Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) hız denefesi facia ile bitti

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ata recai
      Katılımcı

Kadıköy’de trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı
      19.03.2006 23:33 – Bu haber 1620 kişŸi, Mynet Haber bugün 320.080 kişŸi tarafından okundu
      ıSTANBUL (ıHA) – Kadıköy’de, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşŸı yöne geçen Corvette marka bir otomobilin neden olduğu kazada 1 kişŸi hayatını kaybetti, 4 kişŸi yaralandı.

AtaşŸehir Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde saat 21.00 sıralarında, Kasım Gökhan Mengüç adlı şŸahıs, yanına arkadaşŸı ıbrahim YaşŸar’ı da alarak, 34 KOR 77 plakalı Corvette marka otomobili ile boşŸ yolda hız yapmaya başŸladı. Bir an kontrolden çıkan otomobil, karşŸı yöne geçti ve Cengiz Göçen yönetimindeki 34 AS 1800 plakalı otomobile çarptı.

Kazada, sürücü Cengiz Göçen ile aynı otomobilde bulunan eşŸi Derya Göçen ve 5 yaşŸındaki oğlu Bora Baran Göçen ağır yaralandı. Cengiz Göçen’e olay yerinden geçmekte olan bir doktor tarafından müdahale edildi. Ancak Göçen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Kazada yaralanan Derya Göçen ve oğlu Bora, HaydarpaşŸa Numune’ye; Corvette içinde bulunan Mengüç ve YaşŸar ise ǖzel Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Gökhan Mengüç ve ıbrahim YaşŸar’ın durumunun iyi olduğu, Derya Göçen ile Bora Baran Göçen’in ise hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi. Bu arada bir polis memuru, Derya Göçen’in otomobil içinde çalan cep telefonunu açtı. Polis memuru, arayan yakınlarına Göçen’in kaza yaptığını haber verdi.

Cengiz Göçen’in cansız bedeni Göztepe SSK Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşŸturma başŸlatıldı.

LS1aa
      Katılımcı

Selamlar,
      bu tur kazalar benim bulundugum yerdede cok oluyor, en aci yanida zaman zaman sorumsuz suruculerin masum kisilere hizli gitmek uguruna zarar vermesi. Siz siz olun arabanizi sagduyulu kullanin, trafikte tahriklere kapilmayin, emniyet kemerinizi takin. Yarislarinizi kapali yerlerde ve pistlerde yapin, sokak ve caddelerde degil.
      Saygilar.

Ali A.

Pontiac301
      Katılımcı

Ya bu araba bizim tarafın aracıydu ya, allah allah çıkartamadım sahibini şŸimdi,ama C5 di,ölenin ailesine allahtan rahmet diliyorum,bu arada araba çöp olmamışŸtır inşŸallah,

ata recai
      Katılımcı

evet bizim tarafın arabası fakat hiç yabancı değill kimdi tam cıkartamadımm

ozz
      Katılımcı

bu plakanın muhabbeti ya burda yada amerikancilar.com da gecmişŸti,
      galiba cengiz”e satılık corvet aranıyor muhabbetinde??
      hatta ben bu arabanın resmini yani plakasınıda ya bu drag muhabeti resimlerinde yada sahibinden.com da gördüm galiba??

Angelus
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      Ya bu araba bizim tarafın aracıydu ya, allah allah çıkartamadım sahibini şŸimdi,ama C5 di,ölenin ailesine allahtan rahmet diliyorum,bu arada araba çöp olmamışŸtır inşŸallah,

Pek şŸık olmamışŸ arabanın çöp olup olmaması… Cinayet gibi kaza. O arabanın sahibi ile preslenmesi lazım!!!!! 😈 😈

Pontiac301
      Katılımcı

ölenede üzüldüm arabayada,insanda asla geri gelmiyor çöp olan amerikanda, ha insanmı amerikanmı dersen tabiki önce insan!!!

