97 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      XLR-V
      Katılımcı

Bu urunu cok met ettiler soyle bir baktim 2000 den fazla kullanim alani var . 😯
      Her turlu probleme gremline karsi etkili bir sprey . Daha once benzer urunler kullandik ama bu daha yeni bizim icin .
      Henuz kullanmadik ama anlasilan super otesi bir sey .Koctas tan alabilirsiniz baska satan yerlerde olabilir

illetyus
      Katılımcı

WD-40 Her ustanin mubren bir ihtiyacidir….
      Dis agrisindan, kepek sorununa kadar iyi gelip halletmedigi sey yoktur.

zimazima
      Katılımcı

ben 2-3 yıldır kullanıyorum arabadan eve, metalin birbirine sürtündüğü her yerde.illetyus’un dediği gibi dişŸ ağrısından kepeğe :) süper bi ürün.artık bundan kullanmayana kız falan da vermiyorlar üstelik

illetyus
      Katılımcı

Nasi yaaani……. 😯 😈 😆

zimazima
      Katılımcı

:) kapı menteşŸeleri, mekanik mekanizmalar, civata somun olan heryer, kalorifer motoru, şŸarj dinamosu, amortisör üst bilyaları gibi parçaları yağlama özellikleri yanısıraa pas sökücü özelliğede sahip şŸaane ötesi bi ürün.walla satıcısı falan değilim ehehe ama adamlar güzel yapmışŸlar.

zimazima
      Katılımcı

bu arada mekanik mekanizmalar yazmışŸım şŸahane olmuşŸ

zimazima
      Katılımcı

bide gülme dışŸında smiley koyamıyorum ben yaa unuda zaten aç parantezin yanına iki nokta yapınca oluyo konu açılmışŸken bunu nasıl yapacağım noolur söyleyin yaw

skyce
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      WD-40 Her ustanin mubren bir ihtiyacidir….
      Dis agrisindan, kepek sorununa kadar iyi gelip halletmedigi sey yoktur.

Ahanda benim uzmanlık alanımla ilgili konuşŸuyolarmışŸ…

Bu wd40 yaklaşŸık 1 yıldır en sevdiğim spreydir. Tek kusuru şŸu ince çubuğunu üzerine yapışŸtırmazsanız kaybolur. Ama geçen gün birine bununla ilgili ukalalık yapayım dedim, çocuk wd40 uzmanı çıktı. Ve sadece paslanmayı önleyici etkisinin olduğunu ve yağlama özelliği olmadığını söyledi. Bende sustum tabiki. Bi araşŸtırmak lazım bunu diye.
      AraşŸtıralım o zaman hep beraber…

zimazima
      Katılımcı

benim eski düldülün kalorifer motoru ses yapmaya başŸlamışŸtı düşŸük devirde, elektrikçime götürdüm ön camın altındaki bakaliti söktü kalorifer motorunun arkasına wd40 püstürttü kalorifer motoru çalışŸırken 20 kaat ta paramı aldı.tüü allah cezanı vermesin dedim 5 kaatlık spreyden azcık sıktın bunumu aldın yuh dedim ee ustalık dedi.bende gördümya artık heryere sıkıyorum valla.bu arada kalorifer motorundan hala bi ses yok, bi sorun olsaydı kesin şŸikayet gelirdi çünkü arkadaşŸa kakaladım arabayı :)

Angelus
      Katılımcı

Benim arabanın motor bitmişŸti gitmiyordu araba, silindirlere wd 40 sıktım sıkışŸtırma arttı araba çekişŸe geldi benzin pompasına wd 40 sıktım az benzin yakmaya başŸladı .Şanzımanın dişŸler bitmişŸti bir sıktım yeni dişŸler açıldı . Hava filtresine sıktım tertemiz oldu. Sagolasın WD 40 sagolasın WD 40 i icat eden pek muhterem zihniyet..

Not: WD 50 yi 4 gözle bekliyoruz..

zimazima
      Katılımcı

baba şŸimdimi söylenir be boşŸuna kakaladık arabayı pardon sattık

illetyus
      Katılımcı

Askerlik tamam,
      Kat tamam,
      Yat tamam,
      Bankada para tamam,
      Boy pos ok,
      Neee…..WD-40′ in yokmu…..Sieeeeee…….

kamaru
      Katılımcı
      Angelus wrote:
      Benim arabanın motor bitmişŸti gitmiyordu araba, silindirlere wd 40 sıktım sıkışŸtırma arttı araba çekişŸe geldi benzin pompasına wd 40 sıktım az benzin yakmaya başŸladı .Şanzımanın dişŸler bitmişŸti bir sıktım yeni dişŸler açıldı . Hava filtresine sıktım tertemiz oldu. Sagolasın WD 40 sagolasın WD 40 i icat eden pek muhterem zihniyet..

