayan masraf var…. alanlar da bu 10 bin masrafi yapmiyor, bozulan ufak tefek yerleri sanayide yaptirip biniyorlar sonra iki eksigine birine satiyorlar…. 20-30 bin$ verecek adam zaten otuyla bokuyla ugrasmak istemez, direk binmek ister ;)

firrebird
      Katılımcı

Aahh ahhh, yaramı deşŸme Hakann 😥 👿 😥
      O işŸte bi işŸ var ama, dur bakalım.. :?:

Angelus wrote:
      Onu bunu bilmemde geçen bir nova düşŸtü kapalı garaj arabası ilk sahibinden gerçek 54.000 de ve araba kendini gerçekten ben orjinalm ben orjinalim die belli ediyor. 1 haftada satıldı zaten. Garajlarda acaip arabalar var tek tükde olsa düşŸüyor.Ondan öncede 1-2 nova görmüşŸtüm. LJöp olayının ne demek olduğunu anladım… Döküntü,çöp arabalara 6-7.000 istenirken. 5.000 e adam sattı canavarı.
      ozz
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:

tek kapı nova piyasada pek yok.. benim bildiğim 6-7 tane
      burda biri bende, biri manevi kardeşŸimde.. bide almancı bi abimizde toplam 3 tane burda..
      istanbulda isteminin eski araba; gümüşŸ gri
      ersin ekşŸinin 75i..
      bir tanede istanbul maslak sanayide lacivert görmüşŸtü bi arkadaşŸ
      bi tanede kışŸın ankaradn satılık vardı.. ama gercekten çöptü :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ankaradan iyi novalar çıkıyo aslında :D

ozz
      Katılımcı

bilirim 😉 😉 😉 😉 😉

ozz
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:

Alip da yapmak memdin dedigi gibi olmaz is degil ama sabir gerektirir, ben 5 yilda topladim o arabayi, 3 sene hic tatile gitmedim, oyle gunluk hayatina luxune devam edersen olamz tabii, secim meselesi.

butcesi sinirli olan ksiler butcelerine gore alacaklar arabalarini, ben de corvette almak istiyorum ama butceme gore yok su anda…. herseyin bir fiyati var. Zaten bu yuzden 3-15 bin $ arasi arabalar hicbiri baldok yala tipi degil hepsinde 10 bin $ dan baslayan masraf var…. alanlar da bu 10 bin masrafi yapmiyor, bozulan ufak tefek yerleri sanayide yaptirip biniyorlar sonra iki eksigine birine satiyorlar…. 20-30 bin$ verecek adam zaten otuyla bokuyla ugrasmak istemez, direk binmek ister ;)

acme buarada tek kapı nova isteyen varsa, verebilirim ihtiyacı ve uygun rakamı verene tabiiki 😉 😉 😉 😉 😉 baska bi araba göz kırpmaya basladıda bana :D :D :D :D :D

Pontiac301
      Katılımcı

Bordo yerden otomatik olanmı;) sol ön çamurluğundan darbeliydi,çamurluk kaput çizgisi hoşŸ değildi, ama içi orjinaldi, durumu iyiydi, yinede normal bir paraya satıldı,

quote=”Angelus”]Onu bunu bilmemde geçen bir nova düşŸtü kapalı garaj arabası ilk sahibinden gerçek 54.000 de ve araba kendini gerçekten ben orjinalm ben orjinalim die belli ediyor. 1 haftada satıldı zaten. Garajlarda acaip arabalar var tek tükde olsa düşŸüyor.Ondan öncede 1-2 nova görmüşŸtüm. LJöp olayının ne demek olduğunu anladım… Döküntü,çöp arabalara 6-7.000 istenirken. 5.000 e adam sattı canavarı.[/quote]

ozz
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      Bordo yerden otomatik olanmı;) sol ön çamurluğundan darbeliydi,çamurluk kaput çizgisi hoşŸ değildi, ama içi orjinaldi, durumu iyiydi, yinede normal bir paraya satıldı,

quote=”Angelus”]Onu bunu bilmemde geçen bir nova düşŸtü kapalı garaj arabası ilk sahibinden gerçek 54.000 de ve araba kendini gerçekten ben orjinalm ben orjinalim die belli ediyor. 1 haftada satıldı zaten. Garajlarda acaip arabalar var tek tükde olsa düşŸüyor.Ondan öncede 1-2 nova görmüşŸtüm. LJöp olayının ne demek olduğunu anladım… Döküntü,çöp arabalara 6-7.000 istenirken. 5.000 e adam sattı canavarı.

