39 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      emrekaan
      Katılımcı

K.I.T.T. & K.A.R.R.

B00005JLG4.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

competition.jpg

101_flyer.jpg

kitt.jpg

stunt1.jpg

KITT_and_KARR.jpg

KITTandKARR-0000000109-0000000060.jpg

emrekaan
      Katılımcı

daha resimler var..

emrekaan
      Katılımcı

KITTandKARR-0000000056-0000000322.jpg

KITTandKARR-0000000056-0000000334.jpg

kitt1.jpg

kitt2.jpg

kitt9.jpg

kitt4.jpg

kitt3.jpg

kitt5.jpg

emrekaan
      Katılımcı

image_07.jpg

knightr4.jpg

DH%20in%20Kit.jpg

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çok hoşŸuma gitti iyiymişŸ

saol

Pontiac301
      Katılımcı

hehe 80 li yılların tırışŸka elektronik sistemleri..nerdeyse uzaya gidicek herif…

darko
      Katılımcı

ne diziydi gerçekten,teşŸekkürler emrekaan

[img]d68003bs.jpg

[img]kr02800x6009fz.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

suanda yası 30-35 olanlar icin(bu yasın ustude seyrederdi ama altı icin biraz zorlamak lazım) bir idoldür. Hani cok iddialı konusmak istemiyorum ama kacırdıgım bolumu oldugunu sanmıyorum… bayılırdım… turbo tusuna basınca ucması cok hosuma gitmezdi…ya da yan filan gitmesi… en cok sevdigim olay saatten konusup kitt suraya gel ben arka kapıdayım olayları… birde arabayı ele geciren biri oldugunda kesip bicmeye calısırlardı ama olmaz kafayı yerlerdi adamlar…. bisi daha kitt’i calmak icin icine giren adamlar dısarı cıkamazlar sag sol filan gider adamları bayıltırdı sonra da ttop’ı acıp fırlatırdı :)

birde trt’yi tebrik etmek lazım (trt veriyordu diye hatırlıyorum yanlıssa duzeltin) kitt’in sesi enfes secilmis, adam esprili bir tarza sahipti… karr gelince sesi cok hain bir ses’ti ben sinir olurdum :)

bu arada giden tır’a arkadan cekisli araba ile binmekte ayrı bir kabiliyet :) :) :)

emrekaan
      Katılımcı

sağŸolun ya ben bu diziyi seyretmek isterdim… keşŸke benim zamanımdada olsa.. ya bilmediğŸim bir sürü özelliğŸi var.. birde doğŸan abi sen demişŸsin ki arabayı ele geçirdiklerinde kesemazlerdi.. e son bölümde duyduğŸuma göre arabayı parçalamışŸlar??? yani bu doğŸrumu?? birde filmi bana kısaca özetlermisin? yani nasıl başŸladı.. teması neydi??? neyi anlatıyordu ve k.i.t.t. ve k.a.r.r. ın amaçları neydi?? abi ne olur yaa.. ben bu diziyi seyetmek isterdim.. keşŸke seyredebilsem… çok istiyorum yaa:( ama şŸimdi o bölümlerin yedek kayıtları bile kalkmışŸtır :(

emrekaan
      Katılımcı

E01-0150.jpg

kitt.jpg

E66-0180c.jpg

E66-0240c.jpg

E01-0510.jpg

E01-1110.jpg

E01-0540.jpg

E01-1410.jpg

E01-1650.jpg

E01-1470.jpg

emrekaan
      Katılımcı

BUNLAR DA KNIGHT RIDER 2000 FıLMıNıN FOTOLARI.

KR2000-1030.jpg

KR2000-0260.jpg

KR2000-0280.jpg

KR2000-0200.jpg

KR2000-1090.jpg

KR2000-1170.jpg

Mvk56jfe.jpg

emrekaan
      Katılımcı

kens_kitt0.jpg kitt-g.jpg

kittm.jpg tire.jpg

side.jpg rear.jpg

scan.jpg tract.jpg

title.jpg

turbo1.jpg

E01-1680.jpg

Pontiac301
      Katılımcı

az foto yollamışŸssın ben çamurluktaki parkların ampullerinide görmek istiyorum…

emrekaan
      Katılımcı

nasıl??? beyenmediniz mi??? dah da koyacam foto zaten..

emrekaan
      Katılımcı

BUNLARDA BǜYǜKLǜ KǜÇǜKLǜ RESıMLER..