Yaw banka hesabına bi faydası olurmu bu meredin 😈 😈 Hani hesap cüzdanına bi sıksak…..

illetyus
      Katılımcı
      Angelus wrote:

WD-50′ nin, uzerine bolca puskurtuldugu zaman bir ucandaireyi Amerikana donusturebilecegi soyleniyor…..

piyu
      Anahtar yönetici
      Angelus wrote:

Arkadaslar sitenin imajı sarsılıyor 😈

millet okuyup bilimum yere sıkacak… sonra ugras dur…

zimazima
      Katılımcı

LJok amaçlı kimyasal ürün. Nem atar (metalle su, nem arasına girerek koruyucu tabaka oluşŸturur), pas çözer (aşŸınmayı ve pası temizler sıkışŸmışŸ civataları gevşŸetir), pastan korur (yüzeye tam olarak yapışŸır), temizler, yağlar. Alt zemini temizleyerek üzerinde koruyucu bir tabaka oluşŸmasını sağlar. WD 40 uygulanmışŸ maddeler alifatik petrol uçuculara verilen tepkileri verir. ǖzgül ağırlık 22 C de 800 -0.020, minumum parlama noktası: 43 C, kaynama noktası: 140 C, kalınlık: 0.0001-0.0003 inch. Nem (Jan-h-792) 1000 saatten sonra pas yok, tuz serpintisi (fed std 151) 50 saatten sonra pas yok, tuz serpintisi (fed std 151) 100 saatten sonra pas başŸlar. Tamamen kapalı yer: 1 yıl etki, korunmuşŸ mekan: 6-12 ay, dışŸ mekan: 30-60 gün, nemli mekan: 15-30 gün. ınce hortumu ile noktasal bakım yapar. ǜrün metni

smiley nasıl konuyor

XLR-V
      Katılımcı

zimazima, smiley kullanmak icin :
      cevap yaz , kismina clickle . Acilan sayfada sol tarafta smiley paneli karsina cikmasi gerekiyor. Mouse okunu o smileylerden birisinin uzerine getir, clickle .
      Bu sekilde dene bakalim .

Su WD40 ile ilgili bir de su soylenebilir :
      Eski bir kulustur otomobile spreyleyince , o bir anda Lamborhgini LP640 oluyor :D

firrebird
      Katılımcı

angelus’un msjı okuduğumda dedim ki motoru nerdeyse başŸtan yapmışŸ :)

bu ürün kendini biras daha kassa başŸtan bi araba falan yapıcak neredeyse :D

XLR-V wrote:
      Eski bir kulustur otomobile spreyleyince , o bir anda Lamborhgini LP640 oluyor :D
      illetyus
      Katılımcı

Yazdigin yere azcikin WD-40 uygulasaydin hic ugrasmadan nur topu gibi smiley’ lerin olurdu.

WD 40′ lar Smiley,
      WD 50′ ler Large emoticon,
      WD 60′ lar Wallpaper yapma ozelligine sahip !
      Wd 70′ ler ……………….
      Tamam sustum…….

illetyus
      Katılımcı
      XLR-V wrote:

Hem kapilarinida ustten aciyomus o zaman 😆 😆

skyce
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Yazdigin yere azcikin WD-40 uygulasaydin hic ugrasmadan nur topu gibi smiley’ lerin olurdu.

WD 40′ lar Smiley,
      WD 50′ ler Large emoticon,
      WD 60′ lar Wallpaper yapma ozelligine sahip !
      Wd 70′ ler ……………….
      Tamam sustum…….

Ayrıyetten;
      Geçen gün midem gurulduyodu, bi WD40 sıktım, hemen sesi kesti. 🙄

transamumut
      Katılımcı

gemi sanayide yaygın olarak kulanılıyor.wd 40

illetyus
      Katılımcı
      skyce wrote:
      Ayrıyetten;
      Geçen gün midem gurulduyodu, bi WD40 sıktım, hemen sesi kesti. 🙄

😯 ……….Burda koptum aabi……… 😆 😆

Bu konuyu budan daha fazla abartabilen varsa beri gelsin…….

