Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Karadenizde olsa böyle olur.. Yoksa olmazmı???

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

Bu sadece Karadenizde olur dememek lazım
      Güzel yurdumun her yerinde olabilir.
      şŸimdi denize uçan bir aracı kurtarıcı çekmeye geliyor devamını izleyin.

image0037oz.jpg

image0042gq.jpg

image0050wh.jpg

image0061so.jpg

image0077zz.jpg

image0097qd.jpg

XLR-V
      Katılımcı

Ilginc !!!! Bu bana seyi hatirlatti gecen sene Speed Park ta bir tane f-1 araci kuma saplandi ve cikamadi.Sonra Istanbul Trafik Vakfi yazili bir cekici geldi …Ne mi oldu ? Cekici de batti ve en sonunda LAnd Rover Defender geldi isi bitirdi :D

Pontiac301
      Katılımcı

ahahahahahaahaha süperrr,,

NOMAD
      Katılımcı

En son kare photoshop gibi geldi bana, siz ne dersiniz?

Burasıda ıngiltere nin kuzey kıyıları olsa gerek , çekicide ingiliz lazı:P

XLR-V
      Katılımcı

Dogruya cekici GB plakali buna hic dikkat etmemistim dogrusu resimleride fazla incelemeden hemen reply yaptik ya :D

Anonim
      Ziyaretçi

Bencede photoshop gibi geldi, fizik kurallarına aykırı.

Angelus
      Katılımcı

Son resim galiba photoshop

emrekaan
      Katılımcı

ewet fotoşŸop

piyu
      Anahtar yönetici

bu cok onceki (sanırım 2-3 yıl oluyor) photoshop konusunda uzman arkadaslar “kesin photoshop” yorumu yapmıstı… ama ilk 2 foto dogru…

Qurny
      Katılımcı

son foto photoshop cunku dıkkat edersenız ılk cekıcı,ayakları acmadıgı ıcın dusuyor denıze ancak dıger yesıl olan acmıs ve bu olayı gozumuzun onunde canlandırırsak ve cekıcının suya olan uzaklıgını baz alırsak cekıcı dusse bıle kı dusmez ama dustu dıyelım o acıdan bu resmın yakalanması ımkansız cunku o acıyla dusmez :)
      dıerlerı gercek ve ıngılterede olmustu sanırım kendımı artıst gıbı hıssettım sımdı yahu dogan abı 😆

9 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.