7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Evet gençler size Tarantinodan bol Amerikanlı ve kanlı bir film seyredin pişŸman olmazsınız…… Ama sağlam bi mide gerekiyor özellikle nova ss in elektrikli testere olduğu bölümde… ışŸin ilginç tarafı bu filmi anlamak için iyi bir 70 ‘ler,araba ve Amerikan kültürü gerekiyor .. ǖzellikle VANISHING POINT … 😆 Neyse olayı başŸka yerde 2 kişŸi anladı ve seyretmişŸ filmi… HoşŸ birisinde charger diğerindede nova ss var 😆

DEATHPROOF_339.jpg

dp1kr6.jpg

dp4fq4.jpg

deaşŸp2bk2.jpg

tarantino1dp3.jpg[/quote]

Angelus
      Katılımcı

Buda trailerı merak edenler için

http://www.youtube.com/watch?v=JUEbUybyjK8

2 si biraradayı merak edenler buna baksın

http://www.youtube.com/watch?v=7shFLBNPPfI

paintitblack
      Katılımcı

tarantıno artık eğleniyor, bizide daha çok eğlendiriyor… sinema da izledim, geçen gecede evde izledik.. kurt russell’ın ilk kızı götürdüğü an, nova ya binmeden, kameraya dönüp attığı bakışŸ ve ikinci bölümde kızların markette cep telefonu melodisi olarak kill bill’in müziklerinden birini çaldığı sahneler muhteşŸemdi…

piyu
      Anahtar yönetici

film buraya gelmeden netten buldum, emule’den indirdim (sanırım kasten yapmıslar) %98’e geldi ve kesildi… kimse de devamı yok :) sonra kızdım sildim…

bulmam lazım simdi…

riko
      Katılımcı

Convoy filmini seyredenler hatırlar, orada Kris Kristofferson ,lastik ördek ( rubber duck ) diye bir karakteri oynuyordu ve kullandığı Mack tırın önünde bir ördek figürü vardı.
      Aynı ördek Nova’nın ve Chargerin kaputundada var. Bu arada ben bu filmle ilgili iki üç ay kadar önce bir topik açmışŸtım ama topik ertesi gün kayboldu, o zaman üzerinde durmamışŸtım ama aklıma geldi şŸimdi ???

firrebird
      Katılımcı

vizyondayken bi türlü seyretmek kısmet olmamışŸtı.. :(
      şŸimdi lime wire’dan indiriyorum 😈
      progress en son %50deydi, hasretle bekliyorum download’un bitmesini.. :)

firrebird
      Katılımcı

biraz da resim…

XLR-V
      Katılımcı

Siz bir de The Dukes of Hazzard filmini izleyin ! Hem General Lee var o araba fanatikleri icin hemde Jessica Simpson var ;)

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.