Noktayi koydun Skyce alemsin sen 😆 😆 😆

illetyus
      Katılımcı
      transamumut wrote:
      gemi sanayide yaygın olarak kulanılıyor.wd 40

Gercekten kullanilmadigi yer yok gibi neredeyse….
      Ama aslinda bir cesit cleaner’ dir ve kullandigimiz yer, yaglanmasi gereken bir yer ise WD40 uygulandiktan sonra yeniden uygun numarada yag ile yaglanmali.

faceless
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Angelus wrote:

Arkadaslar sitenin imajı sarsılıyor 😈

millet okuyup bilimum yere sıkacak… sonra ugras dur…

benim saçlar fena şŸekilde dökülmeye başŸladı bunu bi kafama sıkayım ben piyu bakalım ne olucak …. ;)

kamaru
      Katılımcı
      faceless wrote:
      ……benim saçlar fena şŸekilde dökülmeye başŸladı bunu bi kafama sıkayım ben piyu bakalım ne olucak …. ;)

Benim saçlar zaten dökük :( dur ben de çıkacakmı diye deneyeyim ;)

kamaru
      Katılımcı

Hay allah şŸimdi de bunlardan kurtulmak için WD40 kullanmak gerekecek

illetyus
      Katılımcı

Evet sayin uyeler, skor dakika dakika degisiyor……
      Su anda, faceless’ in dengeli pasini iyi degerlendirip one gecen taraf kamaru. 😈

Olayi severek izliyor, merakla takip ediyoruz……Bakalim kim once lastik patlaticak 😆 😆 😆

illetyus
      Katılımcı

………

zimazima
      Katılımcı

ahanda benim göbek 😳 walla ben hiç düşŸünmemişŸtim, hemen bir pıst yapiim sonucu aktarırım 😆 ehehe smiley işŸi oldu teşŸekkür ederim bende kopyala yapışŸtırmı denemedim, çekişŸtirmeyimi denemedim daha neler çok kolaymışŸ yaw ehehe çok sevindim bu smiley işŸine, sağol XLR-V.XLR-V söylememişŸ olsa WD40 bu işŸi çözdü diyecektim ama pinokyoyu geçerim sanırım :D yaşŸasın smileyler eyoeyo :D :) :( 😮 😯 :? 8) 😆 😡 :P 😳 😥 👿 😈 🙄 😉 ❗ ❗ :?: 💡 ➡

illetyus
      Katılımcı

Hayydaaa……. 😆
      Adam baya mutlu olmus baksaniza, ecuk bucuk ne bulduysa yapistirmis.
      Keske daha once soyleseydik 😆 😆 😆

Ama sen su gobek isini ihmal etme azizim.
      Bana haber verde ise yariyorsa bende fazla buyumeden onlem aliim 😆

XLR-V
      Katılımcı

ROFL!!!!!!!!!!!!!
      zima,rica ederim smileyleri iyi gunlerde kullan, 😉

Bunlar nedir boyle 😯 😆

WD40 basligi bile adeta NOS takili bir araba gibi oldu lol
      nxsmilerp0.gif

Angelus
      Katılımcı

Göbek olayı çok basit içki ve mezeyi bırakacaksın aynen iniyor aşŸağıya.

illetyus
      Katılımcı

🙄 ….Peki onlari nasil birakabiliciiz bir fikrin varmi… 😆 😆

Angelus
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      🙄 ….Peki onlari nasil birakabiliciiz bir fikrin varmi… 😆 😆

Cevap yukarıda WD 40 :) her derde devaaaaa..

illetyus
      Katılımcı

Guzeeelllllll…… 8)

Hey allahim !
      Bir bocek ilaci kilikli teneke kutunun Amerikancilari soktugu hale bak,
      tozuttukmu desem, siyirdikmi desem anlamadim. 🙄

Sicaktandir, sicaktan… 😆 😆

NOT :
      Dogan’in harbiden sesi cikmiyo arkadaslar !
      Bu sessizlik tehlikeli olmaya basladi.
      Siteyi toptanmi kapaticak ne :?:

riko
      Katılımcı

WD 40 topiği diye girmişŸtim ama, pardon yanlışŸ geldim galiba :) :)

Bu WD 40 dedikleri böyle bişŸeymi oluyo yoksa ???

Ikon.jpg

zimazima
      Katılımcı

hep skyce nin yüsünden 😈 bi 75 camaro gelin arabası olursa dedi herşŸeye geyik yaklaşŸmaya başŸladık.(haha şŸaka alınma skyce böyle daha eğlenceli olduk). smiley olayına harbi çok sevindim siz yapıyodunuz benim çok hoşŸuma gidiyodu ama yapamadığım için çok canım sıkılıyodu ehehe en çokta bunu seviyom 😈

illetyus
      Katılımcı
      riko wrote:
      WD 40 topiği diye girmişŸtim ama, pardon yanlışŸ geldim galiba :) :)

Bu WD 40 dedikleri böyle bişŸeymi oluyo yoksa ???

