Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Yolcu beraberi Jant

• Bu konu 8 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 18 yıl önce LS1aa tarafından güncellenmiştir.
8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Memo
      Katılımcı

Ya bizim ufaklığın okul işŸleri için yarın USA ya gidiyorum çok ail olarak ordayken bir set jant alıp paketlesem koysam uçağa benle getirmeye çalışŸssam ne olur :P

acmecamaro
      Katılımcı

hahahaha
      bana essegin ureme organina su kacmasi olayini hatirlatti nedense :)

bu arada set 4 adet oldugundan gumrukteki herif parti teskil ettigini dusunecektir….

Angelus
      Katılımcı

Bir fikra vardır..

Meksikalının birisi bir gün yanları kum dolu torbalarla dolu bir motosikletle ameriya girişŸ yapmışŸ polisler şŸüphelenir durdurmuşŸlar ne taşŸıyorsun demişŸler sadece kum demişŸ meksikalı incelemişŸler polisler hakkatten kum . YetinmemişŸler tahlile göndermişŸler saf kum raporu gelmişŸ. Bundan sonra her gün adam kum torbalarıyla dolu motorsikletle gelmişŸ polisler sürekli kontrol etmişŸler polis şŸefi emekli olmuşŸ bir gün barda otururken bir bakmışŸ adam bardan içeri giriyor masasına davet etmişŸ bak demişŸ bunca yıl sınırdan içeriye kum soktun ben senin bir şŸeyler çevirdiğine adım gibi eminim şŸu anda emekli oldum lütfen ne soktuğunu içeriye söyle hiç bir şŸey yapmayacağım demişŸ.
      Meksikalı cevaplamışŸ,

Motorsiklet.

Memo
      Katılımcı

LOL

Ya şŸaka bir yana zamanında fransadan yanımda meganım için komple body kit getirmişŸtim. Bir allahın kuluda bir şŸey sormadı.
      Hava yoluna 1 gün önceden teslim ediyorsun istanbul da alıosun. Gümrükteki herifde sorarsa kendi arabama deme şŸansım yok mu yaa??

Pahallı bir laptop sokmaya hakkım varda buna nie yok

Angelus
      Katılımcı

Ebat ve ağırlıktan kaynaklanıyor.. Birde tipine bakıyorlar bir keresinde meksikalı bir elemanla beraber amerikadan geldiğimde polis bizi kolombiyalı kokain kaçakcısı falan zannedip neredeyse donumuza kadar aramışŸtı :) Yanımızda getirdiğimiz makina parçalarını almak içinde baya bir şŸey bayılmışŸtık… Ağırlık olarakta fazla bir şŸey değildi… Bazende hiç bir şŸey olmuyor işŸin garip tarafı ne soran çıkıyor nede araşŸtıran.. Oradaki elemanın ruh haline bağlı.

Not : Gelirken 1 şŸişŸe tekila getirirsen makbule geçer mümkünse twofingers olsun. :)

Memo
      Katılımcı

Tamadır Angelus için 1 şŸişŸe 2fingers. kusura kalmayın çok siparişŸ alamıyorum yarın gidip pazartesi dönücem malesef çile gibi

ıçinizde gaza getiren olsaydı bi jant takımı alırdım kendime malsef yeterli destek çıkmadı :)

acmecamaro
      Katılımcı

iki bavul hakkinvar, 35 er kilo dan 70kg eder….doldur doldurabilidigin kadar ama goze batma ;) bol sans

piyu
      Anahtar yönetici

esasında onceden soyleseydin… guzel amblem siparisleri filan cıkabilirdi… en karlı parca getirme olayı… kucuk-pahalı

LS1aa
      Katılımcı
      Memo wrote:
      Ya bizim ufaklığın okul işŸleri için yarın USA ya gidiyorum çok ail olarak ordayken bir set jant alıp paketlesem koysam uçağa benle getirmeye çalışŸssam ne olur :P

hangi boyda jant bakiyorsunuz? light weight forged hem hafif olur hem tasimasi kolay olur, hersey nasil bir sey baktiginiza bagli, NY civarina geliyorsaniz yardimci olabilirim…
      saygilar.

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.