65yn.jpg kitt4wf.jpg

1116640pj.jpg

1116650az.jpg

karr4az.jpg

kittandkarr0000000056000000033.jpg

temr2c25fs.gif temr2c40yp.gif temr2c11ob.gif

krointro079ku.gif

kittwire1lz.gif

emrekaan
      Katılımcı

karrsmall4br.jpg ikijpjnml2gr.png

kittandkarr0000000027000000000.jpg

kittandkarr27000000001.jpg

kittandkarr0000000050000000000.jpg

kittandkarr50000000001.jpg

kittandkarr0000000109000000006.jpg

emrekaan
      Katılımcı

kittandkarr0000000109000000007.jpg

kittandkarr109000000007.jpg

knightriderintro9qd.jpg

emrekaan
      Katılımcı

nbtp1.jpg

nbtp2.jpg

nbtp3.jpg

nbtp4.jpg

nbtp5.jpg

nbtp6.jpg

nbtp7.jpg

emrekaan
      Katılımcı

km21xg.jpg km50tq.jpg kotp24di.jpg
      km76es.jpg kotp30zf.jpg kotp62dr.jpg
      kotp62dr.jpg nbt10iz.jpg
      nbt64gw.jpg
      sn1.jpg sn4.jpg s2m2.jpg

emrekaan
      Katılımcı

devamı gelebilir.. buldukça koyarım….

piyu
      Anahtar yönetici

anlatayım emrekaan…

knight industries diye bir firma var bu firma kotulerle savassın diye bir araba yapıyor david hasselhof’u da bunu surmek icin seciyorlar… sonra her bolumde ayrı macera…

tonla ozelligi var… mesela hızlı cekimde hızlanıyor :) dogal olarak hızlanması belli sınırlar icinde oldugundan hızlı cekim destegi ile bize o abartı hızı anlatıyorlardı…

mesela turbo tusu var turbo tusuna basınca araba zıplama hareketlerini yapabiliyor, biranda aşŸırı hızlanabiliyor… platform’lardan onun sayesinde zıplıyor… hatta arabayı hızlandırır birde hem tusa basar hem kitt’e soyler… turbooo diye :)

fotolarda gordum oil tusu… mesela arkadan kotu adamlar araba ile geliyor… oil tusuna basınca yag dokup onların kaza yapmasını saglıyor…

arabayı baskası ele gecirdiginde mesela icine oturdu gidiyorlar, normalde kitt devreye girmeden goturuyor, sonra dalga gecer gibi biranda konusmaya baslar adam cok sasırır, sonra kitt kontrolu alır, hızlanır durur, ani sag ani sol filan adamın ici dısına cıkar, sonra adamı ya kapıyı acarak dısarı atar ya da ttop’ın ustunden zıplatarak atar….

diger durum ise arabanın kacırılması filan, bu ada abartı durumlarda oluyor hani superman’ın acık noktası kripton gibi… neyse kitt’i yakalayıp goturduklerinde hicbir sekilde konusmaz cunku konustugunun bilinmesini istemez…. adamlar parcalamak istediklerinde direnir :) ugrasıp ugrasıp bu araba parcalanmıyor, neden yapılmıs filan derler… bazen’de adamlar metodları abartır…bu durumda seyirci artık zıvanadan cıkmasın diye biraz zarar verilmesine izin verirler…mesela kitt’i devreden cıkarırlar… bu durumda david kitt’i kurtarır… sonra ahh kitt vah kitt ne olmus sana filan derler, tamir ederler….

evet bende oyle hatırlıyorum…son bolumde sanırım kitt’i parcalamıslardı ama cok uzun sure oldugundan tam hatırlamıyorum… birkez’de abartı hasar vermislerdi ama tekrar toplamıslardı… yani yanlıs hatırlıyor olabilirim…

dizinin belli bir sure yayınmasından sonra kitt’e bazı ozellikler eklendi… neler oldugunu hatırlamıyorum ama….

hız gostergesi mil olarak ve gosterge dijital… mesela uzaga cok hızlı gitmesi lazım… baba asılır gaza…. dijital gosterge tıkır tıkır sesi esliginde asırı hızlanır…

birde bu knight industries’in buyuk siyah bir tır’ı var… o da kitt kadar guzel simsiyah… kitt arada beles benzin icin ona girer :) :) :) tabiki beles benzin degil… hasarlar tamir edilir filan….

bolum sonları hep iyi biter…o guzeldir… cok nadir bolumlerde 2.bolume devam edecek denir…yoksa hep 1 bolumde biter…

emrekaan diziyi dvd’de alabilirsin…(amerika’dan ve ingilizce tabiki… henuz sitede boyle bir plan yok… belki ileride ?!?!?)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Yeni duydum ama dogru mu yanlıs mı bilmiyorum:Salı gunleri aksam saat 6 da Alman kanalı RTL cıkıyormus :?