Tamda bu dediginden iste.
      Ama bu geyik tam olarak soyle bi kivama geldiginde paska bir topik acicez….

illetyus
      Katılımcı
      zimazima wrote:
      hep skyce nin yüsünden 😈 bi 75 camaro gelin arabası olursa dedi herşŸeye geyik yaklaşŸmaya başŸladık.(haha şŸaka alınma skyce böyle daha eğlenceli olduk).

Hissst ses etme kardes !

Zaten surda hepi topu bi tane “sesi cikan” bayan uyemiz var onuda kusturmeyelim bari.
      Hem fenami iste, Amerikan muhabbetinde geyik olmadan olmaz……

skyce
      Katılımcı
      zimazima wrote:
      hep skyce nin yüsünden 😈 bi 75 camaro gelin arabası olursa dedi herşŸeye geyik yaklaşŸmaya başŸladık.(haha şŸaka alınma skyce böyle daha eğlenceli olduk). smiley olayına harbi çok sevindim siz yapıyodunuz benim çok hoşŸuma gidiyodu ama yapamadığım için çok canım sıkılıyodu ehehe en çokta bunu seviyom 😈

Ahanda kafama taşŸ geldiiii,

Yok canım neden alınayım, haklısınız bir bakıma, benim bu civataların gevşŸemesinde sıcaklar kadar payım var. Tüm sorumluluğu üstleniyorum. Hatta Piyu sesimi kesmek için WD40’ı bana sıksa yeridir diyorum.

Ammaaaaa, şŸunu da gözardı etmemek lazım ki, Bu wd40 olayını en fazla ‘paslanmaya karşŸı kullanılır, kullandıktan sonra o yüzeyi yağlamak lazım’ bilgisinden daha fazla genişŸletmek gibi bir bilgi paylaşŸımından öteye gidemezdik ki zaten. Ne yani hangimiz bu WD40’ın kimyasal bileşŸenlerini tartışŸabiliriz ki, biri kalkıp anlatsa kaçımız cevap verebiliriz veya versek bile kaçımızın işŸine yarar bu bilgi ve kaçımızın ilgisini çeker ki :?: Olayı bu hale getirmek daha eğlenceli ve daha akılda kalıcı. Bu WD40’ın üreteni veya satıcısı olsam sponsor olurdum valla bu siteye. Yani bu olay ancak 1-2 cümleyle kapanacak bir topic olacakken ne güzel işŸte hepimizi güldüren bi konuya dönüşŸtü.
      Sonra benim topiğin uzun süreli bir serüven olacağı daha ben ilk mesajımı yazdığımda belliydi. LJünkü girişŸ kısmı için herkes bilgisini yazdı, ve süper fikirler çıktı ortaya, ve gelişŸme kısmında ilgiyi canlı tutmak ve olayın detayına ve gırgırına destek vermek lazım dı ki heyecan sürsün, allaha bin şŸükür o da olmakta, ama asıl sonuç önemli onu da bekliyoruz hepberaber, kah yeni fikirlerle, kah eğlenceyle. Ne güzel işŸte ben çok mutluyum bu durumdan. Belki bu serüvenin bi 2.sini de çekeriz. Belli mi olur. Bi de araya reklam alsaydık tam süper olacaktı aslında. Acemiliğime denk geldi. Mesela bi çiçekçi falan, iyi olurdu kanımca 💡
      Yani bütün bu cıvıklığa ben sebep olduysam, sizi elegüne rezil ettiysem, AA karizmasını sarstıysam, frenler tutmuyosa, balatalar gevşŸemişŸse, şŸanzumanı da dağıttıysam, küsüp gideyimmi yani…ıçinizde varmışŸ ben ne yapayım…

riko
      Katılımcı

illetyus, bence topik kıvama gelmişŸ, tamamdır yani :)

skyce, sen bizim içimizdeki potansiyeli açığa çıkardın, bastırılmişŸ geyik çevirme arzusu aniden parlayıverdi (fenada olmadı, arada lazım tabi) :)

kamaru
      Katılımcı
      skyce wrote:
      …..Bu wd40 olayını en fazla ‘paslanmaya karşŸı kullanılır, kullandıktan sonra o yüzeyi yağlamak lazım’ ……

Kesinlikle süper bi buluşŸ bu WD40.

