Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın Parça Temini (E-BAY 'dan)

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #819
   Angelus
   Katılımcı

   Eski arkadaşŸlar bilir mümkün olduğunca parça temin işŸlerini Summit’ten direk halletmeye çalışŸıyordum. Neyse Summit sayesinde posta paket müdürlüğünde iyice kaşŸarlandıktan sonra bir gün e-bay da benim arabanın orjinal yeni 2 li fanlarını gördüm hemde worldwide shipping vede 50$ ..depo boşŸaltma.. ya herro ya merro dedim verdim siparişŸi geldi parça 7 kg oldugu için gümrüge takıldı almaya gittim problemsiz aldım..

   Problem şŸu EBAY alışŸverişŸlerinde satıcılar vede EBay TR müşŸterilerine nedense güvenmiyor verification (adrese normal posta ile şŸifre gönderme) vb .. testlerden sonra ancak onay veriyorlar. Ama güven aldıktan sonra her şŸeyi her yerden bulmanız mümkün.. ..

  • #11859
   XLR-V
   Katılımcı

   Eger Ebay’in Turkiye sitesi acilirsa zaten problem tamamen hallolur buyuk olcude .Birde profilin iyiyse saticinin guvenmemesi icin hic bir sebep yok.Feedback’in onemi burada daha iyi anlasilir sanirim .
   Birde odemeleri PayPal ile yaparken, address unconfirmed gozukebiliyor onunda esasinda non-US yani US disindaki diger ulkelerden adres verirken o unconfirmed olarak veriliyor .

1 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.