26 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bir reklam izledim sanırım izlediğim en dikkat çekici kısa filmdi :D

adam chevelle ss den kızları atıyo yok küllüğe sakız yapışŸtırdı yok aynayı çevirdi die ışŸıkta da bi hatun amerikandan erkeki atıyo :D sonra bunlar birbirine bakıp kalkıyo harikaydı

izleyen varmı ben dikkat edemedim cafede uzakta bi ekrandı izlediim zımbırtı

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Evet izledim ben, cok guzel bi reklam…:)

Pontiac301
      Katılımcı

aşŸırı başŸarılı!!!

sschevyss
      Katılımcı

bende izledim süper görüntüler

rx-7
      Katılımcı

abi süper bi reklam..youtube diye bi sitede izledim.
      işŸte link.

http://www.youtube.com/watch?v=aJ8uzFwpTkw&search=castrol%20love

izlemek isteyen arkadaşŸlar burdan izleyebilir.

XLR-V
      Katılımcı

Link icin tesekkurler evet bende reklami cok begendigimi soyleyebilirim .Cok akillica dusunulmus ve hazirlandigi belli

piyu
      Anahtar yönetici

valla bu guzel reklamın sitemizde bir reklamla pekistirilmesi de güzel oldu :)

amerikan araba’ları ile ilgili en cok ilgi goren site oldugumuzu tekrarlamaya da gerek yok sanırım 😉

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yaşŸasın amerikan ruhu ve kardeşŸliği

heeeEEEEYyyyyt gaza geldim :D

zimazima
      Katılımcı

oy oyy oyyy şŸahaneymişŸ bayıldım.süper ötesi

zimazima
      Katılımcı

özellikle yorum yaptımki öne çıksın görmeyen arkadaşŸlar varsa dikkat çeksin baabında

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

saol varol :)

herkesin bir amerikanı ve amerikancısı olması dileğiyle

riko
      Katılımcı

LJok güzel reklam . Hele kadın torpidoya ayaklarını koyuyo ya, adam iyiymişŸ yine sırf arabadan atmakla yetinmişŸ :)
      Bende motorun eksozuna bastı diye az indirmedim yolda. (sıcak eksozda ayak izi kalıyor) :)

zimazima
      Katılımcı

:)

illetyus
      Katılımcı

Gecen sene o videoyu gordugumde ekrana yapistim. 😯
      Sabaha kadar onu indirecek sofware aramistim valla…
      En sonunda bulup indirmistim.
      Tek kelime ile mukkemmel yapilmis. 8)

zimazima
      Katılımcı

ben arada bakıyorum walla indirebileceğim bi programım yok.bu arada chevelle’nin bu kadar güzel olduğunu bilmiyodum.acaba reklamın güzelliğindenmi öyle geldi diycem ama değil sanırım.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

chevelle özellikle 69 çok hırçın bir araba :) normali öyle yani . birazda kabadayı gibi duruşŸu var. arı gibi uçup kelebek gibi manevra yapan arabalar gibi değilde kontrolden çıkmışŸ piskopat damperli kamyon gibi bi imajı var hatta tam anlamıyla hızlı ve öfkeli :)

zimazima
      Katılımcı

SǜPER ANLATMIŞSIN

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

teşŸekkürler efenim o anlayışŸınızın süperliği :)

illetyus
      Katılımcı

Sayin zimazima…

Indireceginiz programin adi : “YouTube Downloader 2.4 “
      Programi bulabileceginiz Link : http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=youtube-downloader&lid=3865

2,71 Mb’ lik kucuk ve guzel calisan bir program.
      Kurulumdan sonra, indirmek istediginiz videonun Link’ ini yazmaniz ve Start demeniz yeterli.
      Ayrica indirmek istediginiz .FLV uzantili dosyayi hangi formatta kaydedilmesini istediginizi de soruyor.