Baksanıza sitenin bile pasını aldı, cilaladı 😈 😈

skyce
      Katılımcı

Hemen şŸunu da belirtmem lazım ki,

Bu tür eğlencelerin sınırını koruyamazsak ve işŸi hep bu şŸekilde sürdürmek niyetine girersek, sonrasında gerçekten birileri üzülebilir. Ve yine daha önceki msglarımda şŸaka yollu anlatmaya çalışŸtığım gibi Piyu’nun sayesinde tanışŸtığımız bu güzelim nezih ortamı çok dengeli bir ölçüde korumamız gerektiğini düşŸünüyorum.

illetyus
      Katılımcı

Bunca zamandir nice yapilan espri ve imali sakalarin yuzde biri kadarinin bile yanlis anlasilip anlasmazlik ve husumetin cikmadigi, en basitinden en ust seviyeye kadar her sorulan soruya ve acilan konuya olgunlukla ve “onemseyerek” gereken ciddiyeti gosterenlerin cogunlukta oldugu bir siteye ve boyle bir paylasim ortamina sahibiz. Bunun ispati ise bu ortamin basladigi tarih ve bugune kadarki izledigi grafik cizgisidir. Basta bu dengeyi ve kaliteyi olanca titizligi ile korumaya caba gosteren site kurucusu Piyu’ ya, ardindan bu bilinci idrak edebildigi icin uyeligi ve katilimlari uzun soluklu olan ve yine bu ortami korumaya yardimci olan uyelere tesekkur etmek gerekir.
      Acilan en ciddi konulara ve sorulara karsilik olarak, bu ortama yakisan seviye ve kaliteyi korumak sarti ile icerisinde alinabilecek, kullanilabilecek bilgilerin bulundugu ama renklendirilmis ve esprilerle donatilmis cevaplar verilmesi, kime, neden ve ne derece zararlidir…..

Soyle bir dusundugumuzde, calisma hayatimizin gunluk akisi icerisinde en ciddi ve kritik durumlarda bile ortami yumusatmak ve daha sevimli hale getirmek icin espriler, sakalar yapmiyormuyuz…

Acilan bir konu uzerine, yayinda olan binlerce sitede yasandigi gibi inatlasma, zitlasma ve hatta cirkin kavgalara varacak seviyedeki tatsizliklarla sayfalarini artirmaktansa, “geyik” le bile olsa, neseli ve huzur icinde sayfa artisi yasamak cok daha guzel degilmi sizcede…….

illetyus
      Katılımcı
      kamaru wrote:
      Baksanıza sitenin bile pasını aldı, cilaladı 😈 😈

+ 1

piyu
      Anahtar yönetici

arkadaslar muhabbetinizde herhangi bir sorun yok… devam etmenizde de hicbir sakınca yok… zaten yazanlar sadece sohbet (konu sınırlamasız)’a yazmıyor… diger mesajlara da yazıyor… bu durumda sohbet bolumunu arada hos sohbet olsun diye acma sebebimde karsılanmıs oluyor…

zaten herkes (suana kadar) nerede ne yapacagını cok iyi biliyor…. 😉

illetyus
      Katılımcı

Ya peki bu WD-40 denen sey, boyle havalarda sogutma yapabiliyomu ?

Mesela deodorant filan gibi kullansak etkili olurmu acaba…..

skyce
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Ya peki bu WD-40 denen sey, boyle havalarda sogutma yapabiliyomu ?

Mesela deodorant filan gibi kullansak etkili olurmu acaba…..

hmmm,Olabilir. WD40 denen spreyi buzlukta 1 gece beklettikten sonra bi sık bakalım ne oluyo? 😉
      Sonucu da bildir bize ama :?:

riko
      Katılımcı

Şimdi CNN Türk’te altyazı geçti..
      ıstanbul’dan birisi, bilinmeyen bir nedenle, buzlukta beklettiği bir tüpü sıkınca, tüpün soğuktan genleşŸerek aniden patlaması sonucu ıstanbul semalarında yörüngeye oturmuşŸ, Yunanistan hava sahasına girerse vurularak indirilmesi söz konusuymuşŸ, Ankara’da acil olarak kriz masası, sandalyesi falan oluşŸturulmuşŸ, acaba tanıyan varmı bu sitede :)

skyce
      Katılımcı
      riko wrote:
      Şimdi CNN Türk’te altyazı geçti..
      ıstanbul’dan birisi, bilinmeyen bir nedenle, buzlukta beklettiği bir tüpü sıkınca, tüpün soğuktan genleşŸerek aniden patlaması sonucu ıstanbul semalarında yörüngeye oturmuşŸ, Yunanistan hava sahasına girerse vurularak indirilmesi söz konusuymuşŸ, Ankara’da acil olarak kriz masası, sandalyesi falan oluşŸturulmuşŸ, acaba tanıyan varmı bu sitede :)

ZUHAHAAHAAAA, dur bi dakika nasıl yaaaaa 💡 💡

ılletyuusssss ses verrrr, allaaaaam naaaptım ben yine… 😳

XLR-V
      Katılımcı

MyşŸbusters’ta buna benzer bir deneme yaptilar .Yanlis hatirlamiyorsam bira kutusu ile ilgili bir deneme yaptilar .
      Bu arada WD40 uzerinde bir tane cubuk var bu ne ise yariyor bilen var mi ?

illetyus
      Katılımcı

Jupiterden siteye…Jupiterden siteye…

Acik hizli oldu gelirken manzara neyin goremedim ama, burasi bayagi hos biyer. Jupiter’ e bagli sirin bir sahil meteorundayim su an.
      Burda bi arkadas buldum, oda gecen sene bir NOS tupune binip gelmis buraya…….

illetyus
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Bu arada WD40 uzerinde bir tane cubuk var bu ne ise yariyor bilen var mi ?