Erman
      Katılımcı

Hayatımı bir hayli degişŸtirecek ya da degişŸtirmişŸ olan şŸeyler:
      1. üniversite sınavı
      2. evlilik
      3. knight rider :D

emrekaan
      Katılımcı

vcd si varsa alayım çünki bende dvd yok.. birde bu dvd deki bölüm bölüm mü? kaç para??? ve kaç bölüm var.. doğŸan abi anlattığŸın için teşŸekkür ederimm.. sağŸol..

piyu
      Anahtar yönetici

satmadıgımdan detayları bilemiyorum…oncelikle dvd hem kalite hem de kapasite olarak yuksek oldugundan vcd’si olursa 2 bolum bile sıgmaz 1 vcd’ye… cok fazla vcd olur… onun icin yapmazlar sanırım…

rica ederim… olurda 1 bolum elime gecerse haberdar ederim.

Anonim
      Ziyaretçi

ohhhoo siz de dünyadan haberiniz ben yok izleedim karaşŸimşŸek 2000 filmi var yine o adam oynuyor şŸimdik kitt parçalnmışŸ halde bulunuyor bazı parçaları yazar ksalarda hastane cihazlarında filan kullanılmışŸtır micheal bu arada alkolşŸk olmuşŸtur şŸirket terkrardan micheal ı geri getirir ve knigt rider projesi yeniden başŸlar ancan rakip firmada vardır işŸin içinde onlar kırmızı son model transamlar varya ona benzer bir araba yaparlar oda konuşŸuyor bu arada kitt in beyni bulunur bu arada kitt çok ukaladır herneyse 56 model bir belair e kitt i takalar ve göreeve başŸlarlar haahha ve öyle devam eder sonradan kitt bu araba çok yaşŸlı poposunu kaldıramıyor yok bunda turbo filan diyor ve kırmızı arabaya taşŸınıyor kitt vs vs..

emrekaan
      Katılımcı

vayt bee ulem ben kitt i sevmemeye başŸladım.. benim 56 model bel airime nası laf edio lan bu :D neyse şŸaka bi yana bu filmide merak ettim açıkçası.. yaw şŸu kitt in hızına yetişŸilmiyor yaww spm si açık kalmışŸ heral..

piyu
      Anahtar yönetici

bak konusunu anlatınca hatırladım…bende seyrettim o filmi :)

emrekaan
      Katılımcı

of herkes seyretmişŸ ben seyretmedim bi tek.. ya abi bu filmlerinvcd sini ya da dvd sini siteye satlığŸa koyarsanız benkesinlikle knight rideri almak istiyorum.. 2000 i de alırım. bu arada o knihgt rider 2000 de kullanılan arabanımn adı da K.I.F.T. ti yani Knight Industry Five Thousant

piyu
      Anahtar yönetici

belki birgun eklerim ama suanda olması mumkun degil…ona gelene kadar hazırlayacak coksey var… siteye ekledigimde siparis verirsin :)

Lowrider
      Katılımcı

nbtp6.jpgnbtp7.jpg

yanlız bu uçuşŸtan sonra iyice dağŸılmışŸ araba baksanıza kapı yamulmuşŸ ön taraf dağŸılmışŸ ehehe amma uğŸraşŸmışŸlardır öbür sahne için arabayı düzletmek için

emrekaan
      Katılımcı

ya 2-3 araba kullanıyorlardır bence.. bu arabanın taklidi çok yaa..

gtagucu
      Katılımcı

Her bölümde 1’den fazla araba dağŸıttıkları oluyormuşŸ Knight Rider’da. Mesela Dukes Of Hazzard’da 7 sezonda 420 tane Charger ParçalamışŸlar, bölüm başŸına bayağŸı araba ediyor 😉

Angelus
      Katılımcı

off offf hayatımı yedi bu dizi… muzigini kasete kaydetmistim o yıllarda paso dinlerdim… teybin dijital gostergelerini kitt’in gostergeleri der muzigide acardim sonuna kadar…

ne gunlerdi beyaww…

piyu
      Anahtar yönetici

verelim bi kitt :)))))))

Angelus
      Katılımcı

gaz yapiyoo abii kitt’in eltisigil tarafindan küçükk kardesi camaro var bende. 2 si bir olursa baya bir haylaz olurlar.

piyu
      Anahtar yönetici

zuhahaha

Angelus
      Katılımcı

Amazon’dan knight rider siparişŸi verdim bakayımm..

piyu
      Anahtar yönetici

valla bende yavas yavas toparlamaya basladım… sanırım 1 ay filan sure bayag bir toparlamıs olurum…

emrekaan
      Katılımcı

filmimi toparlamaya başŸladınız? siteye koyulayacağŸı günüsabırsızlıkla bekliyorum..

39 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.