Malum videoyu indirmek icin gereken Link ise : http://www.youtube.com/watch?v=aJ8uzFwpTkw

Iyi seyirler, kolay gelsin…

zimazima
      Katılımcı

Sayın ILLETYUS ;

öncelikle teşŸekkür ediyorum.sonralıkla ise daha önceki forumlarda da bahsettiğim üzere sizin kesinlikle supermen’in kuzenlerinden olduğunuzdan kuşŸ gözü kadar bile şŸüphe duymuyorum.zaten bu uzaya gitme gelme meselesinin akraba ziyareti olduğunu düşŸünüyorum :)

riko
      Katılımcı

Sayın sayınlar, sayıp duruyorsunuz hayırdır ? ( medeniyet başŸka birşŸey yav) :)

Angelus
      Katılımcı

Vayy babayunuzunn gemiiüüneee….. ınciluz kraliyet familyası burada eğleşŸiyor…

zimazima
      Katılımcı

asiliz biz asilizz lay lay lom. :)

illetyus
      Katılımcı
      zimazima wrote:
      Sayın ILLETYUS ;

öncelikle teşŸekkür ediyorum.sonralıkla ise daha önceki forumlarda da bahsettiğim üzere sizin kesinlikle supermen’in kuzenlerinden olduğunuzdan kuşŸ gözü kadar bile şŸüphe duymuyorum.zaten bu uzaya gitme gelme meselesinin akraba ziyareti olduğunu düşŸünüyorum :)

Cok bi sayin zimazima bey…

Recaa ederim efendim !
      Gaave den bi arkadasa yardimimiz dokandii icin mes-uut ve bahdiyar gordum kendmi… 8)

Saka bi yanada, ben aslinda indirdigimi soyledigim mesajimdan sonra soyle bi arsive baglaninca birde ne goriim, ❗ aslinda ben o video yu indirmemisim… Tv den kayit yapmisim… 😈
      (Buna erken bunama diyolar iste :? )
      Bendeki Turkcesi.., bir kanaldan kayit yaparkene arada verdikleri bir reklamdi, oda arada kaynamisti. 😉
      Ama sadece bir kere verdiler, 😡 cunki bende bidaa rastlamadim.

Baktim ki, dosya boyutundan dolayi bendekini yollamam mumkiin olmayacak ;
      Ulan dedim kendim kendime, bul su vakumlama pirograminida dedim, bi sevaba dedim gir, kendime dedim..

Iyi demisim, sevindirik oldum… 😆

illetyus
      Katılımcı
      riko wrote:
      Sayın sayınlar, sayıp duruyorsunuz hayırdır ? ( medeniyet başŸka birşŸey yav) :)

Ehem… kem ve kum 😳
      Berhudaar olunuz efendim

illetyus
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      Vayy babayunuzunn gemiiüüneee….. ınciluz kraliyet familyası burada eğleşŸiyor…

Abe civanim sende bi karar ver artik Adanadan misin Karadenizden mi ?

Dedim sana, Tekila bozar bu sicakta diye, beklemedin beni ictin hepsini dimi…

zimazima
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      zimazima wrote:
      Sayın ILLETYUS ;

Cok bi sayin zimazima bey…

Recaa ederim efendim !
      Gaave den bi arkadasa yardimimiz dokandii icin mes-uut ve bahdiyar gordum kendmi… 8)

Saka bi yanada, ben aslinda indirdigimi soyledigim mesajimdan sonra soyle bi arsive baglaninca birde ne goriim, ❗ aslinda ben o video yu indirmemisim… Tv den kayit yapmisim… 😈
      (Buna erken bunama diyolar iste :? )
      Bendeki Turkcesi.., bir kanaldan kayit yaparkene arada verdikleri bir reklamdi, oda arada kaynamisti. 😉
      Ama sadece bir kere verdiler, 😡 cunki bende bidaa rastlamadim.

Baktim ki, dosya boyutundan dolayi bendekini yollamam mumkiin olmayacak ;
      Ulan dedim kendim kendime, bul su vakumlama pirograminida dedim, bi sevaba dedim gir, kendime dedim..

Iyi demisim, sevindirik oldum… 😆

AA razı olsun :) program için ben daha çok sevinmişŸimdir.

26 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.