Hani su, puskurtuceen yere odaklamak icin tupun nozuluna takmaya calistigin ama her lazim oldugunda kaybolan seyimi soruyon…..

skyce
      Katılımcı

Onu ben ilk mesajımda belirtmişŸtim. O çubuğu kaybetmemek lazım çok önemli bi aparat. Yeri doldurulmaz yani.

Elinin ulaşŸamayacağı, fare deliği gibi olan yerlere onun sayesinde ulaşŸabiliyorsun. BaşŸka yolu yok. Ben kaybettim siz kaybetmeyin. Pipet falan denedim olmuyo. 🙄

Onun kapakta yeri var, bir dene, puzzle gibi olacak hemen yerine..

Bu soruyu ciddi mi sordun gerçekten :?:

skyce
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Jupiterden siteye…Jupiterden siteye…

Acik hizli oldu gelirken manzara neyin goremedim ama, burasi bayagi hos biyer. Jupiter’ e bagli sirin bir sahil meteorundayim su an.
      Burda bi arkadas buldum, oda gecen sene bir NOS tupune binip gelmis buraya…….

Offf ya hayattasın…Şükürler olsun da.. 💡
      Nasıl ineceksin aşŸağıya.
      Hay yarebbim yaaa, bi daha akıl vermeyeceğim kimseye..

illetyus
      Katılımcı

Valla burdan manzara guzel….
      sizleride yukaridan goruyom…Himmm riko! arkadasinin sacini cekme bakiim…Ha nediyordum, Sai Baba ya burda cok yakiniz, hemen camiyi donunce sagda bu aksam yemege caardi muhterem zat, hemen donmek olmaz simdi….Beni merak etmeyin, gelirim bi ara.
      Skyce…ne dedim ben sana koparma bakiim o cicekleri….Hepinizi goruyom burdan ona gore.!

riko
      Katılımcı

illetyus, hazır gittin takıl bari bir hafta kadar, önümüzdeki hafta 40 derece falan olucakmışŸ buralar. (bir kutu WD 40 ta benmi atsam buzluğa acaba)

illetyus
      Katılımcı

Gelirken guzelde kafa yapiyo aklinda olsun…Mis gibi iniyorsun buraya.
      Gerci nerenin ! ustune inecegini pek kestiremiyosun ama o kadar olur artik

illetyus
      Katılımcı

riko’ ya :
      Baba deminden beri bakiyomda sen bi gidip bi geliyon……
      Hayirdir seni isinlayan makina soguk galiba tekleme mi yapiyo, burayami gelmeye cabaliyon naapiyon…..
      Bak soliim WD 40 siz olmaz bu is…….

riko
      Katılımcı

Ya gelicemde, dönüşŸ için WD 40 atmayı unutmuşŸum dolaba, onun soğumasını bekliyorum, kalırız sonra oralarda . (sen aldınmıydı yanına dönüşŸ için yedek) ??

illetyus
      Katılımcı

sen gelis icin al yeter, burda bi pinar basi dedikleri yer var dogal WD40 kayniyo…
      Sai baba yla onu konusuyoduk deminden beri, kaynaginda kutulayip satsakmi diye….

skyce
      Katılımcı

yahu benim adım şŸöför nebahat,

Seni oraya nasıl yolladığımı bilmesem de, getirmesini biliyorum neyseki. Riko birbirinize sahip çıkın oralarda, ne olur ne olmaz, çok içmeyin yinede. Gurbettesiniz, elin memleketinde sesinizi çok yükseltmeyin. Dikkatli olun aman haaa. Laf söz olmasın.
      Siz bana da bi sucuk koparın ağaçtan, ben kahvaltıya yetişŸir sizi alırım.
      Sağlam kalmaya bakın siz. Emi ❗
      Lazımsınız daha.
      Haydi iyi eğlenceler.

riko
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      sen gelis icin al yeter, burda bi pinar basi dedikleri yer var dogal WD40 kayniyo…
      Sai baba yla onu konusuyoduk deminden beri, kaynaginda kutulayip satsakmi diye….

