Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) kriz büyüyor…

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

yakında motorsporları diye birsey kalmayacak sanırım…

son haber Subaru WRC’de yarısmayacagını acıklamıs… yuhhhh diyorum… diger takımları bilemiyorum ama Subaru cekiliyorsa kimse kalmayacak herhalde…

sschevyss
      Katılımcı

bildiğim kadarıyla turbo beslemeli araçlar da artık yarışŸmayacak- en güçlüler 2000cc araçları görebileceğiz rallilerde.

Angelus
      Katılımcı

Hamdolsun kriz bizi teğet geçti. Bakın inanmıyorsanız ford ve fiat hala oto sporlarında devam ediyorlar.AkşŸam maslak oto sanayide idim araçları bakıma almışŸtı takımlar.

Lowrider
      Katılımcı

suzuki de çekilmişŸ zaten. honda da f1 den çekildi.

LS1aa
      Katılımcı

insallah herseyin duzelip eskiye gunlere donecegine inanmak istiyorum fakat icimde hep bir acaba var… otomotiv sektoru ve bu sektore bagli her yan sektor cok kotu durumda. kullanilmis araba satislarindaki patlama disinda….

Anonim
      Ziyaretçi

ali burada durum o sekilde degil…

arabasını satan cok fiyatı dusurmek istemiyor…ama alacak kisi yarı fiyat gibi inanılmaz fiyat olursa alırım diye dusunuyor… dolayısı ile borc batagına girmeyen fiyat dusmuyor…para hazır bekleyenlerde az bir indirime razı olmuyor… bu durumda 2.el durmus durumda…

sadece cok indirim yaparsan satabiliyorsun…

almak isteyene herkes kampanya yapıyor…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

gm için kredi onayı geldi sanırım ama aldılarmı krediyi ? feraha erdilermi?

birde birşŸey merak ediyorum biz buradan gm hissesi alabiliyormuyuz bunun hakkında bilgisi olan varmı?

Angelus
      Katılımcı

Needcen bre tempest gm i.. Amerikalılar bile Toyota ve hondayı seçiyorlarsa ben bile begenmiyorsam amerikanların yeni modellerini batmaya mahkumlar. Yardımla kredi ile anca batma zamanlarını uzatırlar.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

angelus yav bu adamlar bence tasarımda hata yaptılar ,,, bazı kamyon firmaları var tasarımlarını eski kamyon şŸoförlerine yaptırıyorlar. yeni nesil arabalar (son çıkan 60lara dönüşŸler hariç ki onlarda bana ruhsuz robotlar gibi geliyo) çok ruhsuz herifler tarafından tasarlanıyo galiba adamlar kimin kullandığını kullanacağını hiç dikkate almıyorlar.

eski fabrikalar kurulsun karlbüratörlü camarolar–mantaray ler–impalalar üretilsin,,, charger larda üretilsin :D hep 55-69 arası üretilsin abs olmasın dijital ıvır zıvırlar olmasın herşŸeyi kullanan hissederek kendisi yapsın,,, frene kaydırmayacak kadar bassın virajda kendisi arabayı yolda tutsun,, çok duygulandım :( ooooooofffff of

ya bide aklıma geldi müzik arşŸivini benimle paylaşŸıcaktın ne oldu :D

riko
      Katılımcı

TemPest yazan:

Quote:
      abs olmasın dijital ıvır zıvırlar olmasın herşŸeyi kullanan hissederek kendisi yapsın,,,

Hatta araba önden marşŸ koluyla çalışŸtırılsın, farları gazlı kandilden, kornası pompalı olsun, vart diye ötsün, ford T ler, daimler benz ler yeniden üretilsin, tieeeyyt bee yürü be tempest, beni de duygulandırdın şŸimdi :laugh: :laugh:

Angelus
      Katılımcı

Geçen gün bir challenger gördüm …….. içindeki tipi görünce tam bi ….. oldu.. Sanırım Camaro ve mustangda öyle.. kullanan tipler arabanın ruhunu yansıtmıyor :)

BoşŸlukları kafanıza göre doldurun.. :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      TemPest yazan:

Quote:
      abs olmasın dijital ıvır zıvırlar olmasın herşŸeyi kullanan hissederek kendisi yapsın,,,

Hatta araba önden marşŸ koluyla çalışŸtırılsın, farları gazlı kandilden, kornası pompalı olsun, vart diye ötsün, ford T ler, daimler benz ler yeniden üretilsin, tieeeyyt bee yürü be tempest, beni de duygulandırdın şŸimdi :laugh: :laugh:

valla iyi olur ya :D gaza geldim "hot road" karting yapıcam :)

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.