Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Ferrari Yangina Gelmişşş

19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

23.07 ctesi aksamı 00:15 civarı bagdat caddesinde yanan ferrari.

goruntu440kd5.jpg

goruntu441zd4.jpg

goruntu442il3.jpg

Szopen
      Katılımcı

acaba nie yandı ?

sschevyss
      Katılımcı

en korktuğum şŸey Allah korusun
      benim arbada yangın söndğrğcğde yok alıyım başŸı bitane en yakın zamanda

NOMAD
      Katılımcı

yangını sondurmeden, plakayı mı sökmüşŸler? yoksa sıcaktanmı düşŸmüşŸ? kasko mu? hımmmm ilginç.

XLR-V
      Katılımcı

Bildigim kadariyla eski Italyan arabalarinda elektrik arizasi cok fazla olur.Yalniz enteresan olan Ferrari gibi bir arabada bunun olmasi yani kalitesi olan bir marka .Belki de arac sahibi aftermarket bir urun baglatti arabaya kotu bir oto elektrikciye ve buda aracin yanmasina sebep olabilir.

hanpower
      Katılımcı

motor yanmıs gibi gozukuyor!belkide sigara atmıstır arka koltuğa dusmusdur! 🙄 Allah korusun herkesi boyle tehlikelerden.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

araba çalışŸmamışŸtır benzin koklatırken yakmışŸtır :D kiminse geçmişŸ olsun diyim herkesin başŸına gelebilir :(

piyu
      Anahtar yönetici

lpg sistemi sorun cıkarmıs olmasın heuehueheuh hani bir turkuz herseyi lpgleriz olayı :)))

XLR-V
      Katılımcı

Daha once akillinin birisi Ferrari ye LPG taktirmis sonra fabrika geri almis diye duymustum ama dogru mu atmasyon mu bilemiyorum .

Angelus
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Daha once akillinin birisi Ferrari ye LPG taktirmis sonra fabrika geri almis diye duymustum ama dogru mu atmasyon mu bilemiyorum .

Doğru belçikada eleman lpg taktırmaya götürüyor işŸin içinden çıkamıyorlar ve Ferrari fabrikayı arıyınca elemanlar işŸe uyanıp gelip arabayı alıyorlar.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ama almaları kolay olmuyo pek adama baya para verip bildiiniz satın alıyolar arabayı :D euheuehueueheue

ne saygısızlık

erhanerdol
      Katılımcı

aramızda kalsında bıle bile yakılan bi araba polislere bile yemedi ?? olay sırasında oralardaydık bızım kemaller yakmıs olması lazım herıfler .. satmak istiosan bu rabaları en guzel yol bu :))

Memo
      Katılımcı

Bende bilerek bi ferrari yakıldı diye duydum ama bu o mu diilmi bilmiyorum.

Siz geçen ay Metro City nin önünde yanan RR Vogue duydunuz mu? Alet 0 alınmışŸ bir kaç binde birden yanmaya başŸlamışŸ. Su an Borusan da ancak araç Grey Market olduğu için Borusan Bana ne KardeşŸim demişŸ. Heralde uluslar arası hukukla mı çözülücek ne yapılıcaksa artık. Yani o kadar Corvetteler gelio gray market bereket bi sıkıntı yok. Sahi nasıl toparlanıyor garanti mevzuları bilen varmı???

XLR-V
      Katılımcı

Eger aracta uluslararasi garanti varsa yani uretici firmanin , o zaman Borusan bana ne dese bile uretici firma bunun sartlarini yerine getirmek zorundadir …Yani Borusan firmasi burada hakli ama sayet arac onlardan alinsa ve garanti suresi icinde boyle bir sey olsa Borusan pek tabii ki distributor oldugu icin gerekeni yapmak durumunda .
      Zaten , Borusan cikisli olmayan RR lar 2. elde cok daha fazla deger kaybetmekte …
      Mesela , Rolex’in TR distiributoru OTAP tir ama butun Rolex lerde uluslararasi garanti vardir ama arabalarda bilgidim kadar boyle bir sey cok az sadece sinirli markalarda var

-aLicaN-
      Katılımcı

ya böyle böyle güzelim arabalar gidiyor düşŸünün arkadaşŸlkar daha ne arabalar yanark gitmişŸtir bizim başŸımızada gelmişŸ tabii ben ozamanlar portakalda vitamindim :D 56 chevymiz toplamak üzere kaportacıya çekiliyor sabah bi geliyorlar 56nın yanmışŸ hali karşŸılarında durunca gayet dygusal anlar yaşŸanıyor…

AYBARS
      Katılımcı

ǜzüldüm ben şŸimdi 😥 .Hemde 355.LJok severim ben bu makinayı.
      AYbars

auyilmaz
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Bildigim kadariyla eski Italyan arabalarinda elektrik arizasi cok fazla olur.Yalniz enteresan olan Ferrari gibi bir arabada bunun olmasi yani kalitesi olan bir marka .Belki de arac sahibi aftermarket bir urun baglatti arabaya kotu bir oto elektrikciye ve buda aracin yanmasina sebep olabilir.

Ustad F355’te cikan sorunlara ben daha hicbir otomobilde rastlamadim. Cok sacma sapan sorunlar cikartiyor. Maalesef inanmak istenilmesede boyle… Ama Ferraride begendigim modellerdendir kendisi, her ne kadar haftada bir sorun cikartsada… :)

Fotografa gelince, bazen yakmak en iyi cozum… :D

XLR-V
      Katılımcı

Cok enteresan .Evet ilk ciktiginda bende cok begeniyordum ama benim en favori modelim olmadi hic bir zaman .
      Aracin yakilmasi ise igrenc otesi bir sey bana sorarsan forum adabi ve siz arkadaslara ayip olmasin diye daha fazla yazmiycam bu “kumpas” ile ilgili .

Memo
      Katılımcı

Sigorta Sektörü bu göreceli olarak eski ama luks otolardan illlallah dedi resmen.

Milettin 10 senelik arabada 80-100 bin eurosu yatıyor satılmıyor araba sonra bi hasar geliyor çaycı tipli bir herif arabayla takla atıyor ve ya uçuruma uçuyor. Geneldede işŸe yeni alınmışŸ şŸöför deniliyor bunlara sonra sonra araba perte çıkıyor müşŸteriye para ödeniyor.

Yakılmada nasıl para talep eder ondan emin değilim ama…. Mekanik ağrıza kasko kapsamında olmaz. Bilerek yakma nedeni ne olur bilmem..

auyilmaz
      Katılımcı

Ise yeni alinmis bir sofor bulunamadigindan… :)

Ben pek birsey diyemiyorum bu olaylara, arabinin turunu tuketiyorlar tek olan o, madem satacaksin, almayacaksin o arabayi! Ciddi sekilde temiz yuruyen bir otomobilide bu yolla perte yolluyorlar cok sagolsunlar… Ben bu adamlara zaten diyecek soz bulamiyorum, saydirasim geliyor icimden de neyse…

19 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.