Tabi yaa, demin gogıl’dan baktım,WD nin açılımı World dışŸı (Dünya dışŸı) anlamında imişŸ, demek adamlar Jüpiterden getiriyorlar 💡

illetyus
      Katılımcı

Anladin sen onu……….. 😉

az daha kokla bak zihnin acilmaya basladi 😈

illetyus
      Katılımcı
      skyce wrote:
      Haydi iyi eğlenceler.

Nereye be kardes…..Ne guzel geyik cevirme yapiyoduk surda…Daha karpuz kesceedik.

Angelus
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      skyce wrote:
      Haydi iyi eğlenceler.

Nereye be kardes…..Ne guzel geyik cevirme yapiyoduk surda…Daha karpuz kesceedik.

Off geyik çevirmeyi yapmadan önce üzerine biraz wd 40 sık öyle çevir dadından yenmiyy.. 😆

illetyus
      Katılımcı

Nerdesiniz Angelus bey kardesim….
      Biri yer biri bakar olmaz buyur soole.

Angelus
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Nerdesiniz Angelus bey kardesim….
      Biri yer biri bakar olmaz buyur soole.

,,

Sorma otobandan bir çıktım bir baktım mardin deyim..Sonra Antep,Antakya, Adana,Mersin… Kafa iyiyken gaza gelip otobana çıkmıyacaksın ……Tekila bu şŸişŸede durduğu gibi durmuyor..

illetyus
      Katılımcı

Neeeediyorsun sen….
      Demek Tekilayi tek basina ictin haa…Hic yakistiramadim vallahi !
      Oole tek basina icersen yoluda kaybedersin rotayida be aabi.

riko
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Neeeediyorsun sen….
      Demek Tekilayi tek basina ictin haa.

ılletyus, Tekila tek başŸına içilir zaten, iki kişŸi içilenine “çiftila” deniyo.:)

illetyus
      Katılımcı

Cok aradim ama Ciftila pek bulunmuyo bu aralar piyasada, idare edicez artik naapalim…..

Angelus
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Cok aradim ama Ciftila pek bulunmuyo bu aralar piyasada, idare edicez artik naapalim…..

Sıcaklar yaramamışŸ pek size :)

illetyus
      Katılımcı

WD-40 bile kesmiyo baba bu sicakta…Walla bi fena oldukki sorma.

riko
      Katılımcı

Bu WD 40 hakkında bir araşŸtırma yaptım, hatta muhtarlıktan adreslerini bulup evlerine gittim.
      Haklarında çıkan bu kadar süpekilatif haber karşŸısında onlarda şŸaşŸkın .

“ailece şŸok içindeyiz, hakkımızda çıkan asılsız dedikodular bizleri şŸaşŸkına çevirdi, hepimiz birbirimizden şŸüphelenmeye başŸladık, artık ne olduğumuzu, ne işŸe yaradığımızı kendimiz bile karışŸtırmışŸ durumdayız,kendi halimizde basınçlı sprey kutularken bir anda gelen şŸöhretin bedelini ağır ödüyoruz, bizi amacımızın dışŸında çeşŸitli işŸlerde kullanan başŸta illetyus olmak üzere tüm A.A. camiası,er geç adalet karşŸısında hesap vereceklerdir” falan filan dediler.

ışŸte WD ailesinin röportaj sırasında çekilen resimleri :)

[img]http://www.dartmouşŸ.edu/~brdcast/pimages/WD40.gif[/img]

Angelus
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      WD-40 bile kesmiyo baba bu sicakta…Walla bi fena oldukki sorma.

Benim gibi yapcan Tuz-Limon- Tekila = FıESTA :)

WD40 ne ise araba için Tekilada o benim için

http://www.turkishpub.com/tekila/tekila.asp

31_tequila.jpg

illetyus
      Katılımcı

Demek bu yuzden senin sakallar dik dik cikiyordu…. ❗

Bak, cok tekila iciyon noluyo gordunmu 😈

skyce
      Katılımcı
      riko wrote:
      Bu WD 40 hakkında bir araşŸtırma yaptım, hatta muhtarlıktan adreslerini bulup evlerine gittim.

“ailece şŸok içindeyiz, hakkımızda çıkan asılsız dedikodular bizleri şŸaşŸkına çevirdi, hepimiz birbirimizden şŸüphelenmeye başŸladık, artık ne olduğumuzu, ne işŸe yaradığımızı kendimiz bile karışŸtırmışŸ durumdayız,kendi halimizde basınçlı sprey kutularken bir anda gelen şŸöhretin bedelini ağır ödüyoruz, bizi amacımızın dışŸında çeşŸitli işŸlerde kullanan başŸta illetyus olmak üzere tüm A.A. camiası,er geç adalet karşŸısında hesap vereceklerdir” falan filan dediler.

