16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      faceless
      Katılımcı

obsidian_mustang-02.jpg

obsidian_mustang-03.jpg

obsidian_mustang-04.jpg

obsidian_mustang-05.jpg

obsidian_mustang-06.jpg

obsidian_mustang-07.jpg

obsidian_mustang-08.jpg

obsidian_mustang-09.jpg

obsidian_mustang-10.jpg

Ǣ€ş“Obsidian,Ǣ€ a 900-horsepower beast built by Matt Couper of CoupeR Design / Autoworks International. The twin-supercharged, 900-horsepower 392-cubic-inch V-8 breaşŸes via a very mean-looking (and mean-acting) hood scoop. The design modifications on şŸe car are extensive, as well. Over eighteen unique mods were made to şŸe body.

– RRS coil over suspension
      – 5-speed manual Tremec transmission
      – 18Ǣ€³ and 20Ǣ€³ CoupeR wheels
      – 13.7Ǣ€³ brake rotors wişŸ four piston calipers
      – Doug Thorley Obsidian 1 7/8Ǣ€³ headers wişŸ NASCAR oval tubing
      – Tube chassis wişŸ aerodynamic belly pan

Angelus
      Katılımcı

Eskiden 25. yüzyıl diye bir dizi vardı TRT de.. Sanki onlardan fırlamışŸ gibi.. LJok sanal vede banal…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

o süper charger gibi görünen zımbırtılar turboya daha çok benziyo inter cooler bile var . amazonda elektrik charger görmüşŸtüm en iyi ihtimal buda kayışŸlı charger dinamo gibi :) ama intercooler neden adam ister istemez turbo bu diyo ama neyse

bide markayı yanlışŸ yazmışŸlar FORD olcak kikikiki

ben bu tarz şŸeylere daha alışŸmadım yada sevmiyorum orcinal kalsın

fehmi
      Katılımcı

sadece iç konsol hoşŸuma gitti gerisi yalan boşŸ işŸler

the_judge
      Katılımcı

deişŸik bişŸiy ama uyarlama hataları gözümden kaçmadı.ama ön farlar biraz daha düzeltilir,daha farklı tamponlar taklır ve metal teller atılırsa daha iyi olabilir.bide o çift turbonun yerine supercharger olcak :D

faceless
      Katılımcı

araba kendi dalında Sema Autoshow da birinci oluyor.. siz neler diyorsunuz :) sizden onay alamadı ya :)

fehmi
      Katılımcı

sevgili moderatörüm aslında bana itici gelen yeri motur kaputu oldu fazla abartılmışŸ diye düşŸünüyorum ama hoşŸumada gitmedi değil en çok içi hoşŸuma gitti (mustang olsun çamurdan olsun) ne diyeyim 😆

fehmi
      Katılımcı

bide ön ve arkadaki ızgaralar çok hoşŸ göründü gözüme

Angelus
      Katılımcı
      faceless wrote:
      araba kendi dalında Sema Autoshow da birinci oluyor.. siz neler diyorsunuz :) sizden onay alamadı ya :)

Kendi dalı BATCAR larmı 😆 Hilkat garibesi bişŸi bu yaw.

riko
      Katılımcı

Angelus,sema’da derece alan arabalar genelde öyle zaten, güzelim klasiklerden dönüşŸtürülüp hesapta eşŸsiz hale getirilmişŸ ucubeler.
      Discovery’de Rıdes programında rastlarsın.

fehmi
      Katılımcı

bir zamanlar bir film vardı 7 dalda oscar filan alan son imparator diye ama seyreden herkes bilr o kadar sıkıcı bir filmdiki yanii ödül almışŸ ama nasıl almışŸ bilmiyom bu arabada semada nasıl birinci gelmişŸ (AMERıKAN ARABA ǜYELERıNDEN PEK PUAN ALAMADI) 😆 hehehe

riko
      Katılımcı

Gerçi bunların çoğunu hurdalardan falan yapıyorlar ama,bazende yürür halde ve oldukça iyi durumda olan arabalarıda harcıyorlar, zaten bu arabalar tekrarı mümkün olmayan bir otomobil kültürünün az sayıda kalmışŸ örnekleri, yani bunları orjinaline sadık kalarak ,kendine has ruhunu koruyarak hayata döndürmek çok daha güzel olur bence.
      Aslında bu klasiklerde, nesli tükenmeye yüz tutmuşŸ hayvanların falan koruma altına alındığı gibi korunmalı, böyle çarçur edilmemeli.

Hele bir programda adamlar neredeyse tamamen orjinal bir Ford T buldular, kesip Hot Rod yaptılar arabayı, resmen cinayet.

piyu
      Anahtar yönetici

kaput filan abartılı ama inanılmaz bir iscilik var… radyatore dikkat ettiniz mi… muşŸis detay…

zimazima
      Katılımcı

valla ben çok beğendim ama çekindim biras söylemeye.

fehmi
      Katılımcı

yaa arkadaşŸlar beğenenin çok fazla olduğundan eminim hani bir laf vardırya zevkler ve renkler diye yanii herkesin göz zevki ayrı olabiliyor bende beğendim ama 10 üzerinden 10 değil eğer motor kaputu öyle olmasa idi benimde beğenimi kazanmışŸtı her güzelin bir kusuru misali mesela deniz akkaya 4 4lük kız heryeri güzel diyelim ama düşŸünsene patlıcan gibi burnu olsaydı geriye kalan tüm güzelliği beşŸ para etmezdi kimse demezdiki çok güzel kız ama burnu çok kötü diye derlerdiki hiç güzel değil çirkinmişŸ derlerdi bide yapılan bir çalışŸmada ikl söylenen şŸeyin yönlendirici olduğu kanıya varmışŸlar örnek olarak bir yemeğe gidelim 8 kişŸi aslında çok normal olan bir yemeğe siz bir kusur bulun tuzu az olmuşŸ diye hiç şŸüpe yokki sizden sonra öylesinede olsa size katılanlar çoğunlukta olacaktır çünkü beyni o yememeğin tuzunun az olduğu yönde düşŸünmeye sevk edecektir (olaya biraz bilimsel yaklaşŸim dedim 😳 )

-aLicaN-
      Katılımcı

tamamıyla korku filimi gibi

zimazima
      Katılımcı

yani araba güzel.ama yönlendirme var diyosun

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.