Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) ıyiki do?dun Mustang

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Bacardi
      Katılımcı

17 nisan 1964 tarihinde bantlardan çıkmaya başŸlayan Mustang hepimizin beğenisini kazanmışŸtır.

Pontiac301
      Katılımcı

keşŸke doğmasaymışŸ,

DeSerT
      Katılımcı

ehuehu =)

Anonim
      Ziyaretçi
      Pontiac301 wrote:
      keşŸke doğmasaymışŸ,

MEHMET HIIIII 😡 👿

Szopen
      Katılımcı

Nedir bu Mustang düşŸmanlığı yaww :D

Angelus
      Katılımcı

Mustang ne masteng mi?

Pontiac301
      Katılımcı

masteng değil, garaj atı!

XLR-V
      Katılımcı

Acikcasi bende o kadar cok begenmiyorum ama belki de Ford’u ayakta tutan bir araba olmus . Yani ticari dusunursek dunya otomotiv tarihinde ‘kult’ olan ve cok ayri bir olan en sasasyonel modellrden biri diyebilirim .
      Bence GT40 herseyiyle cok ustun olmasina ragmen ne yazik ki mustang’in yaptigini yapamamis

piyu
      Anahtar yönetici

Mustang’e laf soylettirmem arkadaslar… ayıptır yapmayın…

Otomobil tarihinde cok buyuk bir isimdir…piyasaya cıktıgı yıllarda inanılmaz bir satıs basarısı saglamıs, yoldan gecerken gordugumuzde herkesin tekrar tekrar baktıgı özel bir arabadır… burada basarı tasarımcı ve dogru stratejileri planlayan kisilerindir… daha araba tanıtıldıgında bile yanlıs hatırlamıyorsam 100.00 siparişŸ almıstır… 23 ayda 1 milyon araba satısı otomobil tarihinde gelmis gecmis en inanılmaz satıstır…

diger yandan aynı yıllardaki camaro-mustang kıyaslaması yaparsak tereddutsuz camaro derim o baskaaaaaaaa 😉

Qurny
      Katılımcı

ıyıkı dogmus :)

Pontiac301
      Katılımcı

2000 dolara satarlarsa tabi millet koşŸar, fordu kurtaran amcanın ghayatını okudum,ford ciddi kötü durumdaymışŸ ve elindeki son koz mustang projesşŸymişŸ, ucuz halka hitab edicek ama çekici bir araç lazımmışŸ ve yapmışŸlar gerçektende tutmuşŸ, ama mesela base bir mustang le dilovasını zorlayın,monoblok tur kendisi, birde base bir mercedesle dilovasını zorlayın gene otobanda, gene 65 model olsun mercedes, aradı farkı anlarsınız;)

Anonim
      Ziyaretçi

Bence iyiki doğmuşŸ, ama bana sorarsanız Mustang mi, Camaro mu? tabiiki camaro. Mustang de ayrı bir renktir her American gibi. Amerikan olsun çamurdan olsun.

Anonim
      Ziyaretçi

Tüpçü mehmet sen mustangleri ağzına bile alma.Diğer laf söyleyen şŸahıslarda varsa özelden adresmi atayım gelsinler görüşŸelim.

Pontiac301
      Katılımcı

mis gibi novama biniyorum, ohh ne dersen de, ;) tüp eğer imajsa benim imajım sıfır okeymi ohh, hiç olmazsa benim arabamda şŸase var, sende o bile yok gariban bir sac parçası

Anonim
      Ziyaretçi

Mehmet doğum gününü bile burnundan getirdin ya pravo.

haldic
      Katılımcı

Küçüklüğümün imaj arabası, ıyiki Doğdun,
      Polislerin bile bildiği birkaç AA modelinden biridir, çoğunun başŸına gelmişŸtir belki Chevy’lere Mustang mi abi bu diye sorarlar,

alper
      Katılımcı

mustang bana göre amerikanların en alımlı modeli çok şŸahane bişŸey

16 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.