Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) amerikadan gitar alıcam kim getirmek ister :)

32 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ArkadaşŸlar kasadan vazgeçtim amerikadan BC rich beast gitar almayı düşŸünüyorum ama nasıl:S

bizim şŸirket sık sık fuara falan gidiyo ama yakın zamanda bi amerika yok norveç var ordada nasıldır nekadardır neresinden alınır bilmiyorum..

benim için gitar alırmısınız yada ben alsam nasıl getiririm gitar 400$

Doguhan
      Katılımcı

Ibanez veya Fender’in Stratocaster modelini getir.. Geri kalanların cogu TR de var.

http://www.tahribat.com/members.asp?id=9706

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tr de pahalı ama :S

beast ı ben bulamadım bide tr de

DeSerT
      Katılımcı

Bildiğim kadarıyla gitar filan sokabiliyosun . ama girerken çalmanı isteyebilirler gerçekten meslek icabı kendin çalmak için mi aldın yoksa ticaret yapmak içinmi diye. genede bir araşŸtır. Birde BC Rich konusunu tekrar düşŸün bence.

Szopen
      Katılımcı

Neden BC Rich alıyosun yaw bu arada BC richlerin japon olanlarıda var galiba

DeSerT
      Katılımcı

400 dolara alınan bc rich ancak kore yapımı olabilir.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

koredir yav amerikan olcak değilya o paraya :D

BCRichBeast.jpg

gitar bu bana 4 yıl eter gibi gözüküyo daha ucuza daha iyi ne bulunabilir ?

bu gitara da aşŸk oldum :(

abs_rockingbatgreen_550.jpg

8900$ mışŸ heralde

arkadaşŸlar ben getiremem yük olur derseniz oralarda olan varsa yollayabili kargoyla tabi fatura cart curtu düşŸük göstermek gerekir burdakiyle ayı fiyata gelmesin dimi :D

XLR-V
      Katılımcı

O ne ya sanki Bat Man ‘in kullandigi gitar gibi bir model

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yarasa kanadndan esinlenmişŸler el yapımı imişŸ.

zengin olursam bu gitarı yanınada batman gıyafeti üff : p

XLR-V
      Katılımcı

Bat Mobilide unutma ;)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kesin bitane mako shark tan bat mobil yapcaz :D dışŸkı gibi param olsun neler yapcam amerikan araba sevenler için yerleşŸim siteleri falan site içerisinde tamirhane bile olacak

Szopen
      Katılımcı

O şŸekilli gitarlar hiç ergonomik değil söliyim en güzeli strat yada les paul kasalar :) Flying V, king V, Kelly Vb. kasa gitar çaldım, kucakta durmuyo, sağ kol havada kalıyo, kolu ağrıtıyo vs.

Lowrider
      Katılımcı

parker fly da güzel gitardır.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

tavsiyelerinizi dikkate alıcam dostlar tavsiyelerinize resim ve fiyat da eklerseniz bundan sonrakilere çok seviirim :D

bide asıl konuyu unutmayalım kim getircek bana kitar :D

theunforguven
      Katılımcı

çalmadan almak risk. belki tınısı hoşŸuna gitmez…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

haklısın

zaten getiren yok tr de bi jacson a baktım görücez ikinci el çalıp hocama gösterip alıcam nasip :)

Angelus
      Katılımcı

BoşŸver Whitesnake geliyor sen istanbula gel gitarı hallederiz.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

Whitesnake kim :S tamam şŸimdilik almıyorum gitarı ozaman netten bakiim tekrar. bu arkadaşŸ nerdedir

sevindirik oldum şŸimdi ben jackson mu aliim bc rich mi :D

Angelus
      Katılımcı
      TEMPEST wrote:
      Whitesnake kim :S tamam şŸimdilik almıyorum gitarı ozaman netten bakiim tekrar. bu arkadaşŸ nerdedir

Dostum Whitesnake i bilmiyorsan eğer??? Is şŸis love ile kederlenip Still of şŸe night la akmadıysan birde bunlara 91 de katılan Joe Satriani yi bir kaç parçalarında çalan Steve Vai bilmiyorsan bence sen o gitarları alma bağlamaya başŸla 😮

Şaka bir yana 27 Temmuz 2006 da Parkormanda konser… Gelirsen haber ver.

whitesnake.jpg

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hmmm

bırakmam gitarı yav ama ne yalan söliim bilmiyorm…

ustaları elbette duyduk ama

27 temmuzda işŸsiz olurum byük ihtimal gelebilirm. hatta büyük ihtimal gelirim :D

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Yarın Ortakoy de Kuru Cesme de yiz.Hehe bedava bilet bulduk :) :) Yerli Rock Grupları var….

