10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      burak ay
      Katılımcı

arkadaşŸlar ben bu aracı tanıyamadım! tanıyan bilen varsa yardımcı olabilirmi?
      demir demirkenın zaferlerim klibindeki araç nedir pontiac die tahmin ediorum ama modeli cıkartamadım:))

Angelus
      Katılımcı
      burak ay
      Katılımcı

ewet tam net diil! hatları pontiac gibi hatta bi ara direksiyon göründüğünde armasıda pontiac sanki ama… :S

riko
      Katılımcı

BaşŸta Olds Deltaya da benziyor ama o bir Pontiac tempest

burak ay
      Katılımcı

cok teşŸekkürler:D gerçekten ne oldugunu bulamasaydım delirirdim! içim rahatladıB)

burak ay
      Katılımcı

teşŸekkürleeerrrr:):):) GTO_01_06.jpg

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

biri benimi çağırdı :)

burak ay
      Katılımcı

:) geldiğin iyi oldu :) klipteki kaç model motoru nedir kiç yılları arası üretildibiraz teknik özellik biraz genel bilgi pleasee:):) acıkcası ilk defa duyuyorum tempest modelini ama hoşŸuma gitti:) eee bilmemek değil öğrenmemek ayıpmışŸ:woohoo:

riko
      Katılımcı

burockay, geçenlerde şŸu aşŸağıdaki topiği açmışŸtım, bir göz at istersen

http://amerikanaraba.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=65&func=view&id=16707&catid=13

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

klibi linkten izleyemedim :) oynamıyor, tempest lar çok iyidir gto lara çok benzer ama daha performanssızdır. klibi izleyebilirsem bilgimin yettiğince yanıtlarım sorularını :)

riko
      Katılımcı

TemPest yazan:

Quote:
      klibi linkten izleyemedim :) oynamıyor, tempest lar çok iyidir gto lara çok benzer ama daha performanssızdır. klibi izleyebilirsem bilgimin yettiğince yanıtlarım sorularını :)

GTO zaten biraz makyajlanmışŸ, birazda kaslandırılmışŸ Tempesttir ;)

10 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.