ata recai
      Katılımcı

bu olay yüzünden gene başŸımız ağrıyacak….
      daha ehliyetini almışŸ el arabası bile sürmeyi bilmiyenlerin eline amerikan verirsen böyle olur..
      ben 13 senedir araba kullanıyom ve her tipte ve markada araba kullandım sayılır.zamanında hergece yarışŸtımda fakat bizim zamanımızda toplasan 2 kaza olmuşŸtu ve en cok bir çamurluk bir kaput gitmişŸti bırakın öleni burnu bile kanıyan olmadı…..
      çünkü biz birbirimizi cok ii tanır ve herkezin nezamn ne yapacağı belliydi.
      1994 ten 2000 kadar yarışŸtım bir ciziğim bile yok allaha sükür.
      bizim zamanımızda kaza yapana pek hoşŸ bakılmazdı ama şŸimdi kaza yapmak bir meziyet bir profesyönellik sayılıyo.. kaza yapan cok süper kullanılıyo zannediliyo….
      bu tip kazaları anca bir acemi yapar…….bunlara kaza denemez çünkü coluk cocuğun elindeki bir araç bir amerikan silahtır tetiğin cekilmesi bekleniyor…..
      ben bukadar deneyimime ramet amerikanla bu yapılanları yapmadımm…
      bu eğlence değil.eğlence köse başŸından bir yan cıkıp abartmadan 50-100 metre yan gitmek lastik yakmak gece tolanıp boşŸ alanlarda drag yapmaktır…
      ben hiç bir drag yarışŸında kazaya rastlamadım. amerikanla cıkıp viraj zorlamak yüksek sürat denemesi yapmak bunlar akıl karı seyler değil.
      yollarımız malum trafikte araç kullananlarda malum ve sen kalkıp böyle bir ülkede yüksek süratlerde yarışŸıyon… altındaki arabanın bir vidasının ne olduğunu bilmezsin ama yarışŸ olunca aslan kesilirsin…sonuç ortada bir cocuğu babasız bırakıp bir aileyi yok etti……
      şŸimdi diyeceksin sen yapmıyormusun .evet yapıyorumda ben altımdaki aracın limitini biliyorum ben arabamı alıp ilk bir sene limitlerini öğrenirim..
      ev onları zorlamam abartmam kendime geçildin detirtim ne olucakki
      arabam garajda ben ise evimde olurum öte yandan geçen ise eninde sonun da malum yerde araba ise hurdalıkta olur…..
      daha fazla uzatmiyim ne düşŸündüğüm bellidir….
      colukcocuğun yarışŸtığı bir ortamdayız 2000 senesinden sonra nerdeyse her ay biri veya birileri öldü……….

ozz
      Katılımcı

ya hep diyorum, her araç için gecerli, hızlandıgı kadar kolay durmuyor hiç biri… bu hafta hepimizi sardı, geyik yapıyoruz, ama dogrusuda trafikteki peluşŸların gazına gelmemek, arada oluyor, bende her zaman akıllı uslu olamıyorum, ama her isteyenlede kapışŸırsak olmazki 8) 8) 8)

Bluesman
      Katılımcı

samimi söylüyorum, yolda gazlanmıyorum kolay kolay, sadece ışŸıklarda 1 2 yapıyorum 3. viteste ayağımı gazdan çekiyorum bazen o da o adrenalini tadında hissetmek. o kadarii , yazın Amerikan arabanın draglarına gelirim, bi organize oluruz kendi aramızda katılırız bişŸeylere o kadar
      tehlikeli valla

Anonim
      Ziyaretçi

kaza cok uzucu fakat basin amerikan arabalari ve biz amerikancilari ocu gibi lanse etti ben ona cok bozuldum. kazayi yapan kiside ifadesinde tractin control u kapattigini soylemis. tabi amerikan arabasinin nasil davrandigini bilmeyen icin trac off cok buyur risk. ama bu tipteki seylerin bizlere maledilmesi cok yanlis. hemde bana 2 kere kotu bide 7tepe universitesi ogrencileri icinde atip tuttu kanal d :) yola gizli kameralar bile koydugu soyleniyor… herneyse bole kazalarin yasanmamasi dilegimle…

piyu
      Anahtar yönetici

medya buyuk guctur… ben bazı haberleri seyrettigimde inanamıyorum… burada nispeten bir toplu igne buyuklugunde bir siteyi (internette medyanın icinde dogal olarak) yonetirken bile her yazdıgım kelimeye her yaptıgım ise dikkat ediyorum…

koskoca tv kanalı kaza yapanın okudugu unv. garajıda super araba galerisi gibi filan gibi zengin-fakir savası cıkarma gayretlisi… bu haberi seyredenlerin neredeyse tamamı agzına gelen kufuru soylemistir… tv kanalının hic yapmaması gereken birsey ama nasıl oluyorda yayına sokanlar bunları dusunmuyor inanılmaz…

kazalar heryerde her zaman olur… adı ustunde kaza…. bunların buyuk bolumu de surucu hatasından olur… durum inanılmaz uzucu o kesin ama kimse gercekten ne oldugunu bilmiyor sanırım… neyse…. keske herkes 1 kez kaza yapmadan akıllanabilse

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.