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

oh kebap ben de judas motörhead scdc konserlerine gidicem bu akşŸam bizim evde :D

berkozler
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      TEMPEST wrote:

Dostum Whitesnake i bilmiyorsan eğer??? Is şŸis love ile kederlenip Still of şŸe night la akmadıysan birde bunlara 91 de katılan Joe Satriani yi bir kaç parçalarında çalan Steve Vai bilmiyorsan bence sen o gitarları alma bağlamaya başŸla 😮

Şaka bir yana 27 Temmuz 2006 da Parkormanda konser… Gelirsen haber ver.

whitesnake.jpg

berkozler
      Katılımcı

angelus sen bizim kuşŸaktansın heralde..bağlama iyi tavsiye koptım yaaw:))))))

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ezmeyin bende sizin bilmediklerinizi biliyo olabilirim :D

kuşŸak yeni sayılır ama guruplar eskidir :p

Angelus
      Katılımcı
      berkozler wrote:

Abi sizin kuşŸak hangi kuşŸak?? Whitesnake e geliyonuzmu beyler,bayanlar ?? Deep Purple gibi olmasın olay :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

84 lüyüm ben

günlük play list imde judas motörhead dio stratovarius mötley cure twisted sister ACDC billy idol doro accept neym var yerli lerden ŞEBNEM ve PENTAGRAM

ahanda mesaj sayım 454 olmuşŸ bende yeni mesaj yollamadım bunu düzenledim ahaha

bide dragon steel dinlerim
      long live rock’n roll

Angelus
      Katılımcı
      TEMPEST wrote:
      84 lüyüm ben

günlük play list imde judas motörhead dio stratovarius mötley cure twisted sister ACDC billy idol doro accept neym var yerli lerden ŞEBNEM ve PENTAGRAM

LJok güzel sana bir güzellik yapabilirim aslında bana kargo adresini özel mesaj atarsan :)

oldsmobile
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      berkozler wrote:

Abi sizin kuşŸak hangi kuşŸak?? Whitesnake e geliyonuzmu beyler,bayanlar ?? Deep Purple gibi olmasın olay :)

abi sen 25 temmuz deep konserinden mi bahsediyorsun? Gidebildinmi ona bizdeseveriz babadan dolayi ancak uymadi zaten yemekli biletin satildigi deep purple konserimi olurmus…duyduguma gorede zaten cok sosyetikler felan gelmis seyirci olarak ama bu sonradan para kazananlar deep hayranlari degilde bildigin layla reyna modunda diye duyduk uzulduk…

firrebird
      Katılımcı

Hakan kardeşŸim, ben de düşŸünüyorum gitmeyi ;)
      Roger Waters’la Whitesnake arasında gidip geliyorum açıkcası :?

konuşŸup organize edelim, Whitesnake konseri arası AA organizasyonu olur belki..? ;) ya da AA organizasyonu arası Whitesnake konseri.. :)

Whitesnake e geliyonuzmu beyler,bayanlar ?? Deep Purple gibi olmasın olay :)[/quote]

Angelus
      Katılımcı
      oldsmobile wrote:
      Angelus wrote:
      berkozler wrote:

abi sen 25 temmuz deep konserinden mi bahsediyorsun? Gidebildinmi ona bizdeseveriz babadan dolayi ancak uymadi zaten yemekli biletin satildigi deep purple konserimi olurmus…duyduguma gorede zaten cok sosyetikler felan gelmis seyirci olarak ama bu sonradan para kazananlar deep hayranlari degilde bildigin layla reyna modunda diye duyduk uzulduk…

Tam anlamı ile dediğin gibi oldu verdiğim paraya acıdım resmen .. kahroldum.. bittim….Artık deep purple dinleyemiyorum :( 😥

berkozler
      Katılımcı

yaw takmayın bu kadar kim isterse gelsin…müslüm baba bile sosyeteye girdi ama ben hala esrarlı gözler’deyim:))bilen bilir…:)whitesnake geldiğinde istanbulda olursam giderim kesin,sağımda hülya avşŸar solumda petek dinçöz olacaksada olsun varsın:)))

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

gidelim :D

32 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.