Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler 2010 Transam ???

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

2009 yılında piyasaya sürüleceği açıklanan Camaro 2009 yılı yarısında 2010 model olarak piyasaya sürülecekmişŸ.

Peki ikiz kardesi Transam ne olacak?

2 Internet sitesinde buldugum farklı bilgiler bir tanesi GM distributorlere Transam gelmeyecek demişŸ, ikinci sitede ise GM güzel bir süpriz yaparak Transam’ı üretecekmişŸ.

Bence 60’lı yıllarda olduğu gibi önce Camaro arkasında Transam (2-3 yıl en azından) üretilecektir.

Buldugum 2 photoshop asagıda…

2010TransAmBlackcopy.jpg

2010PontiacFirebird-Red.jpg

LS1aa
      Katılımcı

Selam Piyu,
      gecirdigim ameliyattan dolayi uzun zamandir foruma katilamadim. daha yeni yeni toparlaniyorum ve yesil sahalara tam olarak donmek uzereyim :)
      Cok saglam kaynaklardan edindigim bilgilere gore maalesef Transam uretilmeyecek. En azindan su anda oyle bir niyet yok. Sahsen uretilirse cok sasiracagim. Pontiac birkac ay once bildigin gibi G8 GT’yi piyasaya surdu. G8 GT ler L76 6.0 362hp motora sahip, ve sadece otomatik olarak uretiliyor. L76 2007-2008 Silverado 1500 ve 2500 modellerdeki Vortecmax motorun aynisi. Galeriler Agustos-Eylul ayindan itibaren G8 GXP siparislerini almaya baslayacaklar. Kisitli sayida uretilecek. GXP Corvette C6.5’da kullanilan LS3 motoru ve manual sanzimanla uretilecek, ayrica sport suspansiyon, kozmetik degisikler, 19inch lastikler vesaire ile donatilacak ve laf aramizda cok cok basarili bir calisma olacak. Gectigimiz New York oto fuarinda yakindan gorme imkanim oldu ve cok begendim. G8 GXP ile veya daha sonra cikacak bir baska model ise G8 sport truck veya beklenen ismi ile (daha kesin degil) UTE. El Caminoyu tekrar canlandirmak istiyor. Butun bunlar olduktan sonra belki 2010 belki 2011de Pontiac Transam uretmek yerine Coupe 60’i satisa sunmayi planliyor. Kimileri bu modeli 2004-2006 Pontiac GTO’nun devami, kimileri ise G8 coupe modeli olarak goruyor. Cok guzel ve cekici bir araba. Resimlerine bu linkden ulasabilirsin. http://www.leftlanenews.com/holden-coupe-60.html

Lowrider
      Katılımcı

GeçmişŸ olsun, Umarım en kısa sürede iyileşŸirsiniz.

Bencede üretmesinler taklitçi yengeçler. güzelim camaro nun iyisini yapıp uyuz ediyolar zaten :)

Anonim
      Ziyaretçi

Ali geçmişŸ olsun… bende gaz verip gitmek yok diye sitem etmeye hazırlanıyordum :)

Benim gordugum yazılarda da üretilmeyecegini senin yazılarınla destekliyorlardı…

LS1aa
      Katılımcı

iyi dilekleriniz icin sagolun arkadaslar. Iciniz rahat olsun, Yeni Camaro veya Transam hakkinda bir haber cikarsa ilk duyan sizler olacaksiniz. Heyecanla ve merakla bekliyorum. :)

skyce
      Katılımcı

LJok geçmişŸ olsun…
      En kısa sürede sağlığınıza kavuşŸursunuz umarım..

riko
      Katılımcı

LS1aa geçmişŸ olsun.

Yeni jenerasyon AA lar genelde beni pek etkilemiyor, ne kadar teknolojisi olursa olsun, eskinin ruhu yok, onun için hiçmi hiç şŸansı yok (Mustafa Sandal) :cheer:

Yalnız benim dükkanın önünden yeni gen. bir siyah Charger geçmişŸti, ona hayran kalmışŸtım.
      Sanırım Mopar fanatiklğimin bilinç altımdaki etkisi olsa gerek.;)

Birde Chevrolet, El Camino’nun yeni versiyonunu El Camero adıylamı üretecekmişŸ, Pontiac ise G8 El Camino diye bir araç üretmişŸ, tam bir bilgim yok ama böyle bir şŸey okumuşŸtum.

poweroto
      Katılımcı

camarolar yola indiği zaman bence arkasından trans am"larda piyasaya sürülücektir. camaro varken trans am olmaması biraz ilginç. ben iki sevgiliye benzetiyorum camaro ve transam"ı. heralde trans am sevgilisi camaro"yu yanlız bırakacak değil ya. ya da umarım yanlız bırakmaz.

Angelus
      Katılımcı

Her zaman söylemişŸimdir.. :) Transam sahipleri biraz kızacak ama . Camaro köşŸeli hatları ile erkek transamda yuvarlak hatları ile dişŸidir.. Transam sız bir Camaro düşŸünülemez…

Bu fırsatı degerlendirerek sevgili dünürüm Kenan’a da saygılarımı iletirim..

poweroto
      Katılımcı

Angelus yazan:

Quote:
      Her zaman söylemişŸimdir.. :) Transam sahipleri biraz kızacak ama . Camaro köşŸeli hatları ile erkek transamda yuvarlak hatları ile dişŸidir.. Transam sız bir Camaro düşŸünülemez…

Bu fırsatı degerlendirerek sevgili dünürüm Kenan’a da saygılarımı iletirim..

ayıp oluyor öle yuvarlak dişŸi falan :laugh: camaronunda kasası çok düz sayılmaz. bide trans am"lar bence camaro"lardan daha yakışŸıklılardır 👿

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.