Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın CAMARO HAKKINDA YARDIM LUTFEN

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cank
      Katılımcı

ben ceza’nin rocco reklaminda kullandigi camaronun ismini cismini ariyorum. lutfen yardimci olun bana! simdiden tesekkurler herkeseeee

acmecamaro
      Katılımcı

tesvikiyede touchdown a gelirdi sahibi bir aralar… reklamci birinin arabasi o…

aslinda araba o kadar da super degil…maslak da ramazan ustaya geliyor servise…gecen hafta oradaydi…plakasi roc degil tabii…

herhangi bir camaroyu mat siyat boyayip camlarini film kaplatirsin…tamponlari iptal edersin….al sana rocco camaro
      (bir de rocco shifreddi var onun arabasina binmek istemezsin :)))

Angelus
      Katılımcı

O araba sanırım benim arabayla aynı otoparkta bazen yan yana muhabbet ediyorken goruyorum benimkisiyle :)

cank
      Katılımcı

walla araba süper mi diilmi ben anlamam teknikten.. ama görsel açıdan cok sahane bi tasarim ben hastasiyim:) simdi normal bi camaro al mat siyah boya camlari film yap falan demissin, ben o arabanin aynisindan cok gordum o yuzden heralde bu bi seri falan die dusundum [e gorduklerimin hepside rocconun arabasi olamaz heralde:)] cok fena taktim ama o arabadan istiyorum illaki!! cok tesekkur ederim bu arada cvplar icin

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.