[/quote]

tepsi jantları olan mı mehmet :P :P :P :P :P

Angelus
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:

quote=”Angelus”]Onu bunu bilmemde geçen bir nova düşŸtü kapalı garaj arabası ilk sahibinden gerçek 54.000 de ve araba kendini gerçekten ben orjinalm ben orjinalim die belli ediyor. 1 haftada satıldı zaten. Garajlarda acaip arabalar var tek tükde olsa düşŸüyor.Ondan öncede 1-2 nova görmüşŸtüm. LJöp olayının ne demek olduğunu anladım… Döküntü,çöp arabalara 6-7.000 istenirken. 5.000 e adam sattı canavarı.

[/quote]

:) Her şŸeyden haberin var yaw.. Bu arada senin caprice e göz koydum…

Pontiac301
      Katılımcı

çok efendi hoşŸ bir amcamızdaydı o araba,karşŸı tarafta satıldı zaten:( alan kişŸi hayrını görsün, kaprisin son bakımlarını bu hafta 4 gün boyunca yaptırdım, oksijen sensörü değişŸti, şŸanzıman filtresi vs kıl tüy bir kaç şŸeyi değişŸtirdim,araba hazır,istediğin zaman konuşŸuruz,

Pontiac301
      Katılımcı

yok tepsi jantlı olan değil, o araba feci düzgün, bu normal namuslu yerden otomatik,klasik bowtie jantlı concours idi, ;)

ozz wrote:
      Pontiac301 wrote:

tepsi jantları olan mı mehmet :P :P :P :P :P[/quote]

XLR-V
      Katılımcı

Tepsi jant nedir ?
      Bunun gibi baska jant isimleri var mi mesela cay tabagi jant, tencere jant gibi lmao

Pontiac301
      Katılımcı

dümdüz desensiz,ortada amblemi var, şŸekilsiz bir jant,

XLR-V
      Katılımcı

Ok, tesekkurler aciklamalar icin sanirim anladim nasil bir sey oldugunu

Angelus
      Katılımcı

Neyse o arabayı bu siteden bir arkadaşŸ aldı … Biraz sancılı oldu ama ..

Pontiac301
      Katılımcı

bunlar jant değil aslında kapak:) düzeltme yapiyim yani;) custom novalarda, ve sport coupe camarolarda seri üretim çıkar,

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kaça kim aldı diye sorsam kızarmısınız???

Pontiac301
      Katılımcı

ben 3 teklif ettim vermediler,jantları için alıcaktım,kısmet değilmişŸ,

Angelus
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      ben 3 teklif ettim vermediler,jantları için alıcaktım,kısmet değilmişŸ,

Birisi piyasayı yükseltip durdu zaten anlamadım…

Pontiac301
      Katılımcı

genel anlamda yükseldi piyasa,

acmecamaro
      Katılımcı

hade len, 7 milyara aldigin camaro yu 15bin $ a cakamadin birisine simdi genel anlamda piyasa yukseldi :) ne cakalsin sen :):)

Pontiac301
      Katılımcı

tabi tabi!!! geç dalganı sen!!!!

Angelus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      hade len, 7 milyara aldigin camaro yu 15bin $ a cakamadin birisine simdi genel anlamda piyasa yukseldi :) ne cakalsin sen :):)

😆 😆 😆 :D

Pontiac301
      Katılımcı

Hakan Caprice satılık değil artık,küçük bir projem var, onu uygulıycam,başŸarılı birşŸey çıkıcak umarım,;)

firrebird
      Katılımcı

:)

Hakan; bakalım abi, Mehmet kardeşŸin gerçekten herşŸeyden haberi var mı?? 😉 :) 😉

SǜPRıZZZZZ..! ehehe 😉

Angelus wrote:
      Pontiac301 wrote:

:) Her şŸeyden haberin var yaw.. Bu arada senin caprice e göz koydum…[/quote]

auyilmaz
      Katılımcı

Kim yukseltti lem piyasayi he?… :D

Kendim yapayim diye arac ariyorum, adam 2 vida eklemis, boyayi cekmis, “sana 10.000’e olur” diyor… Yok devenin nali!… Hani adam gibi toplanmis olsa birsey demeyecegim, kontrol ediyorum, isciligi iscilik degil, motoru motor degil…

Resmen arac harcanmis, yaptim derken dagitmis haberi yok elemanin, sonra bana gelmis 10.000 diyor, birde su masraflari yaptim, buna sunu yaptim, sundan asagi inmem, “keske yapmasaydin be kocum yazik etmissin.” diyemiyorum. :)

Yani yuh diyorum, baska birsey demiyorum… Yazik ya… Bir araci hakikaten hayata dondurecegimiz varsa onu da yapmayacagiz artik, piyasa almis basini gitmis…

