Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Özleyenler için, Kara Şimşek…

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      riko
      Katılımcı

Biraz nostalji yapalım, huzurlarınızda Cem Yılmaz’ın Gitt’inin birinci kuşŸaktan atası Kara şŸimşŸek :D

knight_rider_01.jpg

knight_rider_02.jpg

knight_rider_03.jpg

knight_rider_04.jpg

knight_rider_05.jpg

knight_rider_06.jpg

knight_rider_07.jpg

Bence koltuklar ve halı,karizmayı incitmişŸ biraz :?
      knight_rider_08.jpg

knight_rider_09.jpg

knight_rider_10.jpg

knight_rider_11.jpg

knight_rider_12.jpg

XLR-V
      Katılımcı

Bu araba hala bir efsane ve oyle olacak gibi gorunuyor
      Evet,koltuklar bu arac icin fazla sade hatta adi duruyor ama sanirim orjinaline sadik kalinmak istedikleri icin bu sekilde olmasina karar vermisler

piyu
      Anahtar yönetici

orjinali…

transam_Dsci0013.jpg
      transam_Dsci0029.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

bu degisimi yapan firmalar var amerikada… hatta bir ileri versyionu da var… lcd ekran filan eklemisler… tuslar daha fonsiyonel…

riko
      Katılımcı

piyu,orjinal olan bumu hakkaten.
      Yalnız senin birinci resimdeki otopark, aynen Kozyatağında arkadaşŸımın evinin otoparkına benziyor, arabalar bile aynen oradada var sanki, Corsa,Polo falan.
      Yoksa Orjinal Pontiac Kozyatağında mı ?? Valla merak ettim,yarın geçerken bakıcam 💡

piyu
      Anahtar yönetici

evet orjinal ama kayınbirader icini deri kaplattıktan sonra recaro yazılarını eklemek istemedi… ben olsam eklerdim…(yazılar bende zaten 😉 )

kozyatagı degil…sahrayıcedid… arabayı istersen gorebilirsin…tarif edeyim… sahrayıcedid mezarlıgının son bolumundeki araba yıkamacıların yanındaki sokaktan giriyorsun… park gibi bolume gelince soldaki apartman… apartmanın sag bolumunden dısarıdan gozukuyor…foto gecen yıla ait sanırım 😉

riko
      Katılımcı

piyu, ilk mesajında “orjinali bu” deyince, bende “dizide oynayan orjinal kara şŸimşŸek bu” diye anladım. Bir yandanda direksiyona falan bakıyorum,normal simit, yani dumur oldum bir anda :) :)

Angelus
      Katılımcı

Aslında orjinali bu :) sadece Türkiye şŸartlarına uyarlanmışŸ…

piyu
      Anahtar yönetici

riko keske olsaydı…

:)

Erman
      Katılımcı

bana göre hala en güzel araba… bi araba buna ne kadar benziyorsa o kadar güzel oluyor.. ama asla o kadar güzel olamaz… başŸka arabaları sevmiyorum ama saygı duyuyorum sadece… aşŸık muhabbeti gibi oldu :P

Anonim
      Ziyaretçi

ZANNEDERSEM BıDE GARAJIN ıLJERıSıNDE Bı VıPER VAR :) ıŞTE HASTALIK DEDıKLERıDE BU..ALGIDA KESıNLıKLE SELJıCıLıK…

piyu
      Anahtar yönetici

viper’ı zaten gormustum :) kimse kacırmamıstır emin ol…

bu adamın evde güzel muhtemelen ocoukluk hayalidir… aynısını yaptırmıstır… o direksiyon inanılmaz kullanıssızmıs… :(

riko
      Katılımcı

Ya hadi direksiyon kullanışŸsız falan ama, bi şŸekli şŸemali karizması var en azından.
      Peki o koltuklar nedir yav, hele halıya hasta oldum, emlak bürolarına falan döşŸenen en ucuzundan halıfleks resmen :) :)

Yani bu resim bu arabaya ait olmamalı,resmen bitirmişŸ arabayı 👿
      knight_rider_08.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

valla halı orjinali… bizim transam icinde orjinali geldi…aynısından…

13 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.