Bu topiği ve WD40’ı korumam altına alıyorum. Gelsinler benden hesap sorsunlar önce… 😈 Bu topic benim topiğin eki konumunda olup, başŸta ılletyus olmak üzere tüm AA kahramanlarının alın teriyle bu şŸöhreti yakalamışŸtır. Bu zamanda kolaymıymışŸ öyle şŸöhret olmak. Bedeli neyse öderiz seve seve 🙄 Yazık değilmi şŸu küçücük çocuklara baksanıza nasıl masum duruyolar resimde. 😥 Hiç mi içi sızlamıyo bu haberi çıkaran taklit waxların canım, olmaz ki bu kadar da 💡

illetyus
      Katılımcı

Bu ekide uzatiyozmu millet ?

Haydi hepberaber……

kamaru
      Katılımcı
      riko wrote:

ŞOK ŞOK ŞOK

WD 40 ailesinin gerçek yüzü

AZZ SONRA….

XLR-V
      Katılımcı

AMSOIL yag kullanan var mi ?
      Bu da 2. bir WD40 oldugu soyleniyor :P

illetyus
      Katılımcı

Bir aile cetesi olarak yasadisi faliyetlerde bulunan WD-40 cetesi yakalanmistir…..Yapilan incleme sonucunda cok sayida disi siyrilmis civata ve orgutsel dokuman ele gecmistir. Konuyla ilgili aciklama yapan bir yetkili (kimse o yetkili hic gorulmemistir simdiye kadar) halkimizin huzuru icin gece gunduz operasyonlarimiz devam etmektedir kimse panige kapilmasin zart zort filan demistir.

illetyus
      Katılımcı

ne soil……. 😈

Ben hic duymadim valla 😆 😆 😆

kamaru
      Katılımcı

Kendilerini “kendi halinde basınçlı sprey kutu” olarak tanımlayan WD40 ailesinin gerçek yüzleri ortaya çıktı.

Emniyet güçlerinin yaptıkları araşŸtırmalar ve takipler sonucunda bütün hortumlamalardan, soygunlardan sorumlu oldukları ortaya çıktı. masumane her derde deva bir ürün olarak girdikleri hemen her yerde soygunlar gerçekleşŸtirdikleri, hortumlamalar yaptıkları bulunan deliller neticesinde ortaya çıktı.Yapılan üst araması neticesinde ele geçen deliller güvenlik güçleri kamerasından tespit edildi.

Yetkililer evlerinde, işŸ yerlerinde, özellikle amerikan arabalarında WD40 kullananların en kısa zamanda güvenlik güçlerine başŸvurmalarını istedi.

Kamaru
      AmerikanAraba Haber

illetyus
      Katılımcı

Uzuyor uzuyor…..cekistirin beyler burasi da uziicak…..Cok da guzel olucak !

Piyu kardesim….seviyon dimi sende bizi 8)

kamaru
      Katılımcı

Ayrıca aile fertlerinden bazılarının kötü yola düşŸtüğü de belgelendi

Kamaru
      AmerikanAraba Haber

illetyus
      Katılımcı

PUAHHEHEHHIEIHEIHEHIEIEHIHE…….

catlicam dur biraz……….

riko
      Katılımcı

Puahaha, kamaru süper bir araşŸtırmacı gazetecilik örneği :) :)

Yalnız WD 40 hakikaten her derde devaymışŸ yaw, ahanda resmi :)

WD40_bra_sml.jpg

kamaru
      Katılımcı

Ya bu kullanımı nasıl???

illetyus
      Katılımcı

Aaa bak ben denemistim cok onceleri…….
      Iyi hatirlattin valla….. 😈

kamaru
      Katılımcı

maalesef bazı işŸlere de yarayamıyor 😥 😥

illetyus
      Katılımcı

Adamina gore degisir ustat….. 😈

Erman
      Katılımcı

wd 40

Erman
      Katılımcı

wd 40 kulagınızın pasını da siler gözünüzün çapağını da..

riko
      Katılımcı

Ya ürünün öyle bir reklamını yaptıkki, fiyat patlaması yaşŸayacak valla.
      Ben yarın bütün parayı yatıracam wd 40 a, kısa dönemde iyi prim yapacak gibi görünüyor :)

illetyus
      Katılımcı

erman hocam, bulus guzel ama biraz daha dikkat gozunu seveyim

Angelus
      Katılımcı

Ayrıca SPOR ve SPORCUNUN dostu :)

under12kwd-40.jpg

Angelus
      Katılımcı

Uzaylılara karşŸı müşŸişŸ bir silah.

WD40.jpg

97 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.