Pontiac301
      Katılımcı

Arabayı söyleki,bildiğim olumlu veya olumsuz şŸeyleri aktarabiliyim,tabiki birçok bilmediğim araba var ama genel anlamdada çoğunu biliyor ve tanıyorum,;) maksat yardımlaşŸma, bilip bilmemek değil yani, 😉 😉

firrebird wrote:
      :)

Hakan; bakalım abi, Mehmet kardeşŸin gerçekten herşŸeyden haberi var mı?? 😉 :) 😉

SǜPRıZZZZZ..! ehehe 😉

Angelus wrote:
      Pontiac301 wrote:

:) Her şŸeyden haberin var yaw.. Bu arada senin caprice e göz koydum…

[/quote]

auyilmaz
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      Arabayı söyleki,bildiğim olumlu veya olumsuz şŸeyleri aktarabiliyim,tabiki birçok bilmediğim araba var ama genel anlamdada çoğunu biliyor ve tanıyorum,;) maksat yardımlaşŸma, bilip bilmemek değil yani, 😉 😉

Ya hakikaten Pontiac301’e bu konuda danisabilirsin, arabayi biliyorsa sana 20’ci sahibine kadar nelerden gectigini cidden sayar. :) Butun millet cekinir soylemeye, yada soylemez, ama Pontiac301 aracin nesi var, nesi yok sana siralar, sende ona gore kararini verirsin.

Angelus
      Katılımcı

Pontiac301 taktiği yaptım dün .. Mersinde bir nova buldum galeride oldukça temiz ne kadar dedim 5.000 ytl dedi. Sağına baktım,soluna baktım çöp bu şŸişŸirme yaramaz sana 2.500 ytl vereyim 1.500 peşŸin 1.000 de 1 ay vade eleman dumur oldu… ılk önce morardı sonra sarardı…. vela havle velaa kuvvete deyip gitti içeri…Eğer yanımda tanıdık olmasa heralde haydarı kapıp girişŸirdi bana…

auyilmaz
      Katılımcı

Pontiac301’in bu taktigi sevdigini sanmiyorum. Kendin uygulayinca guzel oluyorda, baskasi gelip sana yapinca pekte iyi olmuyor, hele hele vaktini bu adamlara verdiysen… Hele hele araban temizse, o an adama dalmamak icin seni tutacak birsey lazim! :)

Neyse haydarin tadina bakmadigina sevindim! :D

Pontiac301
      Katılımcı

valla hakan iyi yapmışŸsın ama ı ıh yani;) birgün birlikte gidelim;) ben senin tarzında yapmıyorum, vade ile uğraşŸmam cash çalışŸırım;) birde tatlı dille:) Nova kesin al,ersözlüde var bir tane,75 4 kapı fabrika boyası üzerinde, ama custom ve düz vites klimasız,ama olamaz yani hiç ellenmemişŸ ve boyanmamışŸ bir araba, 7 milyar istiyor 6 ya alınır,harbiden aşŸırı düzgün,

Angelus
      Katılımcı

Yok abi Ersözlü olayı bana mafişŸ :) Zamanında çok kötü kitlemişŸti bize amerikan bile olmayan bir nissan 200 sx için en sonda geçen sene izmitli bir arkadaşŸa kitlemeye çalışŸmışŸ çok kötü şŸeyler olmuşŸ………. Ersözlü ve paşŸa diince 6 senedir 5 km ilerisinden geçmeye çalışŸıyorum……

Pontiac301
      Katılımcı

msn e ekle detayları konuşŸalım olm!!! ben sana direk ordan al demiyorum!!! sahibi tanıdık!!! amerikanci@hotmail.com

Angelus
      Katılımcı

Ekledik olmm neredesin!!!! Ben senin caprice e göz koydum!!!! eninde sonunda alacağım!!!! :)

auyilmaz
      Katılımcı

Adami msn’e ekliyoruz da, ah birde online gorebilsek… :)

firrebird
      Katılımcı

😉

yahu işŸlerin güclerin peşŸinden koşŸmaktan forumlara bile doğru dürüst giremez olduk..

eyvallah ince memedim, haklısın tabi ki maksat yardımlaşŸmak ;) :)
      bir çok arabayı bildiğini ve tanıdığını, site üyelerinden bilmeyen kalmadı zaten sanırım :)

ama benim “acaba mehmet kardeşŸin herşŸeyden haberi var mı” derken, demek istediğim daha başŸka bişŸeydi.. yeni bi başŸlık açıyorum ;) :D

Pontiac301 wrote:
65 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.