12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      sschevyss
      Katılımcı

merhaba arkadaşŸlar
      yeni bir akü almam gerekiyor

230ci L6 LPG de var

tavsiye ettiğiniz akü varmı. bana 72amper götürür dediler ama güvenemiyorum

;)

sschevyss
      Katılımcı

yaw bi fikri olan yokmu eski aküden çok çektim, hiç akü sorunu yaşŸamamışŸ biri varsa onun bi fikrini alıyım:laugh:

XLR-V
      Katılımcı

Varta
      Fiyati pahali olabilir ama tavsiye ederim .Bunun disinda Bosch fena degil

sschevyss
      Katılımcı

teşŸekkür ederim

XLR-V
      Katılımcı

Rica ederim

cadillacgage
      Katılımcı

marşŸ yaparken motordan "gıv gıv gııv gııııv " sesi geliyor mu?

akü bitmişŸ gibi algılanabilir. fakat marşŸ motoru kömürü bittiği zaman da benzer sesi çıkartabilir.Ben akü yenileme hususunu en sona bırakırım.

72 amperlik akü işŸinizi görür. >Daha büyük ako de olur fakat sığmaz.

sschevyss
      Katılımcı

o sorunu çözdüm teşŸekkür edrim:) kömürleri baya bir süre olmuşŸtu değişŸtireli, şŸimdi iyi ama yide farlar açıkken zorlanıyor bi ara söküp bakacağım yine kömürlerine, 110 amperlik aldım aküyü baya bi büyük geldi yeni bir kafes yapacağım onada ama bakalım nezman:D

zimazima
      Katılımcı

konu eski bi konu ama okuyan arkadaşŸlara fikir olsun diye yazıyorum.ayrıca yerli marka kullanma taraftarıyım.günlük kullandığım araç 6 silindir olduğu için 72 amper takılıyor.servis delphi taktı 4 ay önce.4 tırnaklı bosch buji takılı.varta hakkında da çok olumlu yorumlar okudum.

sschevyss
      Katılımcı

ben AC45 bıji kullanıyorum, 4 tırnaklı buji ile bunun arasında bi fark olurmu accepi yada senin oldumu diyeyim

zimazima
      Katılımcı

ben bir fark hissetmedim.servisin önerisi ile takıldı ama boşŸuna verilmişŸ para bence.

Angelus
      Katılımcı

AteşŸlemeyi güçlendirirseniz standart 50.000 volt dist yerine 60.000 veya daha yüksek bir dist. takarsanız biraz farkediyor. Aslında en temizi iridium veya laser iridium buji kullanmak linke bakın

http://amerikanaraba.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=21&func=view&id=8712&catid=37#8712

zimazima
      Katılımcı

teşŸekkürler angelus.ayrıca nice 1000’in katları mesajlara :)

Angelus
      Katılımcı

DeşŸekkürrler deyzeooluuu…

12 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.